Czerwcowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2020-06-01 15:24:08 - 1027 unikalnych wyświetleń;

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka! To już czerwiec - gdzie to przeleciało? Nasz tryb pracy powoli wraca do normy, podrzucamy więc rozpiskę premier planowanych na ten miesiąc i terminy zamknięcia prenumerat (także tych mang, których premiera wypada na początku lipca i LFM). Czerwiec zaczynamy od "Pokoju w kolorach szczęścia", który już do nas przyjechał i właśnie pakujemy prenumeraty. Tym samym nasze wydanie dogoniło japońską edycję. Na samym początku przyszłego tygodnia do sprzedaży trafi "Księga Przyjaciół Natsume" 11 i "Iruma w szkole demonów" 4. Niedługo później premierę będą miały mangi "Twoje kwietniowe kłamstwo" 7, "Jego wilczy sekret" 3, "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 11, "Fire Punch" 5, "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 2, "Jak zostałam bóstwem!?" 24, "Yona w blasku świtu" 7, a na przełomie czerwca i lipca "Yakuza w fartuszku": 3.

Poniżej znajdziecie daty, do których minimalnie otwarte będą prenumeraty (nie są to daty premier!):
Twoje kwietniowe kłamstwo 7 - prenumeratę można zamawiać jeszcze tylko dziś do północy
Jego wilczy sekret 3 - prenumeratę można zamawiać do 4 czerwca
Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 11 - prenumeratę można zamawiać do 7 czerwca
Fire Punch #5 - prenumeratę można zamawiać do 14 czerwca
Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem 2 - prenumeratę można zamawiać do 16 czerwca
Jak zostałam bóstwem!? 24 - prenumeratę można zamawiać do 16 czerwca
Yona w blasku świtu 7 - prenumeratę można zamawiać do 16 czerwca
Yakuza w fartuszku 3 - prenumeratę można zamawiać do 20 czerwca
Bakemonogatari 4 - prenumeratę można zamawiać do końca czerwca
Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku #6 - prenumeratę można zamawiać do końca czerwca
Sherlock 4 - prenumeratę można zamawiać do końca czerwca
PREMIERY LETNIEGO FESTIWALU MANGOWEGO - prenumeraty można zamawiać do 28 czerwca

"Pokój w kolorach szczęścia" #7 już do Was leci!

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-01 14:07:07 - 242 unikalnych wyświetleń;

Pachnące nowością tomiki "Pokój w kolorach szczęścia" 7 właśnie wyruszyły w podróż do prenumeratorów! Czy Sachi skorzysta z nieoczekiwanej propozycji Matsubase? Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji.

"Pokój w kolorach szczęścia" 7
Sachi otrzymuje od Matsubase nietypową propozycję. Choć nastolatka dobrze wie, że w jej interesie jest przyjąć ofertę, wciąż nie potrafi podjąć decyzji. Tymczasem w mediach pojawia się informacja, która wstrząsa dziewczyną. Strach i paranoja Sachi zaczynają popychać ją do desperackich decyzji...

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysłaliśmy prenumeraty.
- wtorek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Już wkrótce premiera "Księga Przyjaciół Natsume" #11

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-01 10:31:02 - 233 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi "Księga Przyjaciół Natsume" 11! Czy naszemu bohaterowi uda się uchronić dom przyjaciółki przed złowrogimi demonami? I co wydarzy się, kiedy Natsume po latach powróci w rodzinne strony? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Księga Przyjaciół Natsume" 11
Pewnego dnia Natsume pomaga przy sprzątaniu składziku u Taki i przez przypadek uwalnia złowrogiego demona, zapieczętowanego przez dziadka dziewczyny. Inne yokai użyczają swojej mocy Takashiemu i spółce, by powstrzymać rosnącego w siłę przeciwnika. Oto jedenasty tom fantastycznej opowieści o Księdze Przyjaciół!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Monster Musume" #15 i "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #9 już tu są!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-27 12:39:31 - 323 unikalnych wyświetleń;

Już są! "Monster Musume" 15 oraz finałowy tomik "Miłość, jenoty i inne kłopoty" 9 właśnie wyruszyły w podróż do prenumeratorów! Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji.

