Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z pierwszego tomu serii "Łowcy smoków"!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-30 12:26:49 - 241 unikalnych wyświetleń;

Jedną z nowości, jaką oddamy w Wasze ręce podczas Jesiennego Festiwalu Mangowego będzie manga "Łowcy smoków" 1! Jeszcze tylko do 11 października możecie zamawiać tom 1 w prenumeracie - do wyboru w twardej lub miękkiej oprawie, w zestawie z grą "Statki kontra smoki"!

Jednocześnie przypominamy, że wciąż możecie zgarnąć wyjątkowe karty kolekcjonerskie JFM - przy zakupie pierwszego tomu minimum trzech serii festiwalowych otrzymacie kartę do każdego z zakupionych tytułów! Szczegóły na oficjalnej stronie festiwalu

Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Łowcy smoków" 1
Przemierzają niebo, goniąc cienie mknące między chmurami, nigdzie nie mogąc zagrzać miejsca… Quin Zaza to jeden z ostatnich statków polujących na smoki. Niegdyś podobne załogi składały się z wyrzutków i przestępców, przez co po dziś dzień łowcy smoków nie cieszą się dobrą opinią. Choć mieszkańcy miast i wiosek liczą z ich strony na ochronę przed zagrożeniem z przestworzy i chętnie skupują smocze mięso, niekoniecznie życzą sobie gościć ich pod własnym dachem.

Załoga statku Quin Zaza, choć odbiega od niepochlebnych stereotypów, niewątpliwie pełna jest barwnych indywiduów. Jednym z nich jest Mika – doświadczony łowca, który właśnie dostał pod swoje skrzydła świeżo upieczoną adeptkę imieniem Takita. Czy ten ekscentryczny stary wyjadacz, a przy okazji wielki smakosz smoczych delikatesów, zdoła zrobić z dziewczyny wprawnego zabójcę podniebnych bestii?


Dodaj komentarz