„Projekt: cosplay" 8 oraz „Opowieść panny młodej" 13 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-30 12:23:47 - 411 unikalnych wyświetleń;

Puk, puk! Świeże nowości zapukały do naszych drzwi! A wśród nich: „Projekt: cosplay" 8 oraz „Opowieść panny młodej" 13! Co wydarzy się u naszych bohaterów? Sprawdźcie w opisach poniżej!

W kwestii mangi „Hanako, duch ze szkolnej toalety" 11 - niestety, mimo deklaracji drukarni i zapowiedzi dostawy na dziś, dotrze ona do nas jutro rano.

„Projekt: cosplay" 8
Podczas dnia otwartego szkoły Marin po raz pierwszy próbuje swoich sił w męskim cosplayu. Choć zachowywanie się jak chłopak sprawia jej sporo problemów, koledzy i koleżanki mocno ją wspierają. Natomiast dla Wakany to pierwsza prawdziwa okazja do współpracy z resztą klasy. Czy jego obawy okażą się uzasadnione...?

„Opowieść panny młodej" 13
Smith powrotnie zmierza do wioski Amiry i Karluka. Po drodze zatrzymuje się jednak w miejscowości, w której gościł niegdyś na weselu bliźniaczek. Tym razem - ku przerażeniu rodziny młodych małżonek - to one postanawiają wystąpić w roli gospodyń! Tymczasem uszu podróżników dochodzą coraz bardziej niepokojące plotki o posuwających się siłach rosyjskich... Czy Smith mimo to zdecyduje się kontynuować wyprawę?

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Opowieść panny młodej" nie jest dostępna w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).