"Hetalia - World Stars" #3 i "Gdy zakwitnie w nas miłość" #5 już do Was lecą

Dodany przez: Urd - 2019-10-09 12:40:57 - 361 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Hetalia - World Stars" #3 i "Gdy zakwitnie w nas miłość" #5. Prenumeraty już się pakują, zaś pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Hetalia - World Stars" #3
Po pierwszej rewolucji przemysłowej Anglia słynie jako "fabryka świata". Ale potem zostaje w tyle za Ameryką, krajem specjalizującym się w produkcji masowej, oraz Włochami słynącymi z eleganckich towarów. By poprawić jakość swoich wyrobów, Anglia decyduje się brać lekcje wzornictwa od Japonii! A to dopiero początek awantury... Przed Wami trzeci tom zwariowanej komedii z państwami w rolach głównych!

"Gdy zakwitnie w nas miłość" #5
Yu wreszcie wie, czego chce. Proponuje Koyomi, żeby dokonała pewnej modyfikacji w scenariuszu przedstawienia samorządowego. Z całych sił pragnie, aby Toko mogła dostrzec, że wcale nie musi naśladować swojej siostry, ani nikomu niczego udowadniać. Czy ten plan dojdzie do skutku? A jeśli tak - jakie konsekwencje może mieć taka ingerencja w cudze uczucia?

Plan dystrybucji:
- środa - wysłaliśmy prenumeraty
- czwartek - komiksy będą dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- piątek - mangi będą dostępne w empikach i innych sklepach komiksowych

Dodaj komentarz