Zobacz przykładowe strony mangi "Iruma w szkole demonów" #1!

Dodany przez: Urd - 2019-10-30 16:36:29 - 668 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do jutra można zamawiać prenumeratę na pierwszy tom mangi "Iruma w szkole demonów" #1 z notesem z serii. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z początkowymi stronami mangi. Przypominamy również, że to ostatnia szansa na zamówienie prenumerat zbiorczych z dodatkowym rabatem i dodatkiem do każdego tomu!

"Iruma w szkole demonów" #1
Co zrobić, gdy rodzice dla pieniędzy postanawiają zaprzedać duszę diabłu? A co gorsza - Twoją duszę? I ciało? W wyniku takiej właśnie niewdzięcznej transakcji czternastoletni Iruma zostaje zaadoptowany przez podstarzałego demona, któremu zamarzyło się posiadanie wnuka. A że świeżo upieczony dziadek bierze sobie swoją nową rolę bardzo do serca, w trosce o edukację chłopaka, posyła go do szkoły dla demonów. Nie to, że obecność człowieka w takiej placówce jest wskazana, czy nawet... bezpieczna. Chcąc nie chcąc Iruma musi wykorzystać wszystkie możliwe pomysły, nawet te najbardziej szalone, by ukryć swoje prawdziwe pochodzenie i nie zostać pożartym przez kolegów z klasy.

Przed Wami pełna absurdów komedia z udziałem dam o potwornym charakterze, bożyszczy z piekła rodem i bogu ducha winnego chłopaka, który najzwyczajniej nie ogarnia, co tu się u diabła dzieje.

Dodaj komentarz