Nadchodzi "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4 - zobacz przykładowe strony!

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-16 10:38:08 - 193 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do końca dnia (poniedziałek, 16 listopada) możecie zamawiać "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4 w prenumeracie - w zestawie z dwustronną pocztówką! W jakim kierunku rozwinie się relacja naszych bohaterek? Tymczasem - gorąco zachęcamy do lektury przykładowych stron!

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4
Koyuki i Konatsu nadal pozostają jedynymi członkiniami Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. W miarę upływu czasu ich przypadkowa znajomość powoli przeradza się w coś więcej. Niespodziewanie wiadomość o chorobie Koyuki psuje radość z dni otwartych szkoły.

"Może powinnam zamienić się w żabę"... Wypowiedziane półżartem słowa Konatsu pogłębiają zamęt w sercu starszej z dziewcząt.

Nasze bohaterki zaczynają rozumieć, jak wiele dla siebie znaczą...

Zbliża się premiera "Goblin Slayer" #8!

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-13 11:16:30 - 261 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera "Goblin Slayer" 8! Czy naszym bohaterom uda się odeprzeć atak armii goblinów i uratować Święto Plonów? Tymczasem - prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Goblin Slayer" 8
W noc Święta Plonów miasto na pograniczu okrąża armia goblinów. Zabójca i jego kompani wychodzą atakującym naprzeciw, chowając w zanadrzu bezlitosny plan ich pokonania! Dowódca wrogich oddziałów przyzywa na pomoc bestię z zamierzchłej przeszłości: olbrzymiego Hekatonchejra. Jak nasz bohater poradzi sobie z takim przeciwnikiem?!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Magiczny świat Ran" 2 już wkrótce w sprzedaży!

Dodany przez: Urd - 2020-11-12 14:53:51 - 260 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec miesiąca w Wasza ręce trafi kolejna cegiełka - "Magiczny świat Ran" 2 w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Natomiast jeszcze tylko do 16 listopada możecie zamawiać ten tytuł w prenumeracie ze ślicznym notesem z serii! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Magiczny świat Ran" 2
Ran pomaga Otaro wydostać się z mroku, w jakim się pogrążył, po tym jak stał się ofiarą ataku tajemniczych sił. Czy jednak rzeczywiście po zakażeniu nie został już żaden ślad? Tymczasem Jin przechodzi trudny okres - wilcza natura bierze nad nim władzę i chłopak zaczyna szukać partnerki w dość... niewyszukany sposób. Niespodziewanie okazuje się, że wcale nie musi daleko się rozglądać...

"Yona w blasku świtu" #9 już jest

Dodany przez: Urd - 2020-11-10 15:03:35 - 245 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Yona w blasku świtu" 9! Niespodziewanie Yona zakłada... bandę zbójecką? Aby... bronić wdów i sierot? Co tu się wyprawia?!? Nie przegapcie tego przezabawnego tomiku! Szykuje się prawdziwa beczka śmiechu!

"Yona w blasku świtu" 9
Żółty Smok Zeno dołącza do Yony, która tym samym odnajduje wszystkich legendarnych wojowników. Następnie księżniczka postanawia udać się na tereny należące do Klanu Ognia, w rodzinne strony Yuna. Tamtejsze ziemie są jałowe, a ludzie, obłożeni wysokimi podatkami, żyją w biedzie. Co zrobi Yona, by ochronić ciemiężonych mieszkańców przed bezdusznymi urzędnikami?!

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysłaliśmy prenumeraty.
- czwartek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami

Już wkrótce "Wielki Strażnik Biblioteki" 2!

Dodany przez: Urd - 2020-11-10 14:31:19 - 261 unikalnych wyświetleń;

Na dniach w Wasze ręce trafi "Wielki Strażnik Biblioteki" 2 w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Czy Theo zdoła spełnić swoje marzenie? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Wielki Strażnik Biblioteki" 2
Theo wyrusza z rodzinnej wioski, aby w końcu spełnić swoje największe marzenie o zostaniu Kafną. Egzamin odbywa się tylko raz w roku i zawsze podchodzi do niego mnóstwo młodych osób z bogatych domów. Konkurencja jest więc ogromna, a i sam egzamin stanowi niesamowicie ciężkie, kilkudniowe wyzwanie. Czy ktoś taki jak Theo podoła tej próbie? I czy w ogóle uda mu się dotrzeć do Stolicy Ksiąg?

Przypominamy, że do dnia premiery manga w edycji zwykłej będzie dostępna z 25% rabatem!

Seven Deadly Sins 11 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-11-09 15:21:58 - 235 unikalnych wyświetleń;

Dziś w nasze progi zawitał "Seven Deadly Sins" 11! Czy naszym bohaterom uda się wyzwolić Liones spod panowania Świętych Rycerzy?! Poniżej zamieszczamy plan dystrybucji.

"Seven Deadly Sins" 11
Na scenie pojawia się szósty Grzech: Obżarstwo! Nasi bohaterowie stawią czoła Hendricksonowi. Meliodasa czeka pojedynek z Gilthunderem, Kinga z Helbramem, a wreszcie Meliodasa... z Banem?! Tragediom nie ma końca i nie wiadomo, kto wyjdzie zwycięsko z zażartej walki. Czy nieoczekiwane pojawienie się Grzechu Obżarstwa może coś zmienić?

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysłaliśmy prenumeraty.
- wtorek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Następny › Ostatni »