Log Horizon LN #5 i Log Horizon West Wind Brigade #8 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-01-15 18:11:02 - 53 unikalnych wyświetleń;

Dziś dobry dzień nastał dla wszystkich fanów uniwersum Log Horizon - przed Wami zarówno "Log Horizon West Wind Brigade" #8, jak i "Log Horizon LN" #5. Ich okładki malują Wam świat na żółto (powiedzmy) i na niebiesko (powiedzmy...). Dziś spakowaliśmy wszystkie prenumeraty, zaś pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Log Horizon LN" #5
Po wygranej kampanii na Piaskowym Liściu Akiba szykuje się do Festiwalu Wagi. To ogromne przedsięwzięcie ma za zadanie zaprezentować potęgę technologiczną i rzemieślniczą miasta, a także polepszyć stosunki pomiędzy Poszukiwaczami Przygód i tuziemcami. Jednak komuś zależy, żeby zakłócić plany Przymierza Okrągłego Stołu... Kim jest wróg i jakie są jego cele? To wszystko już w tym tomie!

"Log Horizon West Wind Brigade" #8
W cieniu wydarzeń związanych z questem "Powrót Króla Goblinów" pewien tajemniczy tuziemiec odkrywa sekret reinkarnacji Poszukiwaczy Przygód!
Sojiro staje do morderczej walki z przeciwnikiem, który dysponuje mocą wykraczającą poza system gry. Jak zakończy się ten pojedynek?
Rozpiska wysyłek:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty;
- środa - tytuły trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- czwartek - "Log Horizon LN" #5 trafi do empików,
- czwartek - obydwie pozycje trafią do innych sklepów komiksowych;

Zobacz początkowe strony Gdy zakwitnie w nas miłość #1

Dodany przez: Urd - 2019-01-11 16:38:39 - 368 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do niedzieli można zamawiać prenumeratę zbiorczą i na pierwszy tom "Gdy zakwitnie w nas miłość" #1. Dla prenumeratorów przygotowaliśmy kalendarzyk na 2019 rok. Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Gdy zakwitnie w nas miłość" #1
Yuu była gotowa na swoją pierwszą miłość. Romantyczne piosenki oraz mangi nauczyły ją, czego ma się spodziewać. Jednak kiedy chłopak, którego lubiła, poprosił ją o chodzenie, dziewczyna poczuła... zupełnie nic! Żadnych motyli w brzuchu, unoszenia się nad ziemią... Nic. Zmieszana odeszła, mówiąc, że musi się zastanowić. Mijały tygodnie, a ona wciąż nie wiedziała, jak taktownie odmówić. Pewnego dnia przypadkowo była świadkiem tego, jak członkini zarządu, Nanami Toko, z wielką klasą odrzuciła miłosne wyznanie jednego z uczniów. Zachwycona jej zachowaniem, Yuu zaprzyjaźniła się z dziewczyną i poradziła w kwestii swojego problemu. Nanami zaś nie tylko pomogła jej odrzucić zaloty chłopaka, ale... sama wyznała jej miłość!

Już wkrótce Log Horizon West Wind Brigade #8

Dodany przez: Urd - 2019-01-10 17:51:20 - 116 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi "Log Horizon West Wind Brigade" #8. Czy naszym bohaterom uda się opracować techniki wykraczające poza system gry? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Log Horizon West Wind Brigade" #8
W cieniu wydarzeń związanych z questem "Powrót Króla Goblinów" pewien tajemniczy tuziemiec odkrywa sekret reinkarnacji Poszukiwaczy Przygód!
Sojiro staje do morderczej walki z przeciwnikiem, który dysponuje mocą wykraczającą poza system gry. Jak zakończy się ten pojedynek?


Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zamawiać z 25% rabatem!

Oblubienica czarnoksiężnika #8, "Voynich Hotel" #2 i "Loveless" #11 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-01-04 13:02:22 - 317 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu przyjechały do nas "Oblubienica czarnoksiężnika" #8, "Voynich Hotel" #2 i "Loveless" #11. Pakujemy prenumeraty - pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Oblubienica czarnoksiężnika" #8
Wskutek knowań sztukmistrza Cartaphilusa, Wiecznego Tułacza, jeden ze smoków Lindela trafia na aukcję, gdzie wpada w amok. Chise spieszy z pomocą wystraszonemu stworzeniu i płaci za to wysoką cenę... jej ręka zmienia się w łapę bestii! Nad dziewczyną ciąży teraz nie tylko przekleństwo jej matki i piętno Slay Vegi, lecz również smocza klątwa. Gdy Chise z Eliasem postanawiają zwrócić się o pomoc do tych, których zwykle unikali, historia przybiera zupełnie niespodziewany obrót...

"Voynich Hotel" #2
Spokojna wysepka na południowym Pacyfiku. To tam znajduje się hotel Voynich, siedlisko wiedźm, demonów i płatnych zabójców. Każdy z mieszkańców ma swój wkład w opowieść o (nie)codziennym życiu w tym miejscu!

"Loveless" #11
Seimei dalej realizuje swoje niecne plany. Jednak, aby je doprowadzić do końca, będzie potrzebował Sobiego. Na oczach Ritsuki stawia mu ultimatum, któremu żołnierz nie jest się w stanie przeciwstawić. Czy to już koniec historii Lovelessa? Czy to możliwe, żeby jego układ z Sobim rozpadnie się tu i teraz?

Rozpiska wysyłek:
- piątek - wysyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - tytuły trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- wtorek - "Oblubienica czarnoksiężnika" i "Voynich Hotel" #2 trafią do empików,
- wtorek - wszystkie trzy mangi trafią do innych sklepów komiksowych;

Styczniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-01-03 12:43:55 - 1280 unikalnych wyświetleń;

Kolejny rok za nami! W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wydaliśmy 103 tomiki mang, rozpoczęliśmy aż 12 nowych tytułów, ale też zakończyliśmy 11 serii. Oczywiście wszystkie te liczby mamy zamiar w tym roku pobić. Ale też właśnie ze względu na to, że w ostatnich tygodniach zniknęło z naszego planu tak dużo serii, musimy teraz zrównoważyć cykle wydawnicze. A zatem: kilka pozycji, które nie dojechały w grudniu (wszystkie 3 mangi mają do nas dotrzeć jutro) oficjalnie przepisujemy do cyklu styczniowego, dlatego znalazły się na infografice ("Oko Horusa" pozostanie w starym cyklu, więc go tu nie ma). Od stycznia równomiernie rozlokowaliśmy również nasze długie tytuły shoujo (głównie dlatego, że są adresowane do tych samych czytelników, a dodatkowo cykl "Jak zostałam bóstwem"!? zostanie od stycznia skrócony do 6-tygodniowego) - będą się ukazywać w odstępach około dwutygodniowych od siebie nawzajem ("Jak zostałam bóstwem!?" #17 - połowa stycznia, "Księga Przyjaciół Natsume" #3 - początek lutego, "Shirayuki" #3 - połowa lutego itd.). Dodatkowo jednorazowo skrócony zostanie cykl mangi "Overlord" #5 (zamiast 29.01 wydamy go 25.01).

A zatem w styczniu ukażą się: "Oblubienica czarnoksiężnika" #8, "Voynich Hotel" #2, "Loveless" #11, light novel "Log Horizon" #5, "Log Horizon - West Wind Brigade" #8, "Książę Piekieł" #13, "Jak zostałam bóstwem!?" #17, "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #15, "Yagate kimi ni naru" #1, "Overlord" #5 i "Monster Musume - Codzienność z potworzycami" #13.

Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem #2

Dodany przez: Urd - 2019-01-03 12:19:06 - 187 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" #2. Hatszepsut postanawia wziąć sprawy państwowe w swoje ręce! Pakujemy prenumeraty, zaś pełną rozpiskę dystrybucji zamieszczamy poniżej.

"Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" #2
Pod nieobecność faraona, który wyruszył na wschód, aby stłumić powstanie, Hatszepsut postanawia wypełnić za męża niektóre z jego obowiązków. Jednak podobne inicjatywy spotykają się z dezaprobatą kapłanów Amona. Czy zdoła znaleźć sposób, aby poważnie potraktowali jej zamiary? Dodatkowo w haremie zaczyna dochodzić do tajemniczych zgonów. Sotis, faworyta faraona, nie cofnie się przed niczym, aby posadzić na tronie swojego syna. Nawet jeśli będzie musiała rzucić wyzwanie samej Hatszepsut.

Rozpiska wysyłek:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty;
- piątek - tytuł trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- poniedziałek - komiks trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »