GTTB #3 i Girl Friends #3 z super dodatkiem dla fanów yuri

Dodany przez: Urd - 2015-03-18 14:29:21 - 3437 unikalnych wyświetleń;

Co prawda spodziewaliśmy się nowego tomu "Giga Tokyo Toy Box #3" dopiero jutro, ale na pewno nie będziemy narzekać - tak trzymać drukarnio! Radośnie wita Was zatem Momo Momoda, która w tym tomie pokaże... więcej niż spodziewalibyście się zobaczyć. Natomiast dla wszystkich fanów yuri mamy wspaniałą niespodziankę - i nie jest to tylko nowy tomik "Girl Friends". Portal Yuri.pl przygotował urocze kalendarzyki, które będziemy dzisiaj wysyłać prenumeratorom. W zależności od tego ile sztuk nam zostanie będziemy je również dołączać do mangi w warszawskim sklepie stacjonarnym yatta.pl. Dziękujemy stronie yuri.pl za ten upominek i cieszymy się, że dla odmiany możemy Wam powypychać portfele. Zachęcamy również do zapoznania się z bardzo ciekawą i wnikliwą recenzją drugiego tomu Girl Friends.

"Giga Tokyo Toy Box #3"
Studio G3 dostało szansę stworzenia gry na konsole nowej generacji. Współpracując z inną wytwórnią startują w projekcie organizowanym przez Solidusa. Jak się okazuje będą musieli się zmierzyć nie tylko z ogromną konkurencją, ale też niestandardowymi pomysłami, które przygotował dla kandydatów Izuru Sensui. Dodatkowo prywatne ambicje jednego z członków zespołu Studia G3 poważnie zagrożą przyszłości projektu...

"Girl Friends #3"
Akiko wciąż jest w szoku po tym jak Mariko wyjawiła, że jest w niej zakochana. Dziewczyna nie wie jak powinna się zachowywać po tak szokującym wyznaniu. Boi się stracić najlepszą przyjaciółkę, raniąc jej uczucia, ale przecież nigdy nie myślała o ich związku w romantycznych kategoriach. Chciałaby, aby Mariko była szczęśliwa ze swoim nowym chłopakiem. A jednak im częściej para się spotyka, Akiko wyraźnie zaczyna odczuwać pewien niepokój. A może to uczucie bliższe jest zazdrości?

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - tomiki będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- piątek - mangi będą dostępne w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Dodaj komentarz