"Iruma w szkole demonów" 7 i "Księga Przyjaciół Natsume" 14 już do Was lecą

Dodany przez: Urd - 2020-12-30 17:16:36 - 306 unikalnych wyświetleń;

Podwójny atak demonów! Drukarnia zrobiła nam niespodziankę i, mimo zapewniania, że nie zdołają niczego dostarczyć w tym tygodniu, przywiozła nam tomiki mang "Iruma w szkole demonów" 7 i "Księga Przyjaciół Natsume" 14! Poniżej podrzucamy plan dystrybucji!

"Iruma w szkole demonów" 7
Iruma pragnie lepiej zrozumieć demony, wśród których przyszło mu żyć. Wszystkożerny Pierścień postanawia spełnić życzenie swojego właściciela i rzuca na niego urok, w wyniku czego osobowość chłopaka drastycznie się zmienia. Nasz bohater przejmuje kontrolę nad klasą specjalnych przypadków i stawia sobie za cel opanowanie najpilniej strzeżonego miejsca w szkole, związanego z samym Królem Demonów!

"Księga Przyjaciół Natsume" 14
Podczas załatwiania sprawunków Natsume zostaje schwytany przez pomniejsze demony. Yokai rzucają zaklęcie na jego gardło, przez co traci głos. Nagle pojawia się ayakashi, który niegdyś znał babcię Takashiego, i ratuje chłopaka z opresji, lecz potem... zabiera go ze sobą! Tom zawiera również dodatkowy rozdział ze średniakami w roli głównej!

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu
- wtorek - "Iruma" znajdzie się w empikach, zaś KPN na empik.com Obie mangi trafią również do innych sklepów komiksowych

Dodaj komentarz