Log Horizon LN #5 i Log Horizon West Wind Brigade #8 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-01-15 18:11:02 - 343 unikalnych wyświetleń;

Dziś dobry dzień nastał dla wszystkich fanów uniwersum Log Horizon - przed Wami zarówno "Log Horizon West Wind Brigade" #8, jak i "Log Horizon LN" #5. Ich okładki malują Wam świat na żółto (powiedzmy) i na niebiesko (powiedzmy...). Dziś spakowaliśmy wszystkie prenumeraty, zaś pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Log Horizon LN" #5
Po wygranej kampanii na Piaskowym Liściu Akiba szykuje się do Festiwalu Wagi. To ogromne przedsięwzięcie ma za zadanie zaprezentować potęgę technologiczną i rzemieślniczą miasta, a także polepszyć stosunki pomiędzy Poszukiwaczami Przygód i tuziemcami. Jednak komuś zależy, żeby zakłócić plany Przymierza Okrągłego Stołu... Kim jest wróg i jakie są jego cele? To wszystko już w tym tomie!

"Log Horizon West Wind Brigade" #8
W cieniu wydarzeń związanych z questem "Powrót Króla Goblinów" pewien tajemniczy tuziemiec odkrywa sekret reinkarnacji Poszukiwaczy Przygód!
Sojiro staje do morderczej walki z przeciwnikiem, który dysponuje mocą wykraczającą poza system gry. Jak zakończy się ten pojedynek?
Rozpiska wysyłek:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty;
- środa - tytuły trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- czwartek - "Log Horizon LN" #5 trafi do empików,
- czwartek - obydwie pozycje trafią do innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz