Przed Wami „Iruma w szkole demonów” 8 oraz „Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej” 5 już są !

Dodany przez: mbloch - 2021-03-04 12:11:50 - 223 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Iruma w szkole demonów” 8 i „Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej” 5 - to pożegnalny tomik przygód naszej dzielnej Ziski! Która z mang znajdzie miejsce na Waszej półeczce? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Iruma w szkole demonów” 8
Już niedługo wakacje! Ale najpierw trzeba zdać egzaminy... Iruma wykorzystuje każdą wolną chwilę na naukę. Wkrótce jednak staje przed zupełnie niespodziewanym problemem!

„Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej” 5
Pochodząca z rodu magów Ziska pobiera nauki u ekscentrycznego weterynarza imieniem Niko. Pewnego dnia nastolatka otrzymuje wiadomość o grasujących w mieście tajemniczych stworzeniach. Wkrótce okazują się nimi tatzelwurmy – zmiennokształtne istoty, które nieznana bestia przegnała z rodzinnych gór. Sprawy coraz bardziej się komplikują – w końcu ludzie nawet w najbardziej oświeconych czasach czują strach przed tym, co skryte w cieniu...

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.