Ostatnia szansa na zakup prenumeraty Księga Przyjaciół Natsume! Zobacz obwolutę i początkowe strony

Dodany przez: Urd - 2018-09-21 16:12:31 - 536 unikalnych wyświetleń;

Dziś o północy zamykamy prenumeratę zbiorczą i na pierwszy tom mangi "Księga Przyjaciół Natsume". Jeśli wiec chcecie załapać się na karty do gry z serii, to Wasza ostatnia szansa.

PRENUMERATY

Dodatkowo prezentujemy obwolutę w całej okazałości i zachęcamy do lektury początkowych stron."Księga Przyjaciół Natsume" #1
Takashi Natsume posiada niezwykłą umiejętność widzenia duchów i demonów. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny ucieka przed napaścią tych niezwykłych istot, niechcący niszczy pieczęć, nałożoną na jedną z leśnych kapliczek i uwalnia Madarę - potężnego demona zaklętego w postać kota. Od niego dowiaduje się, że odziedziczył po babci księgę, w której ta zapieczętowała imiona demonów, tym samym zyskując nad nimi władzę. Choć Madara w zamian za księgę oferuje mu gwarancję, że magiczne istoty zostawią go w spokoju, Natsume postanawia zwrócić imiona ich właścicielom, a jeśli demon użyczy mu swojej wiedzy i pomocy, po śmierci chłopaka księga trafi w jego ręce. Czy Natsume zdoła wypełnić swoją misję? Zwłaszcza, że spora część demonów szczerze go nienawidzi, a jego własny mistrz, najchętniej pożarłby go podczas snu...?

Dodaj komentarz