"Iruma w szkole demonów" #1 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-10-31 12:22:51 - 661 unikalnych wyświetleń;

Dziś w nasze progi zawitał "Iruma w szkole demonów" #1! Jako że jest to nasza listopadowa nowość i do oficjalnej premiery pozostało jeszcze kilka dni, wciąż możecie się załapać na dodatek z serii - wystarczy, że zamówicie prenumeratę jeszcze dziś do północy!

"Iruma w szkole demonów" #1
Co zrobić, gdy rodzice dla pieniędzy postanawiają zaprzedać duszę diabłu? A co gorsza - Twoją duszę? I ciało? W wyniku takiej właśnie niewdzięcznej transakcji czternastoletni Iruma zostaje zaadoptowany przez podstarzałego demona, któremu zamarzyło się posiadanie wnuka. A że świeżo upieczony dziadek bierze sobie swoją nową rolę bardzo do serca, w trosce o edukację chłopaka, posyła go do szkoły dla demonów. Nie to, że obecność człowieka w takiej placówce jest wskazana, czy nawet... bezpieczna. Chcąc nie chcąc Iruma musi wykorzystać wszystkie możliwe pomysły, nawet te najbardziej szalone, by ukryć swoje prawdziwe pochodzenie i nie zostać pożartym przez kolegów z klasy.

Przed Wami pełna absurdów komedia z udziałem dam o potwornym charakterze, bożyszczy z piekła rodem i bogu ducha winnego chłopaka, który najzwyczajniej nie ogarnia, co tu się u diabła dzieje.


Plan dystrybucji:
- czwartek - wysłaliśmy opłacone prenumeraty - można je zamawiać jeszcze tylko dziś do północy!
- poniedziałek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- wtorek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Dodaj komentarz