Zobaczcie obwolutę oraz początkowe strony z "Sposób na pięcioraczki" 1

Dodany przez: Urd - 2020-10-11 15:33:31 - 875 unikalnych wyświetleń;

11 października mija termin składania zamówień na prenumeraty nowości, jakie oddamy w Wasze ręce z okazji Jesiennego Festiwalu Mangowego. Jedną z premier będzie "Sposób na pięcioraczki" 1! Prenumeratorzy otrzymają wyjątkowy dodatek w klimatach serii - pierwsze dwie karty do gry w memory!

Korzystając z okazji przypominamy, że wciąż możecie zdobyć unikatowe karty kolekcjonerskie JFM - przy zakupie pierwszego tomu minimum trzech festiwalowych serii otrzymacie kartę do każdej z zakupionych serii! Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu

Tymczasem - gorąco zachęcamy do lektury przykładowych stron!

"Sposób na pięcioraczki" 1
Jeśli na studiach przyszło Wam kiedyś zajadać się makaronem z mięsem bez mięsa lub określać kanapkę z serem i keczupem mianem dwudaniowego obiadu, nie będzie Wam obca sytuacja licealisty Futaro Uesugiego. Jako że jego rodzina tonie w długach, chłopak stara się jak może, aby mieć jak najlepsze oceny i desperacko szuka sposobu na zarobek. Niespodziewanie los się do niego uśmiecha – na horyzoncie pojawia się praca korepetytora za naprawdę duże pieniądze. Szybko jednak okazuje się, że ma uczyć nie jedną, ale aż pięć dziewczyn. Jego nowe podopieczne są bowiem... pięcioraczkami! Mało tego, wszystkie chodzą do jego szkoły, są niesamowicie piękne, a przy tym prezentują wachlarz skrajnych charakterów. Nie mówiąc już o tym, że nauka jest ostatnią rzeczą, na jaką mają ochotę. Czy to karkołomne wyzwanie ma szansę zakończyć się sukcesem? A może przyniesie zgoła inne zakończenie...?