"Grand Blue" 3 już do Was leci!

Dodany przez: Urd - 2020-12-04 14:17:31 - 39 unikalnych wyświetleń;

Na koniec tygodnia mamy dla Was najnowszy tom mangi "Grand Blue" 3! Najwyższy czas, żeby członkowie klubu nurkowego znaleźli sobie dziewczyny - czy grupowa randka w tym pomoże czy wręcz przeciwnie?

"Grand Blue" 3
Poznana podczas PARUW-konu "Tapeciara" niespodziewanie dołącza do klubu nurkowego "Peek a Boo"! Szybko okazuje się, że jej obecność niesie ze sobą nieoczekiwane korzyści... I tak oto Iori, Kohei oraz ich nowi kumple lądują na grupowej randce z dziewczętami z żeńskiego uniwerku! Co z tego wyniknie? Dowiecie się z lektury trzeciego już tomu tej przezabawnej komedii (nie tylko) o nurkowaniu!

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Twoje kwietniowe kłamstwo" 9 już tu jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-12-02 10:50:02 - 96 unikalnych wyświetleń;

"Twoje kwietniowe kłamstwo" 9 już u nas! Jak zareaguje Kosei na nieoczekiwaną propozycję Kaori? Poniżej znajdziecie opis oraz szczegółowy harmonogram wysyłek.

"Twoje kwietniowe kłamstwo" 9
„Może popełnisz ze mną samobójstwo z miłości?” - mijają dni, a słowa Kaori wciąż odbijają się echem w głowie Koseia. Młody pianista, który teraz sam spełnia się jako nauczyciel fortepianu, decyduje się na desperacki krok, by poprzez muzykę przekazać przyjaciółce swoją odpowiedź. Co postanowi Kosei? I jak zareaguje Kaori, kiedy pozna plany swojego wiernego akompaniatora?

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - manga znajdzie się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com.

Grudniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: mjachimek - 2020-12-01 14:32:52 - 573 unikalnych wyświetleń;

Ledwo świętowaliśmy wkroczenie w rok 2020, a tu nagle zastał nas grudzień. Kiedy to się stało?!

W tym miesiącu, jeśli drukarnie podołają, oddamy w Wasze ręce aż 14 premier.

Wśród nowości znalazły się między innymi wyczekiwany z utęsknieniem 21. tom "Noragami", a także drugie tomy trzech bardzo ciepło przyjętych przez Was nowości JFM-kowych: "Hanako. Duch ze szkolnej toalety", "Mąż mojego brata" oraz "Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie". Oprócz tego do sprzedaży trafią mangi: "Księga Przyjaciół Natsume" 14, "Yakuza w fartuszku" 4, "Iruma w szkole demonów" 7, "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14, "Podejrzane sekrety" 4, "Seven Deadly Sins" 12, "Bakemonogatari" 5, a w ostatnim dniu grudnia premiery będą miały mangi: "Pokój w kolorach szczęścia" 8, "Yona w blasku świtu" 10 i ostatni tom mangi "Fire Punch" 8.

______________________

Przypominamy daty zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- "Księga Przyjaciół Natsume" 14 - do 7 grudnia
- "Noragami" 21 - do 11 grudnia
- "Yakuza w fartuszku" 4 - do 11 grudnia
- "Iruma w szkole demonów" 7 - do 16 grudnia
- "Hanako, duch ze szkolnej toalety" 2 - do 16 grudnia
- "Mąż mojego brata" 2 - do 18 grudnia
- "Sprzedałem życie za 10 000 jenów rocznie" 2 - do 18 grudnia
- "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14 - do 17 grudnia -
- "Podejrzane sekrety" 4 - do 17 grudnia
- "Seven Deadly Sins" 12 - do 17 grudnia
- "Bakemonogatari" 5 - do 27 grudnia
- "Fire Punch" 8 - do 21 grudnia
- "Pokój w kolorach szczęścia" 8 - do 27 grudnia
- "Yona w blasku świtu" 10 - do 27 grudnia

"Szlakiem chmur na północny zachód" 3 i "Overlord" 12 już u nas!

Dodany przez: mjachimek - 2020-12-01 12:49:37 - 61 unikalnych wyświetleń;

Dziś oddajemy w Wasze ręce dwie nowości! "Szlakiem chmur na północny zachód" 3 i "Overlord" 12 już tu są! Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

"Szlakiem chmur na północny zachód" 3
Kei Miyama - prywatny detektyw, który potrafi słyszeć wspomnienia przedmiotów - podejmuje się kolejnych zleceń. Nieoczekiwanie jedna ze spraw okazuje się w niejasny sposób powiązana z - wydawałoby się, już dawno rozwikłaną - tajemnicą zniknięcia jego brata. Jaki sekret skrywa Michitaka? Szokująca prawda powoli wychodzi na jaw!

"Overlord" 12
Plan Ainza napotyka na nieoczekiwaną przeszkodę, gdy jako Poszukiwacz Przygód Momon staje w obronie przypadkowo napotkanej koleżanki po fachu. Jakie jest jego zdziwienie, gdy odkrywa, że przyjdzie mu zmierzyć się z... jednym z własnych ludzi. Czy naszym bohaterom uda się wyjść z sytuacji obronną ręką, nie demaskując przy okazji swoich prawdziwych zamiarów?

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - komiksy znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz w salonach empik.

"Log Horizon" LN 8 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-11-30 16:32:26 - 122 unikalnych wyświetleń;

Na koniec dnia do naszego magazynu zawitał "Log Horizon" LN #8! Od rana będziemy rozsyłać prenumeraty - opis tomu i pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Log Horizon" LN #8
Minori, Toya, Rundelhause i Isuzu ruszają na swoją pierwszą samodzielną misję. Choć całej wyprawie towarzyszy wesoła i lekka atmosfera, nasi bohaterowie wkrótce zostaną wystawieni na niebezpieczeństwo, którego nie mogli przewidzieć. Czy zdołają sprostać wyzwaniu, gdy znajdą się w samym środku dramatycznych wydarzeń?

Plan dystrybucji:
- wtorek - wyślemy prenumeraty.
- środa - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - książka trafi do innych sklepów z komiksami i na empik.com

Nadchodzi "Miłość to wojna" 3

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-30 13:32:34 - 135 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do końca dnia (30 listopada) możecie zamawiać prenumeraty na "Miłość to wojna" 3 - w zestawie z dwiema kolejnymi kartami do gry w miłosną wojnę! Kto tym razem wygra ten bezpardonowy pojedynek serc i umysłów? Przekonajcie się sami, a tymczasem - prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony!

"Miłość to wojna" 3
Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu uczniowskiego prestiżowej Akademii Shuchi'in, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale... Duma nie pozwala im wyjawić uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę!

W tomie trzecim poznajemy nie byle kogo, bo skarbnika samorządu! A poza tym? Dzielenie parasola, mangi shojo, siatkówka, paznokcie, mało eleganckie żarty, koła i kluby, testy... Oraz wiele, wiele więcej okazji do wojny intelektów!


1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »