Jesienny Festiwal Mangowy - pierwsza karta kolekcjonerska

Dodany przez: ajaworska - 2022-09-20 16:37:21 - 631 unikalnych wyświetleń;

Jesienny Festiwal Mangowy już za miesiąc! A to oznacza, że czas rozpocząć pokazywanie… limitowanych kart kolekcjonerskich!

Zaczynamy od karty do „Mordercy w mojej głowie” – wciągającego horroru psychologicznego, który przypadnie do gustu każdemu, kto lubi historie z dreszczykiem emocji!

Jak zdobyć limitowane karty kolekcjonerskie?
Należy zakupić minimum trzy prenumeraty na nowości JFM, wliczające pierwsze tomy, np. „Morderca w mojej głowie” 1, „Zew nocy” 1 i „Love of kill” 1-6.

Prenumeraty na wszystkie festiwalowe nowości możecie zamawiać do 10 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

„Morderca w mojej głowie” 1
Eiji Urashima to nieporadny, nieśmiały wobec kobiet student. Pewnego dnia ku swojemu wielkiemu zdziwieniu budzi się u boku ślicznej koleżanki z uczelni. Okazuje się, że zaczęli ze sobą chodzić, po tym jak Eiji pobił osiłka, który zaczepił dziewczynę. Problem w tym, że chłopak nic z tego nie pamięta. A konkretniej – nic z ostatnich trzech dni. Tymczasem w mieście zaczyna dochodzić do brutalnych morderstw, które do złudzenia przypominają styl zmarłego przed kilkunastu laty seryjnego mordercy. Czy to możliwe, aby te dwie sprawy miały ze sobą coś wspólnego? A może to tylko paranoja Eijiego wywołana faktem, że luki w jego pamięci zaczynają mu się zdarzać coraz częściej…