Zbliża się premiera Spice and Wolf 13

Dodany przez: Urd - 2017-11-21 16:52:41 - 180 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi "Spice and Wolf" #13. Nasi bohaterowie są już coraz bliżej celu! Tymczasem prezentujemy uroczą obwolutę i udostępniamy początkowe strony."Spice and Wolf" #13
Horo i Lawrence przybywają do Leska. Po wszystkich opowieściach, które słyszeli na temat tego miejsca, tętniące życiem i radością miasto z pewnością nie jest tym, co spodziewali się zastać. Co więcej nasz wędrowny kupiec odnalazł tu coś, czego szukał przez większość życia - czy to zbyt piękne, żeby było prawdziwe? Nasi bohaterowie odnajdują również Myulego - co przyniesie spotkanie po latach?

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie można zamówić z 25% rabatem.

Fairy Tail 12 już jest

Dodany przez: Urd - 2017-11-20 13:30:16 - 165 unikalnych wyświetleń;

Najnowszy tomik mangi "Fairy Tail" #12 nareszcie u nas! Ta część kończy wątek przeszłości Erzy, więc przygotujcie się na wielki finał. Pakujemy prenumeraty, a pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Fairy Tail" #12
Rada Magii decyduje się użyć Etherionu, aby zmieść z powierzchni ziemi System R razem z całą wyspą i wszystkimi, którzy na niej przebywają. Tymczasem Erza na własną rękę stara się zapobiec wskrzeszeniu Zerefa, nawet jeśli miałaby przy okazji zabić przyjaciela z dzieciństwa i siebie przy okazji. Czy Natsu zdoła ją ocalić?

Rozpiska wysyłek:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- środa - manga trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Sougiya Riddle - zobacz polską obwolutę

Dodany przez: Urd - 2017-11-17 15:45:53 - 424 unikalnych wyświetleń;

Już w grudniu premierę będzie miała manga "Sougiya Riddle", pod polskim tytułem "Mroczny grabarz Riddle". Poniżej prezentujemy obwolutę i przypominamy że jeszcze tylko do końca miesiąca można zamawiać prenumeraty na pierwszy tom, a także na komplet całej serii, który można nabyć z 20% rabatem.

"Mroczny grabarz Riddle" #1
Hayato nie jest zwykłym nastolatkiem. Ma bowiem niezwykłe powodzenie... wśród duchów! A że zjawy towarzyszą mu gdziekolwiek się ruszy, chłopak ma ich już powyżej uszu. Wszystko zmienia się, gdy w dniu swoich siedemnastych urodzin na ulicy spotyka dziwnego, odzianego w czerń mężczyznę, który z łatwością rozgania dręczące go zjawy. Nieznajomy przedstawia mu się jako grabarz Riddle i proponuje układ - w zamian za połowę duszy i pomoc w odsyłaniu w zaświaty złośliwych duchów, oferuje Hayato niezwykłą moc...
Witajcie w świecie przystojnych grabarzy, słodkich kondolencji i czarnego humoru, który wpędzi do grobu nawet najgorszą depresję!

Deadlock 1 już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-11-17 14:41:33 - 183 unikalnych wyświetleń;

Dziś przyjechał do nas "Deadlock" #1. Kryminał rozgrywający się w więzieniu o zaostrzonym rygorze z pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom BL. Dostaliśmy również informację, że "Fairy Tail" dojedzie dziś późnym popołudniem lub w poniedziałek - oczywiście napiszemy, gdy tylko transport dojedzie.

"Deadlock" #1
Yuuto Lennix, policjant z wydziału narkotykowego zostaje oskarżony o zamordowanie swojego partnera. Mimo iż twierdzi, że jest niewinny, dowody świadczą przeciwko niemu. Zostaje skazany i trafia do Schelger - więzienia o zaostrzonym rygorze, gdzie brutalne pobicia i morderstwa są na porządku dziennym. Zwalczające się gangi, silny podział rasowy i fakt, że Yuuto musi ukrywać swój zawód sprawiają, że każdy dzień jest walką o przeżycie. Niespodziewanie pojawia się jednak szansa na odzyskanie wolności. FBI proponuje mu współpracę - ma odszukać groźnego przestępcę o pseudonimie Corvus, który z więzienia wydaje rozkazy swoim podwładnym. Czy Yuuto zdoła zakończyć śledztwo zanim padnie ofiarą współwięźniów?

Rozpiska wysyłek:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- wtorek - manga trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Nadchodzi Fairy Tail 12

Dodany przez: Urd - 2017-11-14 16:06:59 - 351 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi "Fairy Tail" #12. W tym tomiku ostatecznie rozliczymy się z przeszłością Erzy! Tymczasem prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony."Fairy Tail" #12
Rada Magii decyduje się użyć Etherionu, aby zmieść z powierzchni ziemi System R razem z całą wyspą i wszystkimi, którzy na niej przebywają. Tymczasem Erza na własną rękę stara się zapobiec wskrzeszeniu Zerefa, nawet jeśli miałaby przy okazji zabić przyjaciela z dzieciństwa i siebie przy okazji. Czy Natsu zdoła ją ocalić?

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie można zamówić z 25% rabatem.

Listopadowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2017-11-13 17:03:55 - 867 unikalnych wyświetleń;

Tak oto prezentuje się zaktualizowana rozpiska wydawnicza. Do tej pory w listopadzie ukazały się: "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #10, "Servamp" #10, "Noragami" #11 i "Adventure Time" #4. Natomiast już niedługo w Wasze ręce trafi: "Deadlock" #1, "Fairy Tail" #12, "Spice & Wolf" #13, "Atomówki" #3, natomiast na przełomie listopada i grudnia ukaże się nowy numer magazynu "Otaku" #64.

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »