Przed Wami „Iruma w szkole demonów” 8 oraz „Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej” 5 już są !

Dodany przez: mbloch - 2021-03-04 12:11:50 - 50 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Iruma w szkole demonów” 8 i „Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej” 5 - to pożegnalny tomik przygód naszej dzielnej Ziski! Która z mang znajdzie miejsce na Waszej półeczce? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Iruma w szkole demonów” 8
Już niedługo wakacje! Ale najpierw trzeba zdać egzaminy... Iruma wykorzystuje każdą wolną chwilę na naukę. Wkrótce jednak staje przed zupełnie niespodziewanym problemem!

„Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej” 5
Pochodząca z rodu magów Ziska pobiera nauki u ekscentrycznego weterynarza imieniem Niko. Pewnego dnia nastolatka otrzymuje wiadomość o grasujących w mieście tajemniczych stworzeniach. Wkrótce okazują się nimi tatzelwurmy – zmiennokształtne istoty, które nieznana bestia przegnała z rodzinnych gór. Sprawy coraz bardziej się komplikują – w końcu ludzie nawet w najbardziej oświeconych czasach czują strach przed tym, co skryte w cieniu...

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Marcowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2021-03-03 12:21:39 - 421 unikalnych wyświetleń;

Mangowy marzec przyniesie dużo ciekawych premier! Zaczynamy od najnowszych tomów "Yony w blasku świtu" #11, "Fairy Tail" 30, "Seven Deadly Sins" #13, a następnie pojawią się "Podejrzane sekrety" #5, "Mąż mojego brata" #3, ostatni tom mangi "Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" #3, "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" #6, "Sposób na pięcioraczki" #3 i "Beastars" #3. Zaś w bocznej linii wydawniczej ukażą się "W rytmie wieczoru i poranka" (już za tydzień), pod koniec miesiąca "Overlord" #13, a na przełomie marca i kwietnia "Mother's Spirit" #2. Co z tego trafi do Waszej kolekcji? ______________________

Przypominamy daty zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- "Yona w blasku świtu" 11 - do 8 marca
- "Fairy Tail" 30 - do 8 marca
- "Seven Deadly Sins" 13 - do 8 marca
- "Podejrzane sekrety" 5 - do 11 marca
- "Mąż mojego brata" 3 - do 15 marca
- "Sprzedałem swoje życie..." 3 - do 15 marca
- "Jak tropikalna rybka..." 6 - do 15 marca
- "Sposób na pięcioraczki" 3 - do 18 marca
- "Beastars" 3 - do 18 marca
- "Overlord" 13 - do 18 marca
- "Mother's Spirit" 2 - do 22 marca

W rytmie wieczoru i poranka - Bis! już niedługo w sprzedaży!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-02 10:55:49 - 85 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera „W rytmie wieczoru i poranka - Bis!”! Gotowi na kontynuację tego gorącego romansu z rockowymi dźwiękami w tle? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.


„W rytmie wieczoru i poranka - Bis!”
Po wielu wzlotach i upadkach Asaichi i Yoru w końcu zostają parą. Ich wspólne dni są pełne szczęścia i przytłaczającej niekiedy miłości basisty, a każdy ranek rozpoczyna się od fellatio z seksem na dokładkę.
Tymczasem apetyt Asaichiego na sławę rośnie - młody wokalista pragnie, by jego zespół zyskał znacznie większy rozgłos. Yoru natomiast nie może narzekać na brak popularności, choć natrętne fanki zaczynają mu powoli utrudniać życie. Asaichi, chcąc pomóc swojemu chłopakowi, proponuje, by wspólne zamieszkali. Muzycy w przypływie emocji całują się... nieświadomi faktu, że ktoś z ukrycia właśnie robi im zdjęcia! Jak rozwinie się relacja naszych bohaterów? I jak potoczą się losy zespołu rozpoczynającego swoją pierwszą trasę koncertową?


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

„Księga przyjaciół Natsume” 15, „Twoje kwietniowe kłamstwo” 10 oraz „Nim odnalazła nas miłość” 2 już są!

