"Yona w blasku świtu" #9 już wkrótce!

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-03 09:37:34 - 320 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi "Yona w blasku świtu" 9! Czy Yonie i jej towarzyszom uda się ocalić mieszkańców ziem Klanu Ognia? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Yona w blasku świtu" 9
Żółty Smok Zeno dołącza do Yony, która tym samym odnajduje wszystkich legendarnych wojowników. Następnie księżniczka postanawia udać się na tereny należące do Klanu Ognia, w rodzinne strony Yuna. Tamtejsze ziemie są jałowe, a ludzie, obłożeni wysokimi podatkami, żyją w biedzie. Co zrobi Yona, by ochronić ciemiężonych mieszkańców przed bezdusznymi urzędnikami?!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Listopadowe premiery wydawnicze

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-02 12:22:20 - 1301 unikalnych wyświetleń;

Ależ ten czas leci! Dopiero świętowaliśmy Jesienny Festiwal Mangowy, a tu już zastał nas listopad. Idealna pora, by uwić sobie kokon z kocyków i czytać ulubione mangi! Co prawda drukarnie już nas straszą, że mogą pojawić się przesunięcia, ale zrobimy wszystko, żeby poniższe tytuły trafiły do Was zgodnie z planem. A zatem - jedziemy z listą!

W listopadzie swoje oficjalne premiery mają trzy tytuły, które mieliście szansę zdobyć już wcześniej, w ramach przedpremiery z okazji JFM. Mowa, oczywiście, o: "Beastars" 1, "Sposób na pięcioraczki" 1 oraz "Klątwa Haru" 1.

Z nowości przygotowaliśmy dla Was pierwszą część dwutomowej miniserii "Nim odnalazła nas miłość", będącej prequelem ciepło przyjętej "Rodzinki od zaraz".

Prócz tego, w tym miesiącu w Wasze ręce trafią kontynuacje znanych i lubianych serii: "Wielki Strażnik Biblioteki" 2 (w dwóch edycjach: w miękkiej oraz twardej oprawie do wyboru), "Goblin Slayer" 8, "Twoje kwietniowe kłamstwo" 9, "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4, "Magiczny świat Ran" 2 (również w dwóch edycjach i zbiorczym wydaniu 2 w 1), "Miłość to wojna" 3, "Szlakiem chmur na północny zachód" 3, "IM: wielki kapłan Imhotep" 3, "Grand Blue" 3, "Opowieść panny młodej" 11 oraz "Overlord" 12.

Na grafice nie pojawiły się "Seven Deadly Sins" 11 oraz "Yona w blasku świtu" 9 ponieważ lada dzień spłyną z druku. Również "Log Horizon" 8 powinien ukazać się w pierwszej połowie listopada.

______________________

Przypominamy daty zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- "Wielki Strażnik Biblioteki" 2 - do 9 listopada
- "Goblin Slayer" 8 - do 12 listopada
- "Twoje kwietniowe kłamstwo" 9 - do 12 listopada
- "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4 - do 16 listopada
- "Magiczny świat Ran" 2 - do 16 listopada
- "Miłość to wojna" 3 - do 18 listopada
- "Szlakiem chmur na północny zachód" 3 - do 18 listopada
- "Nim odnalazła nas miłość" 1 - do 16 listopada -
- "IM: wielki kapłan Imhotep" 3 - do 19 listopada
- "Grand Blue" 3 - do 23 listopada
- "Opowieść panny młodej" 11 - do 23 listopada
- "Overlord" 12 - do 19 listopada

"Helena Wiktoria" 2 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-30 13:15:17 - 316 unikalnych wyświetleń;

"Helena Wiktoria" 2 wraz z kartą opatrzoną odręcznym autografem i rysunkiem wyrusza właśnie w podróż do prenumeratorów! Czy nasza bohaterka odnajdzie się w roli zarządczyni ogromnego przedsiębiorstwa? Poniżej znajdziecie opis drugiego tomu oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

