"Overlord" 11 i "Servamp" 14 już u nas!

Dodany przez: mjachimek - 2020-03-31 10:55:50 - 148 unikalnych wyświetleń;

Świeżutkie tomiki "Overlord" 11 oraz "Servamp" 14 wyruszyły już w podróż do prenumeratorów! Poniżej znajdziecie opisy oraz szczegółową rozpiskę dystrybucji.

"Overlord" 11
Podczas gdy Sebas musi zmierzyć się z konsekwencjami swojej niesubordynacji, księżniczka Renner gromadzi sojuszników i formuje armię, by raz na zawsze ukrócić zbrodniczy proceder Ośmiu Palców. Co się stanie, gdy grupa uderzeniowa złożona z najlepszych wojowników królestwa Re-Estize natrafi podczas misji na wysłanników Nazaricku? Czy zbieżność interesów wystarczy, aby połączyli siły? Jedno jest pewne: nieuchronnie zbliża się wielkie starcie - i nie wszyscy wyjdą z niego bez szwanku!

"Servamp" 14
Rozpoczyna się nowy rozdział naszej opowieści, a prawda o wampirach powoli wychodzi na jaw. Cisza po burzy w C3 trwa tylko chwilę. Przebywających w hotelu rodziny Tetsu bohaterów odwiedza pan Servampa Nieumiarkowania. Z jego ust padają słowa, które dramatycznie zmieniają sytuację. Jednocześnie długi okres bezczynności przerywa Tsubaki, Servamp Melancholii, niespodziewanie ruszając z całą mocą do ataku.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty,
- wtorek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie (Hoża), Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Opolu,
- środa - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com

Dodaj komentarz