Twoje kwietniowe kłamstwo #2 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-05-17 14:41:56 - 574 unikalnych wyświetleń;

Już dziś oficjalna premiera mang "Yona w blasku świtu" #1 i "Hetalia World Stars" #1! Dodatkowo do naszego biura przybył nakład komiksu "Twoje kwietniowe kłamstwo" #2. Niestety "Noragami" #18, które również miało dziś przyjechać, zostanie nam dostarczone dopiero we wtorek z uwagi na problemy z drukiem obwoluty. To już trzeci defekt, który drukarnia zgłasza nam przy druku tego tytułu i mamy nadzieję, że ostatni. Dodatkowo jeszcze dziś będziemy mieć dla Was dwa newsy.

"Twoje kwietniowe kłamstwo" #2
Kosei i Kaori stawiają się na kolejnym etapie konkursu! Spanikowany do granic możliwości chłopak nie może uwierzyć, że dał się namówić na występ. Gorączkowo próbuje wykorzystać ostatnie minuty aby zapamiętać nuty. Czy zdoła pokonać głęboko zakorzenioną traumę i przezwyciężyć obezwładniający go strach? Czy zapał i pasja Kaori sprawią, że młody muzyk ponownie usłyszy dźwięk fortepianu?

Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty
- poniedziałek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu - wtorek - manga będzie dostępna w empikach i sklepach komiksowych

Dodaj komentarz