Pięć nowych tytułów już wkrótce!

Dodany przez: Urd - 2019-10-04 16:19:16 - 2137 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu prezentujemy pięć nowych tytułów! Pierwszy z nich to " Watashi no Ookami-kun" - zamknięte w czterech tomach szkolne shoujo dla wszystkich miłośników przystojniaków obciążonych nadnaturalnymi przypadłościami. Drugą naszą propozycją jest "Gaikotsu Shotenin Honda-san", czyli przekomiczna czterotomowa opowieść o codziennej pracy Pana Hondy, pracownika sklepu z komiksami, który pokaże Wam rynek mangowy z zupełnie nowej perspektywy. Do tego proponujemy jednotomowe shoujo "Vahlia no Hanamuko" Soraty Akiduki, autorki serii "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach". Ten ślicznie narysowany zbiór czterech historii przeniesie Was w najróżniejsze fantastyczne światy. Na koniec dwie pozycje dla fanów BL - "Yoru to Asa no Uta", komediowa opowieść z mrocznym twistem, a także "Kamisama to Tobenai Tsukai" - przeurocza i zabawna historia z gatunku shounen-ai, która ogrzeje Was w zimowy wieczór lepiej niż puchata kołderka.
Premiery zaplanowaliśmy na grudzień i luty, zaś wszyscy, którzy zakupią dany tytuł w prenumeracie, otrzymają od nas dodatek do każdego tomu.

Watashi no Ookami-kun
Komugi Kusonoki ze względu na pracę swojej matki zmuszona jest przeprowadzić się z Tokio na Hokkaido, aby zamieszkać ze swoim ojcem. Przenosiny z ogromnej metropolii do małej miejscowości stara się traktować jako szansę na nowy start, ponieważ w poprzedniej szkole była obiektem prześladowań ze strony koleżanek. Gdy więc na pierwszej lekcji jej sąsiadem z ławki obok zostaje Yuu Ookami, największy przystojniak w szkole, Komugi panicznie stara się trzymać go na dystans, nie chcąc narazić się jego potencjalnym fankom. Jak na złość chłopak bardzo chciałby się z nią zaprzyjaźnić, tłumacząc, że dziewczyna... smakowicie pachnie. Pomimo tak nietypowego początku znajomości, z czasem wydaje się, że jest w tym materiał na przyjaźń. Do czasu, gdy pewnego dnia Komugi niechcący odkrywa niezwykły sekret nowego kolegi i przerażona zdaje sobie sprawę, że jej życie już nigdy nie będzie takie, jak przedtem...
Autor: Yoko Nogiri
Gatunek: romans, komedia
Liczba tomów: 4
Format: B6+
Premiera: grudzień

Gaikotsu Shotenin Honda-san
Pan Honda pracuje w sklepie z komiksami, gdzie toczy nieustanną walkę z przeciwnościami losu. Nigdy bowiem nie wiadomo, kto następny wyłoni się z kolejki. Tata próbujący odczytać z kartki tytuł hardcorowego yaojca, który zapisała mu córka? Hipster szukający wydań "spod lady", cokolwiek miałoby to znaczyć? A może grupa nastolatek, które bez cienia szejmu chcą, żeby polecić im pikantne porno? Pełen wachlarz stresujących możliwości! Niekończące się dostawy, wyczerpane nakłady, permanentny brak miejsca na zapleczu i dzikie tłumy najrozmaitszych klientów tworzą geekowy ekosystem, w którym Pan Honda stara się przetrwać, rozdarty między zamiłowaniem do swojej pracy a oczekiwaniem na słodki pocałunek śmierci, mogący go od niej uwolnić.

Oto manga jedyna w swoim rodzaju - oparta na osobistych przeżyciach autora, w humorystyczny, ale jakże prawdziwy sposób pokazująca świat za ladą sklepów komiksowych! Macie odwagę przekonać się jak to jest?

Autor: Honda
Gatunek: komedia
Liczba tomów: 4
Format: B6+
Premiera: grudzień

Vahlia no Hanamuko
Vahlia ma dopiero szesnaście lat, ale już drugi raz zostaje zaręczona. Jej rękę początkowo obiecano Jiro, najstarszemu synowi z zaprzyjaźnionego klanu, jednak chłopak uciekł z domu i tyle go widziano. Straciwszy nadzieję, że najstarszy syn powróci, by spełnić swój rodzinny obowiązek, postanowiono, że dziewczynę poślubi jego młodszy brat, Lucel. Wieczorem po ceremonii zaręczyn Vahlia postanawia jednak opuścić wioskę i odszukać Jiro. Zabiera ze sobą swojego świeżo upieczonego narzeczonego i razem wyruszają w podróż, która przyniesie dość nieoczekiwany rezultat... Przed Wami zbiór czterech historii rozgrywających się w fantastycznych światach i niezwykłych okolicznościach. Znajdziecie tu opowieść o smoczym potomku i kapłance, czarodziejce i żyjącym na odludziu młodzieńcu, który nie cierpi magii, a także strażniku świętego drzewa, który niespodziewanie spotyka bóstwo, któremu od lat służył. Poznajcie najróżniejsze oblicza miłości, przedstawione subtelną kreską Soraty Akiduki, autorki serii "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach".

Autor: Sorata Akiduki
Gatunek: romans, fantasy
Liczba tomów: 1
Format: B6+
Premiera: luty

Kamisama to Tobenai Tsukai
Shin to uroczy młodzieniec z ogromnym kompleksem na punkcie rozmiaru swoich... skrzydeł. Jako przedstawiciel rasy boskich posłańców nie ma lekko. Choć wytrwale szkoli się, by zostać przydzielonym na służbę do jednego z bóstw, wciąż jest obiektem drwin, ponieważ nie jest w stanie wznieść się w powietrze. Pewnego dnia dostaje jednak przydział - ma służyć tajemniczemu bóstwu od niedawna rezydującemu na jednej z oddalonych gór. Na miejscu Shin od razu zdaje sobie sprawę, że ma do czynienia z bogiem bardzo niezwykłym, przybierającym nieoczekiwaną formę - wielgachnej, białej i puchatej kuli. Czy naprawdę jest tak niegroźny, na jakiego wygląda? Tymczasem na okolicznych terenach coraz częściej dochodzi do tajemniczych zniknięć, zarówno bóstw, jak i posłańców. Kto jest odpowiedzialny za te niezwykłe zdarzenia? Czy to możliwe, żeby nowy pan Shina miał z tym coś wspólnego?
Autor: Hagi
Gatunek: romans, komedia, shounen-ai
Liczba tomów: 1
Format: B6+
Premiera: luty

Yoru to Asa no Uta
Asaichi to facet zupełnie pozbawiony niezwykłych umiejętności. Nie umie grać na żadnym instrumencie, aranżować potrafi co najwyżej kolejne puszki z piwem, a jego zdolności wokalne są w najlepszym razie poprawne. Nie przeszkodziło mu to jednak w zostaniu liderem zespołu, który założył, żeby rwać gorące laski i chlać w opór. Jego zupełnym przeciwieństwem jest Yoru - basista, który niedawno dołączył do zespołu. Asaichi nienawidzi w nim wszystkiego - talentu muzycznego, wysokiego wzrostu, fryzury, a przede wszystkim spokojnego charakteru i zdystansowania. Co zresztą otwarcie daje mu odczuć. Mimo szorstkiego traktowania, Yoru zdaje się być zafascynowany Asaichim. Pewnego wieczoru za sprawą równie niedorzecznej co komicznej pomyłki ich relacje ulegają diametralnej zmianie. Ale... czy aby na pewno na lepsze?
Autor: Harada
Gatunek: yaoi
Liczba tomów: 1
Format: B6+
Premiera: grudzień

Dodaj komentarz