"Blood Blockade Battlefront" 2 oraz „Beastars" 7 właśnie dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-01-26 10:34:33 - 301 unikalnych wyświetleń;

Miło nam Was poinformować, że do naszego magazynu zawitała dostawa pachnących jeszcze tomików: "Blood Blockade Battlefront" 2 oraz „Beastars" 7. Poniżej podrzucamy opisy tomów i plan dystrybucji dzisiejszych nowości!

"Blood Blockade Battlefront" 2
Na zgliszczach Nowego Jorku powstało Hellsalem’s Lot, metropolia, w której zaciera się granica między światami. Zadaniem Libry jest utrzymanie harmonii w mieście!

„Beastars" 7
Dyrektor Cherryton bierze udział w konferencji, podczas której powinien zostać wskazany kolejny beastar – reprezentant jego szkoły. Inne placówki już wybrały swoich przedstawicieli, a teraz stawiają przed władzami Cherryton zaskakujące ultimatum. Tymczasem najważniejszy z wcześniejszych kandydatów do tytułu, Louis, obejmuje przywództwo nad lwią yakuzą Shishigumi i krok po kroku przejmuje władzę nad Czarnym Rynkiem. Legoshi i inni członkowie koła teatralnego pragną nakłonić swojego dawnego kolegę do powrotu. Ale młody wilk ma też inne zmartwienia – od jakiegoś czasu czuje, że jest obserwowany, i słyszy jakieś niepokojące głosy…

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- piątek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.