[Prima Aprilis] Make your manga great again!

Dodany przez: Yanek - 2020-04-01 00:07:27 - 1927 unikalnych wyświetleń;Źli wydawcy nie chcą czyścić onomatopei? A może wręcz przeciwnie - zamiast zgrabnych krzaczków wciskają polskie odpowiedniki? Irytuje Cię cenzura w ukochanych erotykach? A może przeszkadzają Ci zbyt odważne sceny w mangach BL? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Unikatowe zestawy naklejek z serii "Make your manga great again!" pozwolą Ci zmodyfikować ulubiony tytuł na własne potrzeby! Podrasuj swoje yaojce zestawem niemieckich onomatopei, zniszcz cenzurę doklejając bohaterom trochę tego i owego, nadaj walkom nową dynamikę, a scenkom ecchi więcej polotu. Ciesz się mangową jakością, na jaką zasługujesz!

Zestaw akcji
Uważasz że magowie w "Fairy Tail" za cicho się biją? A może Meliodas za mało grzeszy gniewem? Dodaj więcej dynamiki do ulubionych mangowych pojedynków! Każda walka nabierze rumieńców (i siniaków) z tym oto zestawem najpopularniejszych odgłosów bitewnych! FIGHTO!
Zestaw Cenzura/Antycenzura
Cenzura w mangach? Żaden problem! Z zestawem naklejek antycenzurowych będziesz mógł dokleić bohaterom brakujące części niesforne (hubba hubba!). Ale nie zapominajmy o drugiej stronie medalu - jeśli dręczą Cię widoki, które chciałbyś odzobaczyć - napraw je w trzy sekundy czarnymi paskami lub pikselkami! Teraz to Ty decydujesz, gdzie leży granica!
Zestaw japoński
Wkurzają Cię polskie odpowiedniki japońskich onomatopei? Obraża Cię ingerencja w obrazek? Nareszcie nastał koniec Twoich cierpień! Z tym wyjątkowym zestawem będziesz mógł odczynić całe zło wyrządzone Twojej ukochanej serii, a nawet poprawić ją po autorze! Nie czekaj i zamów już dziś!
Zestaw niemiecki
Czujesz, że bohaterowie yaojców za mało się starają? Masz wrażenie, że seks w erotykach nie dorównuje pocieruchom, jakie rysowano kiedyś? Przenieś mangową miłość cielesną na kolejny poziom z tym oto wyjątkowym zestawem niemieckich onomatopei! Efekt gwarantowany!
Zestaw ecchi
Kupiłeś mangę ecchi, ale brak jej pikanterii? Uważasz, że kobiece wdzięki powinny wydawać dźwięki? Na ratunek przychodzi zestaw onomatopei ecchi, dzięki którym Twoja wyobraźnia przeniesie lekturę mangi na zupełnie nowy poziom!
Zestaw uniwersalny
Nie jesteś w stanie przewidzieć, co tym razem wkurzy Cię w zamówionym tomiku? Wiesz, że coś będzie nie tak i chcesz się na to przygotować psychicznie? Nie czekaj i zamów już dziś uniwersalny zestaw onomatopei! Bądź gotowy na wszelki wypadek! Ot tak, na wszelki wypadek...