"Helena Wiktoria" 2 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-30 13:15:17 - 375 unikalnych wyświetleń;

"Helena Wiktoria" 2 wraz z kartą opatrzoną odręcznym autografem i rysunkiem wyrusza właśnie w podróż do prenumeratorów! Czy nasza bohaterka odnajdzie się w roli zarządczyni ogromnego przedsiębiorstwa? Poniżej znajdziecie opis drugiego tomu oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

"Helena Wiktoria" 2
Bytom, 1875 r. Ośmioletnia Helena Wiktoria Kocik otrzymuje ogromny majątek w spadku po wuju, Stanisławie Krollu. Dekadę później, już jako młoda kobieta, Helena powraca na odziedziczone włości. Lata podróży sprawiły, że dziewczyna nabrała towarzyskiego obycia, jednak nie przygotowały jej do przejęcia zwierzchnictwa nad hutami i kopalniami wchodzącymi w skład pozyskanej fortuny. Zdeterminowana, by samodzielnie poprowadzić przedsiębiorstwo, Helena rozpoczyna naukę pod okiem dotychczasowego zarządcy majątku, swojego kuzyna Edwarda Krolla. Sytuacji nie ułatwiają jednak wrogo nastawieni do nowej przełożonej przedstawiciele administracji kopalni, knowania wdowy po Stanisławie, napięta sytuacja polityczna oraz niesnaski na tle etnicznym. Czy Helena sprosta wyzwaniu?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - komiks trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- wtorek - komiks znajdzie się w sklepach z komiksami oraz na empik.com.

Dodaj komentarz