"Goblin Slayer" #6 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-10-16 16:04:51 - 394 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Goblin Slayer" #6. Kolejny tom przygód Pana Zabójczyka! Prenumeraty rozesłane, zaś pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Goblin Slayer" #6
Nadeszła pora na ostateczny pojedynek z żądnym zemsty czempionem. Czy i tym razem Zabójca poradzi sobie z całą chmarą atakujących go goblinów? Jaką tajemnicę kryje w sobie zadanie, które zleciła naszym bohaterom Pani Miecza? Wątek Wodnego Miasta dobiega końca. Rozpoczyna się nowy rozdział – opowieść o Święcie Plonów!

Plan dystrybucji:
- środa - wysłaliśmy prenumeraty
- czwartek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- piątek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Nadchodzi "Yona w blasku świtu" #4

Dodany przez: Urd - 2019-10-15 15:01:51 - 435 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premierę będzie miał najnowszy tom mangi "Yona w blasku świtu" #4. Czy naszym bohaterom uda się odnaleźć Niebieskiego Smoka? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Yona w blasku świtu" #4
Yona i jej towarzysze wyruszają w podróż, by odnaleźć czterech smoczych wojowników. W spowitej mgłą górskiej wiosce spotykają Białego Smoka, Kiję, który przysięga księżniczce wierność i postanawia się do niej przyłączyć. Polegając na mocy Kiji, zdolnego wyczuć obecność innych smoków, drużyna Yony udaje się na poszukiwanie Niebieskiego Smoka, ale po drodze czekają na nich same kłopoty! Mimo wielu przeszkód docierają wreszcie do wskazanej wioski, lecz... okazuje się, że Niebieskiego Smoka w niej nie ma?!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #7 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-10-14 14:47:31 - 348 unikalnych wyświetleń;

Dziś rano prenumeraty mangi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #7 opuściły magazyn i już do Was lecą. Czy Zen zdoła uwolnić Shirayuki i sprowadzić ją do domu? Poniżej zamieszczamy rozpiskę wysyłek

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #7
Zen i jego towarzysze wkraczają na terytorium piratów zwanych "Morskimi Szponami", aby uratować porwaną Shirayuki. Niespodziewanie odkrywają również prawdziwą tożsamość Mukaze, generała "Górskich Lwów". Nasza opowieść wkracza w nowy rozdział, a otoczenie Shirayuki i Zena powoli zaczyna się zmieniać.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysłaliśmy prenumeraty
- wtorek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- środa - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Prezentujemy kalendarz na rok 2020 z serii "Rick i Morty"!

Dodany przez: Urd - 2019-10-11 15:40:07 - 607 unikalnych wyświetleń;

Dziś przynosimy świetną wiadomość dla wszystkich fanów serii "Rick and Morty"! W nowy rok będziecie mogli wkroczyć z tym oto fantastycznym kalendarzem, który do sprzedaży trafi już 28 października. Dodatkowo, każdy kto do dnia premiery zamówi go w sklepie Yatta.pl, może liczyć na 25% rabatu!

"RICK AND MORTY KALENDARZ 2020"
Nieskończona liczba wynalazków, garaż pełen rupieci, zabawy mogące doprowadzić do kompletnej anihilacji wszechświata, a także mnóstwo humoru i lekka nutka patologii - czy już wiadomo, o jakim uniwersum mowa? Władcy czasu i przestrzeni powracają z owocem swojego najnowszego eksperymentu - przed Wami kalendarz z serii "Rick and Morty"! Bohaterowie najbardziej pokręconej kreskówki dla dorosłych ostatnich lat sprawią, że każdy nowy dzień przyniesie Wam nową, zwariowaną, niedorzeczną, prawdopodobnie nieetyczną i możliwe, że zagrażającą zdrowiu, fantastyczną przygodę!

Nadchodzi "Jak zostałam bóstwem!?" #21

Dodany przez: Urd - 2019-10-11 14:17:54 - 342 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera mangi "Jak zostałam bóstwem!?" #21. Gdy wszystko zaczyna się układać, Nanami dostaje przerażające wieści, które mogą na zawsze rozdzielić ją z Tomoe... Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Jak zostałam bóstwem!?" #21
Mikage i Tomoe wyruszają na spotkanie z Okuninushim, który ma pomóc lisiemu chowańcowi odzyskać dawną postać. Nanami postanawia podążyć za swym ukochanym i też kieruje się do Izumo! Jednakże po drodze napotyka intryganta Yatoriego! Losy Tomoe, Nanami, Yukiji i Akurao splatają się ze sobą coraz ciaśniej...

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

"Hetalia - World Stars" #3 i "Gdy zakwitnie w nas miłość" #5 już do Was lecą

Dodany przez: Urd - 2019-10-09 12:40:57 - 327 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Hetalia - World Stars" #3 i "Gdy zakwitnie w nas miłość" #5. Prenumeraty już się pakują, zaś pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Hetalia - World Stars" #3
Po pierwszej rewolucji przemysłowej Anglia słynie jako "fabryka świata". Ale potem zostaje w tyle za Ameryką, krajem specjalizującym się w produkcji masowej, oraz Włochami słynącymi z eleganckich towarów. By poprawić jakość swoich wyrobów, Anglia decyduje się brać lekcje wzornictwa od Japonii! A to dopiero początek awantury... Przed Wami trzeci tom zwariowanej komedii z państwami w rolach głównych!

"Gdy zakwitnie w nas miłość" #5
Yu wreszcie wie, czego chce. Proponuje Koyomi, żeby dokonała pewnej modyfikacji w scenariuszu przedstawienia samorządowego. Z całych sił pragnie, aby Toko mogła dostrzec, że wcale nie musi naśladować swojej siostry, ani nikomu niczego udowadniać. Czy ten plan dojdzie do skutku? A jeśli tak - jakie konsekwencje może mieć taka ingerencja w cudze uczucia?

Plan dystrybucji:
- środa - wysłaliśmy prenumeraty
- czwartek - komiksy będą dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- piątek - mangi będą dostępne w empikach i innych sklepach komiksowych

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Następny › Ostatni »