"Pokój w kolorach szczęścia" 10, "Yona w blasku świtu" 21 i "Księga przyjaciół Natsume" 27 już u nas!

Dodany przez: ajaworska - 2023-03-28 12:35:14 - 215 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj dotarły do nas trzy wyczekiwane nowości: „Pokój w kolorach szczęścia" 10, „Yona w blasku świtu" 21 i "Księga przyjaciół Natsume" 27.
Czy Sachi ochroni swojego porywacza? Czy Hakowi i smokom uda się uratować Lili? A może jesteście ciekawi, z jakimi yokai tym razem przyjdzie się zmierzyć Natsume? Pakujemy prenumeraty, by tomiki jak najszybciej trafiły w Wasze łapki!

„Pokój w kolorach szczęścia" 10
By chronić swojego porywacza, Sachi wraca w pojedynkę do rodzinnego domu. Zamierza przekonać rodziców, by nie żądali opublikowania wizerunku podejrzanego, ale czy jej się to uda?
„Chcę sama zadecydować o własnym szczęściu”.


„Yona w blasku świtu" 21
Hak oraz smoki, wspierani przez oddział z Koki pod wodzą Su-wona, przypuszczają nagły atak na przygraniczną twierdzę Sei. Tymczasem Lili ukrywa ranną Yonę w lesie, a sama próbuje odciągnąć wrogich żołnierzy. Mimo iż udaje jej się osiągnąć cel, zostaje schwytana... A zbiegłych niewolników czeka kara śmierci! Yona chce pomóc przyjaciółce, lecz nie jest w stanie się ruszać. Czy bohaterowie zdołają ocalić Lili od tragicznego losu?

"Księga przyjaciół Natsume" 27
Natsume dostrzega tańczącego na niebie pięknego, białego smoka. Ponieważ Mistrz Nyanko również pragnie go zobaczyć, we dwóch wyruszają na poszukiwanie mitycznej bestii. Po drodze wpadają na Wąsika, który zdaje się czymś mocno przybity. Innym razem Mistrz zostaje poproszony o zbadanie tajemniczego miejsca, gdzie każdego dnia przybywa nowych dziur w ziemi. Czy odkryje prawdziwą naturę tego zjawiska?

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- poniedziałek - mangi znajdą się w sklepach z komiksami (przypominamy, że "Księga przyjaciół Natsume" nie będzie dostępna w sklepach stacjonarnych sieci empik).