"Wotakoi" 7, "Fire Punch" 7 i "Podejrzane sekrety" 3 już u nas!

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-28 12:40:19 - 341 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was trzy nowości: "Wotakoi" 7, "Podejrzane sekrety" 3 oraz "Fire Punch" 7. Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz pełną rozpiskę wysyłek!

"Wotakoi" 7
Hanako obawia się, że jej związek z Kabakurą zaczyna się wypalać. Na domiar złego, kiedy dziewczyna gubi cenną pamiątkę, jej chłopak wykazuje się kompletną nieczułością! Czy to możliwe, że tych dwoje nie ma już przed sobą żadnej przyszłości?! Podczas gdy zaprzyjaźniona para przeżywa kryzys, związek Narumi i Hirotaki rozkwita... w trakcie prac nad dojinem spod znaku BL! Jak Hirotaka sprawdzi się w roli modela do mangi yaoi?! I czy Narumi nauczy się wreszcie odczytywać emocje ukryte za permanentnym poker fejsem swojego chłopaka?! Przed Wami siódmy tom najdziwniejszej komedii romantycznej w dziejach!

"Podejrzane sekrety" 3
Tatsuhiko wraca z ekscytującej wycieczki na plażę, podczas której nie brakuje przygód z podglądaniem. Przed drzwiami mieszkania natyka się niespodziewanie na tajemniczego gościa... To Tamako Naruse, jego była (???)!
W nocy zostają sam na sam. Atmosfera robi się naprawdę gorąca... W końcu zażenowany Tatsuhiko wybiega z własnego domu, a Emiru mówi mu: "Nie uciekaj! Ja wszystko widzę".


"Fire Punch" 7
Obietnica złożona Tenie nie daje spokoju Agniemu, który nadal żyje w kłamstwie, zapominając o gniewie, bólu i nienawiści z czasów, kiedy był Fire Punchem. Jednak pewnego dnia nagle pojawia się przed nim "towarzysz" z przeszłości.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysłaliśmy prenumeraty Fire Punch 7
- środa - wysyłamy prenumeraty Podejrzane sekrety 3 i Wotakoi 7
- czwartek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - komiksy znajdą się w empikach oraz innych sklepach z komiksami.

Dodaj komentarz