Miłość to wojna #16

Premiera: 2023-09-29
Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu uczniowskiego prestiżowej Akademii Shuchi’in, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… Duma nie pozwala im wyjawić swoich uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę! Oto całkiem nowa odsłona komedii romantycznej!

W tomie szesnastym sprawy nabierają zawrotnego tempa. Mija burzliwa Gwiazdka, ferie zimowe także dobiegają końca – zaraz, to już nowy trymestr?! Kaguya i Miyuki zbliżyli się do siebie po ultraromantycznym festiwalu szkolnym, a przerwa od szkoły... sprawiła, że weszli na jeszcze wyższy poziom! Natomiast coś dziwnego zaszło chyba między Miko i Yu, a także Chiką i Ai... Jak ta czwórka spędziła ferie zimowe?! Dowiemy się dzięki magii retrospekcji!

Data wydania polskiego: 2023-09-29

Pozostałe tomy:

Przykładowe strony:© Studio JG; Powielanie umieszczonych na tej stronie fragmentów mangi, umieszczanie jej na innych stronach bez zgody Studia JG (dotyczy to także SKLEPÓW) jest niedozwolone. Zgody udzielamy z chęcią - ale otrzymanie jej wymaga skontaktowania się z naszym wydawnictwem.