"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 23, "Blood Blockade Battlefront" 5, "Velvet Kiss" 2 oraz "Absolutnie doskonały" 3 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2022-12-09 14:05:48 - 242 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu świeża dostawa mang: "Shirayuki. Śnieżki o czerwonych włosach" 23, "Blood Blockade Battlefront" 5, "Velvet Kiss" 2 i "Absolutnie doskonały" 3. Cóż za mangowa mieszanka! Znajdziecie w tym miksie gatunkowym coś dla siebie?

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 23
Po balu w posiadłości rodu Rugilia Eisetsu prosi Obiego o pomoc w ustaleniu, czy niedobitki z frakcji wspierającej Bergattów rzeczywiście wciąż działają na jego terytorium. Następnego dnia rycerz księcia udaje się z niezapowiedzianą wizytą do sir Tsuruby... Czy na północ królestwa powróci chaos?!

"Blood Blockade Battlefront" 5
Na zgliszczach Nowego Jorku powstało Hellsalem’s Lot, metropolia, w której zaciera się granica między światami. Zadaniem Libry jest utrzymanie harmonii w mieście!

"Velvet Kiss" 2
By spłacić swój dług, Shin musi spełniać zachcianki Kanoko. Dni zazwyczaj upływają im na spotkaniach pełnych rozkoszy... Lecz niespodziewanie w życie Shina wkraczają trzy nowe kobiety: macocha Kanoko, niezależna dziennikarka Musumi oraz nieśmiała Rumi. Co wyniknie z tych znajomości?

"Absolutnie doskonały" 3
By zgłębić tajemnice damskich serc i przy okazji wspomóc Riiko finansowo, Night rozpoczyna pracę jako host w klubie. Cieszy się ogromną popularnością, a jedna z klientek nieoczekiwanie kradnie mu buziaka... i tym samym resetuje syntetycznego chłopaka do ustawień fabrycznych! Co gorsza, okazuje się, że jeśli Night wyląduje w łóżku z osobą, którą pocałował, automatycznie zostanie jej „ukochanym”! Riiko musi więc koniecznie go odzyskać, zanim sprawy zajdą za daleko. Rusza do działania i jest przy tym tak zdeterminowana, że aż ześlizguje się z balkonu! Przerażona krzyczy o pomoc... Lecz jak zareaguje Night?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.