Alicja w Krainie Koniczyny #2 i Jak zostałam bóstwem!? #7 już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-08-02 12:01:31 - 3519 unikalnych wyświetleń;

W końcu dotarły do nas tomiki "Jak zostałam bóstwem!?" #7 i "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc kota z Cheshire" #2. Zarówno Alicja jak i Nanami jak zwykle występują w otoczeniu samych przystojniaków!.

"Jak zostałam bóstwem!?" #7
Nanami wyrusza do Izumo, by wziąć udział w posiedzeniu. Chce zrugać bóstwa za to, jak potraktowali Kayako. Tymczasem Mizuki szuka sposobu, aby przypodobać się swojej pani. Postanawia udać się do miasta, odnaleźć Kuramę i nauczyć się od niego życia wśród ludzi. W końcu kto lepiej poradzi mu w kwestii uwodzenia kobiet, jak nie idol nastolatek?

"Alicja w Krainie Koniczyny - Walc kota z Cheshire" #2
Alicja nadal nie może odnaleźć się w nowym świecie. Tęskni za przyjaciółmi z Krainy Serc i siostrą, która została w jej rzeczywistości. Cały czas ma też wrażenie, że zapomniała o czymś bardzo ważnym... Uporządkowanie swoich uczuć staje się jeszcze trudniejsze po sprzeczce z Borysem. Jednak gdy zarozumiały kot zaczyna jej unikać, Alicja staje się podenerwowana i niespokojna. Czyżby to zazdrość nie dawała jej spokoju?

A oto nasz plan dystrybucji:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty;
- środa - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- czwartek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;