"Monster Musume" 15
Nasz bohater, niepozorny prawiczek, to obiekt westchnień goszczących u niego dziewczyn z gatunków Legendariae. Niestety, prawo surowo zakazuje seksu międzygatunkowego. W tomie piętnastym wybierzemy się razem z Miią w jej rodzinne strony, a opiekun ślicznotek z gatunków stowarzyszonych będzie musiał stawić czoła tysiącu siedmiuset siedemdziesięciu ośmiu lamiom!

"Miłość, jenoty i inne kłopoty" 9
Nieporozumienia między Riku, młodym dziedzicem farbiarni, a jego jenocią narzeczoną wciąż narastają. Gdy jednak Miyo osłania chłopaka własnym ciałem, zaczyna jej grozić poważne niebezpieczeństwo... Czy zakazana miłość człowieka i jenotki ma jakąś przyszłość?

Plan dystrybucji:
- środa - wysłaliśmy prenumeraty.
- czwartek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - "Monster Musume" trafi do empików, "Miłość jenoty i inne kłopoty" dostępne będą przez empik.com. Obie mangi trafią do innych sklepów z komiksami.

Nadchodzi "Pokój w kolorach szczęścia" #7!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-25 11:51:54 - 453 unikalnych wyświetleń;

Na samym początku czerwca do sprzedaży trafi "Pokój w kolorach szczęścia" 7! Nieoczekiwana propozycja Matsubase może raz na zawsze rozwiązać wszystkie problemy Sachi. Tylko czy dziewczyna będzie w stanie mu zaufać? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Pokój w kolorach szczęścia" 7
Sachi otrzymuje od Matsubase nietypową propozycję. Choć nastolatka dobrze wie, że w jej interesie jest przyjąć ofertę, wciąż nie potrafi podjąć decyzji. Tymczasem w mediach pojawia się informacja, która wstrząsa dziewczyną. Strach i paranoja Sachi zaczynają popychać ją do desperackich decyzji...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Miłość doda ci skrzydeł" i "Goblin Slayer" #7 już do Was lecą!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-21 12:44:53 - 435 unikalnych wyświetleń;

Już są! Tomiki "Miłość doda ci skrzydeł" oraz "Goblin Slayer" 7 właśnie wyruszyły w podróż do prenumeratorów! Poniżej znajdziecie opisy oraz szczegółowy plan dystrybucji.

"Miłość doda ci skrzydeł"
Shin od dziecka przygotowywał się do roli boskiego posłańca. Jednak jego skrzydła okazały się zbyt małe, aby móc na nich latać, przez co wśród swoich pobratymców od zawsze był wytykany palcami. Pewnego dnia dostępuje jednak upragnionego zaszczytu i wstępuje na służbę do niezwykłego boga, który przyjmuje postać... wielkiej puchatej kuli! Tymczasem na okolicznych terenach coraz częściej dochodzi do tajemniczych zniknięć zarówno bóstw, jak i posłańców. Kto stoi za tymi atakami? Czy to możliwe, żeby nowy pan Shina miał z tym coś wspólnego?

"Goblin Slayer" #7
Jesienne Święto Plonów. Zabójca ma na ten czas zaplanowane dwa spotkania – rankiem z przyjaciółką z farmy, popołudniem ze znajomą pracującą w Gildii Poszukiwaczy Przygód. Miasto wydaje się bezpieczne, nie ma nowych zleceń na eksterminację goblinów. Jednak nasz bohater wyczuwa coś niepokojącego... Zobaczcie, jak zakończy się dzień wolny Zabójcy Goblinów!

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysłaliśmy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Następny › Ostatni »