"Helena Wiktoria" 2
Bytom, 1875 r. Ośmioletnia Helena Wiktoria Kocik otrzymuje ogromny majątek w spadku po wuju, Stanisławie Krollu. Dekadę później, już jako młoda kobieta, Helena powraca na odziedziczone włości. Lata podróży sprawiły, że dziewczyna nabrała towarzyskiego obycia, jednak nie przygotowały jej do przejęcia zwierzchnictwa nad hutami i kopalniami wchodzącymi w skład pozyskanej fortuny. Zdeterminowana, by samodzielnie poprowadzić przedsiębiorstwo, Helena rozpoczyna naukę pod okiem dotychczasowego zarządcy majątku, swojego kuzyna Edwarda Krolla. Sytuacji nie ułatwiają jednak wrogo nastawieni do nowej przełożonej przedstawiciele administracji kopalni, knowania wdowy po Stanisławie, napięta sytuacja polityczna oraz niesnaski na tle etnicznym. Czy Helena sprosta wyzwaniu?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - komiks trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- wtorek - komiks znajdzie się w sklepach z komiksami oraz na empik.com.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 13 już u nas

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-30 10:10:45 - 257 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 13! Czy relacja Zena i Shirayuki przetrwa niespodziewaną rozłąkę? Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę wysyłek!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 13
Shirayuki otrzymuje przeniesienie do Lilias, gdzie będzie pracować jako zielarka i badaczka. Na myśl o długiej rozłące z przyjaciółmi dziewczyna nie może powstrzymać łez, jednak ciepłe słowa Zena dodają jej otuchy. Niespodziewanie Obi wyjawia swemu panu uczucia, jakie żywi wobec Shirayuki! Rozdzieleni bohaterowie stawiają pierwsze kroki na nowych życiowych ścieżkach!

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- wtorek - komiks znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nadchodzi Seven Deadly Sins 11!

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-29 13:28:46 - 277 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi manga "Seven Deadly Sins" 11! Czy naszym bohaterom uda się wyzwolić Liones spod panowania Świętych Rycerzy?! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!"Seven Deadly Sins" 11
Na scenie pojawia się szósty Grzech: Obżarstwo!

Nasi bohaterowie stawią czoła Hendricksonowi. Meliodasa czeka pojedynek z Gilthunderem, Kinga z Helbramem, a wreszcie Meliodasa... z Banem?!

Tragediom nie ma końca i nie wiadomo, kto wyjdzie zwycięsko z zażartej walki. Czy nieoczekiwane pojawienie się Grzechu Obżarstwa może coś zmienić?


Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

"Wotakoi" 7, "Fire Punch" 7 i "Podejrzane sekrety" 3 już u nas!

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-28 12:40:19 - 297 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was trzy nowości: "Wotakoi" 7, "Podejrzane sekrety" 3 oraz "Fire Punch" 7. Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz pełną rozpiskę wysyłek!

"Wotakoi" 7
Hanako obawia się, że jej związek z Kabakurą zaczyna się wypalać. Na domiar złego, kiedy dziewczyna gubi cenną pamiątkę, jej chłopak wykazuje się kompletną nieczułością! Czy to możliwe, że tych dwoje nie ma już przed sobą żadnej przyszłości?! Podczas gdy zaprzyjaźniona para przeżywa kryzys, związek Narumi i Hirotaki rozkwita... w trakcie prac nad dojinem spod znaku BL! Jak Hirotaka sprawdzi się w roli modela do mangi yaoi?! I czy Narumi nauczy się wreszcie odczytywać emocje ukryte za permanentnym poker fejsem swojego chłopaka?! Przed Wami siódmy tom najdziwniejszej komedii romantycznej w dziejach!

"Podejrzane sekrety" 3
Tatsuhiko wraca z ekscytującej wycieczki na plażę, podczas której nie brakuje przygód z podglądaniem. Przed drzwiami mieszkania natyka się niespodziewanie na tajemniczego gościa... To Tamako Naruse, jego była (???)!
W nocy zostają sam na sam. Atmosfera robi się naprawdę gorąca... W końcu zażenowany Tatsuhiko wybiega z własnego domu, a Emiru mówi mu: "Nie uciekaj! Ja wszystko widzę".


"Fire Punch" 7
Obietnica złożona Tenie nie daje spokoju Agniemu, który nadal żyje w kłamstwie, zapominając o gniewie, bólu i nienawiści z czasów, kiedy był Fire Punchem. Jednak pewnego dnia nagle pojawia się przed nim "towarzysz" z przeszłości.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysłaliśmy prenumeraty Fire Punch 7
- środa - wysyłamy prenumeraty Podejrzane sekrety 3 i Wotakoi 7
- czwartek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - komiksy znajdą się w empikach oraz innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Następny › Ostatni »