STAŃ DO WALKI O WYJĄTKOWĄ NAGRODĘ!

Dodany przez: Urd - 2019-05-07 14:17:02 - 2123 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami niepowtarzalna okazja, żeby trafić na łamy swojej ulubionej mangi! Wraz z wydawnictwem Kodansha mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w międzynarodowym konkursie na ilustrację z serii "Seven Deadly Sins". Najlepsza, wybrana osobiście przez samego autora, zwycięska praca zostanie zamieszczona w 38. tomie mangi "Seven Deadly Sins", zaś jej twórca otrzyma rysunek z autografem mangaki! Gotowi podjąć wyzwanie? Prace można nam wysyłać do 30 czerwca - szczegóły poniżej.

FORMAT
Choć technika wykonania jest dowolna, wszystkie prace muszą zostać nadesłane w formie elektronicznej (np. skan) o rozdzielczości 600 dpi, zapisane w formacie TIFF. Jedna osoba może nadesłać maksymalnie dwie prace. Zachęcamy też do udostępniania swoich prac na mediach społecznościowych (Twitter, Instagram) z oznaczeniem #SDSFanArtContest2019

DEADLINE I ADRES WYSYŁKI
Prace należy wysyłać do 30 czerwca na adres wydawnictwo@studiojg.pl w tytule wpisując "konkurs SDS". W treści maila prosimy wpisać imię, nazwisko i adres wysyłki oraz następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu "Seven Deadly Sins - Międzynarodowy Konkurs na Ilustrację" (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

ROZWIĄZANIE KONKURSU
Wyłonienie zwycięzcy nastąpi na początku sierpnia. Jednocześnie Studio JG zastrzega sobie możliwość przyznania dodatkowych nagród oraz opublikowania wybranych prac na prowadzonych przez firmę mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz