Jak zostałam bóstwem!? 24 i Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem 2 już do Was lecą!

Dodany przez: Urd - 2020-07-23 13:27:06 - 366 unikalnych wyświetleń;

Dziś dwie mangi pomalowały nam świat na żółto i na niebiesko! "Jak zostałam Bóstwem!?" 24 i "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 2 już do Was lecą. Poniżej zamieszczamy pełną rozpiskę wysyłek.

"Jak zostałam Bóstwem!?" 24
Historia Akurao osiąga punkt kulminacyjny! Poróżnieni od stuleci demon i lis odbudowują przerwaną niegdyś więź. Co stanie się z pragnieniem Tomoe, by zostać człowiekiem? Jaka przyszłość czeka zakazaną miłość śmiertelniczki i jej chowańca? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w ostatnich rozdziałach „Jak zostałam Bóstwem!?”!

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 2
Koyuki to jedyna członkini Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. Wszyscy widą w niej niedościgniony ideał i nawet nie zdają sobie sprawy, jak bardzo jest samotna.

Jednak pewnego dnia spotyka nową uczennicę, która dzięki swojej życzliwości i otwartości szybko zdobywa sympatię starszej koleżanki. Konatsu dopiero od niedawna mieszka w Nagahamie i czuje się nieco zagubiona w nowym otoczeniu. Wdzięczna Koyuki za jej życzliwość, postanawia do niej dołączyć. I tak Klub Miłośników Oceanariów należy teraz tylko i wyłącznie do nich.

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Dodaj komentarz