"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14 i "Seven Deadly Sins" 12 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-07 10:57:04 - 165 unikalnych wyświetleń;

Wczoraj oddaliśmy w Wasze ręce dwie nowości! "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14 i "Seven Deadly Sins" 12 już tu są! Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14
Do przebywających na północy królestwa Shirayuki i Ryu przybywa Obi z rozkazem od Zena. Młoda zielarka natychmiast zabiera się do pracy, jednak przygotowanie odpowiedniego specyfiku przysparza jej sporo trudności. Niespodziewanie dziewczyna zaprasza Obiego na długą rozmowę o świcie! Nadchodzi czas ważnych decyzji!

"Seven Deadly Sins" 12
Na Bana spada kolejna tragedia! Elizabeth, chroniąc śmiertelnie rannych Meliodasa i Gilthundera, zostaje uprowadzona przez Hendricksona. W krytycznym momencie na placu boju pojawia się Nieśmiertelny Ban. Lecz czemu, gdy Lisi Grzech szczerzy kły, jego sztylet wymierzony jest w serce Meliodasa?! Burzy się i kipi krew demonów, a królewską stolicę ogarnia mrok. Co więcej, do świata żywych wraca przedziwne monstrum! Czy nie ma już ratunku przed nadciągającą bezkresną ciemnością?

Plan dystrybucji:
- czwartek - zapakowaliśmy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - komiksy znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz w salonach empik.

Dodaj komentarz