Jesienny Festiwal Mangowy - druga karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2023-09-25 11:18:08 - 282 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Gdy zapada zmrok"! To trzymająca w napięciu opowieść o ogarniętym żądzą zemsty nastolatku, który otrzymuje od losu narzędzie do dokonania zbrodni doskonałej!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 9 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Gdy zapada zmrok" 1
Nastoletnia Saya zostaje brutalnie zamordowana przez trzech niewiele od niej starszych chłopaków. Z uwagi na młody wiek, sprawcy po ośmiu latach wychodzą na wolność. Jednak Wakaru, brat ofiary, nie może się pogodzić z łagodnym wyrokiem i chce wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Odnajduje jednego z mężczyzn i rzuca się na niego z nożem, ale ostatecznie sam zostaje ciężko ranny. Gdy budzi się w szpitalu, ze zdumieniem odkrywa, że zdobył niezwykłą umiejętność… Po zaśnięciu jest w stanie świadomie wnikać w cudze sny. Co więcej, jego czyny względem nawiedzanych osób, zostawiają trwałe efekty w rzeczywistości. Czyżby Wakaru właśnie posiadł narzędzie do popełnienia zbrodni doskonałej?