"Odważ się kochać!" i "Fairy Tail" #27 już są!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-19 12:27:24 - 452 unikalnych wyświetleń;

"Odważ się kochać!" oraz "Fairy Tail" #27 już u nas! Tomiki wraz z dodatkami właśnie wyruszyły w podróż do prenumeratorów! Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji.

"Odważ się kochać!"
To miasto jest za małe dla tylu stróżów prawa! Karasukai i VOICE to rywalizujące ze sobą organizacje ochotniczej straży obywatelskiej, które strzegą mieszkańców Karasugaoki przed złem i występkiem. Liderzy grup - Shinba i Izuhara - od zawsze mają ze sobą na pieńku. Splot niezwykłych okoliczności sprawia jednak, że już wkrótce nasi bohaterowie na własnej skórze przekonają się o słuszności porzekadła "kto się czubi, ten się lubi". Czy skłóceni przywódcy sąsiedzkich patroli będą w stanie odłożyć na bok prywatne niesnaski, żeby wspólnie zawalczyć o dobro, miłość i sprawiedliwość?! Przed Wami zwariowana komedia pomyłek!

"Fairy Tail" #27
Urtear w końcu pochwyciła czarnego maga Zerefa, lecz ambicje Grimoire Heart na tym się nie kończą! Członkowie mrocznej gildii zamierzają unicestwić Fairy Tail, by stworzyć pogrążony w mroku i chaosie świat, w którym prawo do życia mają jedynie magowie, a na tronie zasiada Zeref! Natsu i jego kamraci desperacko próbują powstrzymać nieprzyjaciela, gdy nagle sytuacja przybiera zupełnie niespodziewany obrót! Na świętej ziemi wróżek toczy się bitwa o losy tego świata!

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysłaliśmy prenumeraty.
- środa - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nadchodzi "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #9!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-18 09:54:32 - 371 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce pożegnamy się z kolejną z naszych serii! Pod koniec maja ukaże się finałowy tom "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #9. Czy zakazana miłość człowieka i jenotki ma jakąś przyszłość? Prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Miłość, jenoty i inne kłopoty" #9
Nieporozumienia między Riku, młodym dziedzicem farbiarni, a jego jenocią narzeczoną wciąż narastają. Gdy jednak Miyo osłania chłopaka własnym ciałem, zaczyna jej grozić poważne niebezpieczeństwo...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Już wkrótce "Monster Musume" 15

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-15 15:07:22 - 551 unikalnych wyświetleń;

W ostatnim tygodniu maja do sprzedaży trafi "Monster Musume" 15! Tym razem nasi bohaterowie odwiedzą wioskę zamieszkałą przez lamie - z jakimi wyzwaniami przyjdzie im się tam zmierzyć? O tym przekonacie się już wkrótce, a tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Monster Musume" 15
Nasz bohater, niepozorny prawiczek, to obiekt westchnień goszczących u niego dziewczyn z gatunków Legendariae. Niestety, prawo surowo zakazuje seksu międzygatunkowego. W tomie piętnastym wybierzemy się razem z Miią w jej rodzinne strony, a opiekun ślicznotek z gatunków stowarzyszonych będzie musiał stawić czoła tysiącu siedmiuset siedemdziesięciu ośmiu lamiom!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Podejrzane sekrety" #1 już do Was lecą!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-14 14:29:10 - 540 unikalnych wyświetleń;

Już są! "Podejrzane sekrety" #1 właśnie wyruszyły w podróż do prenumeratorów! Co takiego zobaczy Tatsuhiko, gdy zajrzy przez otwór w ścianie swojego nowego mieszkania? Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji.

"Podejrzane sekrety" #1
Osiemnastoletni Tatsuhiko przeprowadza się do Tokio, gdzie w końcu ma rozpocząć wymarzone studenckie życie. Pewnego dnia odkrywa, że w ścianie jego mieszkania znajduje się malutki otwór. Zaskoczony widzi po drugiej stronie młodą dziewczynę w dość intymnej sytuacji. Chcąc zachować się jak na porządnego faceta przystało, z miejsca rusza powiadomić sąsiadkę o niezręcznym wydarzeniu. Dziewczyna jednak nie wpada w panikę, ale ku przerażeniu chłopaka wymusza na nim niezwykły układ - zamiast zasłaniać dziurkę, co drugi dzień każde z nich dostanie zielone światło na podglądanie. Jest tylko jedna żelazna zasada - nie mogą NICZEGO przed sobą ukrywać.

Nasz bohater szybko przekona się, że poznawanie cudzych sekretów, może okazać się równie niebezpieczne, co ujawnianie własnych... Gorące studentki, mnóstwo humoru, niedwuznacznych sytuacji i dram życia codziennego, a wszystko za sprawą pewnej niepozornej dziurki w ścianie. Odważycie się spojrzeć?


Plan dystrybucji:
- czwartek - wysłaliśmy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Zbliża się premiera "Goblin Slayer" #7!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-14 09:36:57 - 431 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera "Goblin Slayer" 7! Jak zakończy się dzień wolny Zabójcy Goblinów? Prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Goblin Slayer" 7
Jesienne Święto Plonów. Zabójca ma na ten czas zaplanowane dwa spotkania – rankiem z przyjaciółką z farmy, popołudniem ze znajomą pracującą w Gildii Poszukiwaczy Przygód. Miasto wydaje się bezpieczne, nie ma nowych zleceń na eksterminację goblinów. Jednak nasz bohater wyczuwa coś niepokojącego...

W środku dodatek specjalny pióra Kumo Kagyu!


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Miłość doda ci skrzydeł" nadchodzi!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-13 15:27:34 - 551 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec przyszłego tygodnia premierę będzie miała nasza jednotomówka "Miłość doda ci skrzydeł"! To wyjątkowy miks fantasy i BL, zamknięty w niemal 270-stronicowym tomiku! Czy Shin sprawdzi się w roli boskiego posłańca? I kim tak naprawdę jest puchate bóstwo, do którego został przydzielony?! Prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Miłość doda ci skrzydeł"
Shin to uroczy młodzieniec z ogromnym kompleksem na punkcie rozmiaru swoich... skrzydeł. Jako przedstawiciel rasy boskich posłańców nie ma lekko. Choć wytrwale szkoli się, by zostać przydzielonym na służbę do jednego z bóstw, wciąż jest obiektem drwin, ponieważ nie jest w stanie wznieść się w powietrze. Pewnego dnia dostaje jednak przydział - ma służyć tajemniczemu bóstwu od niedawna rezydującemu na jednej z oddalonych gór. Na miejscu Shin od razu zdaje sobie sprawę, że ma do czynienia z bogiem bardzo niezwykłym, przybierającym nieoczekiwaną formę - wielgachnej, białej i puchatej kuli. Czy naprawdę jest tak niegroźny, na jakiego wygląda? Tymczasem na okolicznych terenach coraz częściej dochodzi do tajemniczych zniknięć, zarówno bóstw, jak i posłańców. Kto jest odpowiedzialny za te niezwykłe zdarzenia? Czy to możliwe, żeby nowy pan Shina miał z tym coś wspólnego?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Następny › Ostatni »