"Szlakiem chmur na północny zachód" 3 i "Overlord" 12 już u nas!

Dodany przez: mjachimek - 2020-12-01 12:49:37 - 229 unikalnych wyświetleń;

Dziś oddajemy w Wasze ręce dwie nowości! "Szlakiem chmur na północny zachód" 3 i "Overlord" 12 już tu są! Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

"Szlakiem chmur na północny zachód" 3
Kei Miyama - prywatny detektyw, który potrafi słyszeć wspomnienia przedmiotów - podejmuje się kolejnych zleceń. Nieoczekiwanie jedna ze spraw okazuje się w niejasny sposób powiązana z - wydawałoby się, już dawno rozwikłaną - tajemnicą zniknięcia jego brata. Jaki sekret skrywa Michitaka? Szokująca prawda powoli wychodzi na jaw!

"Overlord" 12
Plan Ainza napotyka na nieoczekiwaną przeszkodę, gdy jako Poszukiwacz Przygód Momon staje w obronie przypadkowo napotkanej koleżanki po fachu. Jakie jest jego zdziwienie, gdy odkrywa, że przyjdzie mu zmierzyć się z... jednym z własnych ludzi. Czy naszym bohaterom uda się wyjść z sytuacji obronną ręką, nie demaskując przy okazji swoich prawdziwych zamiarów?

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - komiksy znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz w salonach empik.

Dodaj komentarz