Dodany przez: mbloch - 2021-02-26 14:29:49 - 141 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Księga przyjaciół Natsume” 15, „Twoje kwietniowe kłamstwo” 10 i „Nim odnalazła nas miłość” 2! Która mangusia najszybciej trafi w Wasze łapki? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Księga przyjaciół Natsume” 15
Natsume znajduje papierową lalkę, na której zapisany został adres. Chłopak postanawia udać się we wskazane miejsce, a tam zastaje kobietę, której ojciec niegdyś pracował jako egzorcysta. Teraz w jej domu dochodzi do tajemniczych zjawisk, a nasz bohater wraz z panem Natorim postanawiają je zbadać. Co z tego wyniknie...? Tom zawiera również dodatkowy rozdział ukazujący życie państwa Fujiwara sprzed czasów, gdy przygarnęli Takashiego pod swój dach.

„Twoje kwietniowe kłamstwo” 10
Zbliża się konkurs pianistyczny, podczas którego Kosei ponownie zmierzy się z odwiecznymi rywalami - Emi Igawą oraz Takeshim Aizą. Od wyniku tej fortepianowej bitwy zależeć będzie, czy chłopak dostanie się do wymarzonej szkoły muzycznej... A jednak to nie pragnienie wygranej zaprząta teraz Koseiowi głowę, tylko kwestia pogarszającego się stanu zdrowia Kaori. Czy muzyka pomoże młodemu pianiście wreszcie nazwać uczucie, które już od dawna żywi do swojej przyjaciółki? I czy zdoła wyznać jej prawdę, zanim będzie za późno?

„Nim odnalazła nas miłość” 2
Wystarczył jeden impuls, aby Kazuma uświadomił sobie, co naprawdę czuje do Chiakiego. Gorące uczucie sprawia, że chłopcy nie potrafią wytrzymać bez siebie ani chwili. Jednak myśl, że nikt nie może dowiedzieć się o ich związku, przyćmiewa szczęście Kazumy. Czy Chiaki zda sobie sprawę, co dręczy jego ukochanego?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Księga przyjaciół Natsume” oraz „Twoje kwietniowe kłamstwo” nie są dostępne w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).

Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z 12. tomu "Oblubienica czarnoksiężnika"!

Dodany przez: mbloch - 2021-02-26 11:10:42 - 147 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera "Oblubienicy czarnoksiężnika" 12! Chise dostanie w Kolegium ważną lekcję życia... A teraz prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Oblubienica czarnoksiężnika" 12
Kolegium zrzesza tych, którzy pragną poznać tajniki sztukmistrzostwa. Ale jest też areną walki o wpływy oraz sceną, na której rozgrywa się niejeden dramat. Chise poznaje prawdziwą tożsamość Zoego i tragiczną historię rodu Websterów, a rozmowa z Alice uświadamia jej, jak skomplikowane mogą być relacje nawet z najbliższymi…

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Przed Wami "Hanako, duch ze szkolnej toalety" #03

Dodany przez: mbloch - 2021-02-25 16:31:14 - 136 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu zawitała już manga "Hanako, duch ze szkolnej toalety" 3! Co Nene odkryje w tajemniczej Bibliotece o Szesnastej? Poniżej znajdziecie opis tomu i rozpiskę wysyłek.

"Hanako, duch ze szkolnej toalety" 3
Nene Yashiro, która uwielbia zjawiska paranormalne, zostaje asystentką Hanako, Siódmej Szkolnej Tajemnicy. Dziewczyna pragnie lepiej poznać ducha, który staje się jej coraz bliższy. Jednak w szkolnej bibliotece nie znajduje żadnych przydatnych informacji. Gdy załamana Nene sądzi, że wszystkie tropy prowadzą donikąd, nieoczekiwanie dowiaduje się o istnieniu tajemniczego archiwum, Biblioteki o Szesnastej. Zebrano tam książki opisujące przeszłość wszystkich uczniów Akademii Kamome, a także… ich przyszłość. Niektóre mogą się jednak okazać wyjątkowo niebezpieczne…

Plan dystrybucji:
- czwartek - zapakowaliśmy prenumeraty.
- piątek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- poniedziałek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »