"Księga Przyjaciół Natsume" 9 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-01-21 12:07:59 - 5 unikalnych wyświetleń;

"Księga Przyjaciół Natsume" 9 wyruszyła właśnie w podróż do prenumeratorów! W jakie kłopoty wpakował się nasz bohater tym razem? Poniżej znajdziecie opis tomiku oraz szczegółowy plan dystrybucji.

"Księga Przyjaciół Natsume" 9
Natsume otrzymał w spadku po babci Księgę Przyjaciół, zbiór paktów dający władzę nad yokai, których imiona są w nim zapisane. Teraz próbuje zwrócić miana ich prawowitym właścicielom. Pewnego dnia potężna yokai przychodzi odebrać swoje imię i przy okazji gubi pierścień — a później atakuje Natsume, oskarżając go o kradzież! Mało tego, w okolicy pojawia się grupa demonów pragnących zdobyć cenny artefakt Takashiego...

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysłaliśmy prenumeraty
- środa - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- czwartek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych.

Już niedługo "Księga Przyjaciół Natsume" 9

Dodany przez: Urd - 2020-01-20 16:01:52 - 51 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miała manga "Księga Przyjaciół Natsume" 9! Tym razem Natsume wpadnie w naprawdę poważne kłopoty, których przyczyną nie będzie dla odmiany demon, ale potężny egzorcysta... Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Księga Przyjaciół Natsume" 9
Natsume otrzymał w spadku po babci Księgę Przyjaciół, zbiór paktów dający władzę nad yokai, których imiona są w nim zapisane. Teraz próbuje zwrócić miana ich prawowitym właścicielom. Pewnego dnia potężna yokai przychodzi odebrać swoje imię i przy okazji gubi pierścień — a później atakuje Natsume, oskarżając go o kradzież! Mało tego, w okolicy pojawia się grupa demonów pragnących zdobyć cenny artefakt Takashiego...

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Leci do Was Gdy zakwitnie w nas miłość 6

Dodany przez: Urd - 2020-01-20 14:53:05 - 63 unikalnych wyświetleń;

Prenumeraty "Gdy zakwitnie w nas miłość" 6 już do Was lecą! Zobaczcie jakie rewolucje przyniesie wyczekiwane szkolne przedstawienie. Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Gdy zakwitnie w nas miłość" 6
Nadchodzi premiera sztuki przygotowanej przez samorząd szkolny. Dla Toko to jednocześnie cel całego dotychczasowego życia w liceum i kres wszystkich jej dążeń. Jaki efekt wywołają zmiany w scenariuszu zaproponowane przez Yu?

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - prenumeraty rozesłane
- wtorek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- środek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych.

Pokój w kolorach szczęścia 5 już tuż tuż

Dodany przez: Urd - 2020-01-20 14:39:33 - 70 unikalnych wyświetleń;

Lada dzień premierę będzie miał najnowszy tom mangi "Pokój w kolorach szczęścia" 5! Zdeterminowany detektyw depcze naszym bohaterom po piętach. Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Pokój w kolorach szczęścia" 5
Sachi i jej porywacz postanowili jeszcze przez jakiś czas kontynuować wspólne życie. Ich tropem podąża jednak detektyw Matsubase. Jak potoczą się losy dziewczyny, która za żadną cenę nie chce wracać do domu rodziców i jest zdeterminowana, aby bronić swojego szczęścia?

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

Nowa manga z serii exclusive już na Pyrkonie!

Dodany przez: Urd - 2020-01-17 16:28:26 - 439 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was nowy tytuł z serii exclusive! Pięciotomowe "Tenju no kuni" to wspaniała, pięknie narysowana opowieść dla czytelników w każdym wieku, która przeniesie Was w najpiękniejsze zakątki Tybetu. Pierwszy tom będzie miał premierę już w maju, podczas poznańskiego festiwalu Pyrkon.

"Tenju no kuni"
W XVIII-wiecznej tybetańskiej wiosce nastoletni chłopiec, Khang Zhipa, szkoli się, aby zostać medykiem. Pewnego dnia w jego domu zatrzymuje się orszak weselny z młodziutką panną młodą. Dziewczyna niespodziewanie wykazuje zainteresowanie ziołolecznictwem, przez co chłopak szybko nawiązuje z nią nić porozumienia. Jakże wielkie jest jego zdziwienie, gdy następnego dnia okazuje się, że piękna nieznajoma nie rusza w dalszą podróż, a szczęśliwym narzeczonym... jest on sam!
Oto pełna ciepła i humoru, pięknie narysowana opowieść o młodym, ambitnym chłopcu i jego tajemniczej narzeczonej z odległego kraju.


Zamów już dziś prenumeratę zbiorczą z darmową wysyłką 20% rabatem!
Autor: Ichimon Izumi
Gatunek: historyczny, romans, okruchy życia, shonen
Premiera: maj (Pyrkon)
Tryb: trzymiesięczny

Yona w blasku świtu 5 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-01-17 12:33:18 - 154 unikalnych wyświetleń;

"Yona w blasku świtu" 5 wraz z kolekcjonerską pocztówką wyruszyła właśnie w podróż do prenumeratorów! Czy nasi bohaterowie zdołają wydostać się z zasypanej jaskini? Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji.

"Yona w blasku świtu" 5
W wyniku nagłego trzęsienia ziemi Yona i jej towarzysze zostają uwięzieni w skalnym tunelu. Niebieski Smok pomaga im się wydostać. Księżniczka namawia go, żeby przyłączył się do niej, lecz czy zdoła przekonać legendarnego wojownika?
Tymczasem Kija wyczuwa Zielonego Smoka. Drużyna rusza do portu Awa, miasta leżącego na terenie Klanu Ziemi. Tam na drodze Haka staje pewien mężczyzna...


Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty
- poniedziałek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- wtorek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych.

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »