"Magiczny świat Ran" 2 i "Opowieść Panny Młodej" 11 już są!

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-27 14:24:24 - 228 unikalnych wyświetleń;

Na dobre zakończenie tygodnia mamy dla Was dwie nowości - "Magiczny świat Ran" 2 (w twardej oraz miękkiej oprawie do wyboru) i "Opowieść Panny Młodej" 11! Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz pełną rozpiskę wysyłek.

"Magiczny świat Ran" 2
Ran pomaga Otaro wydostać się z mroku, w jakim się pogrążył, po tym jak stał się ofiarą ataku tajemniczych sił. Czy jednak rzeczywiście po zakażeniu nie został już żaden ślad? Tymczasem Jin przechodzi trudny okres - wilcza natura bierze nad nim władzę i chłopak zaczyna szukać partnerki w dość... niewyszukany sposób. Niespodziewanie okazuje się, że wcale nie musi daleko się rozglądać...

"Opowieść Panny Młodej" 11
Smith dociera w końcu do Ankary, gdzie niespodziewanie spotyka Talas. Sytuacja w regionie robi się coraz bardziej napięta, wydaje się więc, że to najgorszy moment, aby zmieniać plany podróży. Smith staje jednak przed dylematem, jakiego w ogóle nie przewidział - Talas bowiem pragnie wyruszyć razem z nim, choćby jako służąca, nie wyobraża sobie bowiem, aby ponownie miała się z nim rozstać. Jaką decyzję podejmie młody podróżnik?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- wtorek - "Opowieść Panny Młodej" znajdzie się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com. "Ran" w miękkiej oprawie będzie dostępna również w salonach empik (wydanie w twardej oprawie do zdobycia tylko na yatta.pl).

Dodaj komentarz