Zobacz początkowe strony mangi "Goblin Slayer" #6

Dodany przez: mjachimek - 2019-10-08 13:37:49 - 354 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera mangi "Goblin Slayer" #6. Czy Zabójca Goblinów podoła zadaniu, jakie zleciła mu Pani Miecza? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Goblin Slayer" #6
Nadeszła pora na ostateczny pojedynek z żądnym zemsty czempionem. Czy i tym razem Zabójca poradzi sobie z całą chmarą atakujących go goblinów? Jaką tajemnicę kryje w sobie zadanie, które zleciła naszym bohaterom Pani Miecza? Wątek Wodnego Miasta dobiega końca. Rozpoczyna się nowy rozdział – opowieść o Święcie Plonów!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

Już wkrótce "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #7

Dodany przez: Urd - 2019-10-07 14:21:48 - 336 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera mangi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #7. Czy Zen zdoła uwolnić Shirayuki i sprowadzić ją do domu? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #7
Zen i jego towarzysze wkraczają na terytorium piratów zwanych "Morskimi Szponami", aby uratować porwaną Shirayuki. Niespodziewanie odkrywają również prawdziwą tożsamość Mukaze, generała "Górskich Lwów". Nasza opowieść wkracza w nowy rozdział, a otoczenie Shirayuki i Zena powoli zaczyna się zmieniać.

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

Pięć nowych tytułów już wkrótce!

Dodany przez: Urd - 2019-10-04 16:19:16 - 1682 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu prezentujemy pięć nowych tytułów! Pierwszy z nich to " Watashi no Ookami-kun" - zamknięte w czterech tomach szkolne shoujo dla wszystkich miłośników przystojniaków obciążonych nadnaturalnymi przypadłościami. Drugą naszą propozycją jest "Gaikotsu Shotenin Honda-san", czyli przekomiczna czterotomowa opowieść o codziennej pracy Pana Hondy, pracownika sklepu z komiksami, który pokaże Wam rynek mangowy z zupełnie nowej perspektywy. Do tego proponujemy jednotomowe shoujo "Vahlia no Hanamuko" Soraty Akiduki, autorki serii "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach". Ten ślicznie narysowany zbiór czterech historii przeniesie Was w najróżniejsze fantastyczne światy. Na koniec dwie pozycje dla fanów BL - "Yoru to Asa no Uta", komediowa opowieść z mrocznym twistem, a także "Kamisama to Tobenai Tsukai" - przeurocza i zabawna historia z gatunku shounen-ai, która ogrzeje Was w zimowy wieczór lepiej niż puchata kołderka.
Premiery zaplanowaliśmy na grudzień i luty, zaś wszyscy, którzy zakupią dany tytuł w prenumeracie, otrzymają od nas dodatek do każdego tomu.

Watashi no Ookami-kun
Komugi Kusonoki ze względu na pracę swojej matki zmuszona jest przeprowadzić się z Tokio na Hokkaido, aby zamieszkać ze swoim ojcem. Przenosiny z ogromnej metropolii do małej miejscowości stara się traktować jako szansę na nowy start, ponieważ w poprzedniej szkole była obiektem prześladowań ze strony koleżanek. Gdy więc na pierwszej lekcji jej sąsiadem z ławki obok zostaje Yuu Ookami, największy przystojniak w szkole, Komugi panicznie stara się trzymać go na dystans, nie chcąc narazić się jego potencjalnym fankom. Jak na złość chłopak bardzo chciałby się z nią zaprzyjaźnić, tłumacząc, że dziewczyna... smakowicie pachnie. Pomimo tak nietypowego początku znajomości, z czasem wydaje się, że jest w tym materiał na przyjaźń. Do czasu, gdy pewnego dnia Komugi niechcący odkrywa niezwykły sekret nowego kolegi i przerażona zdaje sobie sprawę, że jej życie już nigdy nie będzie takie, jak przedtem...
Autor: Yoko Nogiri
Gatunek: romans, komedia
Liczba tomów: 4
Format: B6+
Premiera: grudzień

Gaikotsu Shotenin Honda-san
Pan Honda pracuje w sklepie z komiksami, gdzie toczy nieustanną walkę z przeciwnościami losu. Nigdy bowiem nie wiadomo, kto następny wyłoni się z kolejki. Tata próbujący odczytać z kartki tytuł hardcorowego yaojca, który zapisała mu córka? Hipster szukający wydań "spod lady", cokolwiek miałoby to znaczyć? A może grupa nastolatek, które bez cienia szejmu chcą, żeby polecić im pikantne porno? Pełen wachlarz stresujących możliwości! Niekończące się dostawy, wyczerpane nakłady, permanentny brak miejsca na zapleczu i dzikie tłumy najrozmaitszych klientów tworzą geekowy ekosystem, w którym Pan Honda stara się przetrwać, rozdarty między zamiłowaniem do swojej pracy a oczekiwaniem na słodki pocałunek śmierci, mogący go od niej uwolnić.

Oto manga jedyna w swoim rodzaju - oparta na osobistych przeżyciach autora, w humorystyczny, ale jakże prawdziwy sposób pokazująca świat za ladą sklepów komiksowych! Macie odwagę przekonać się jak to jest?

Autor: Honda
Gatunek: komedia
Liczba tomów: 4
Format: B6+
Premiera: grudzień

Vahlia no Hanamuko
Vahlia ma dopiero szesnaście lat, ale już drugi raz zostaje zaręczona. Jej rękę początkowo obiecano Jiro, najstarszemu synowi z zaprzyjaźnionego klanu, jednak chłopak uciekł z domu i tyle go widziano. Straciwszy nadzieję, że najstarszy syn powróci, by spełnić swój rodzinny obowiązek, postanowiono, że dziewczynę poślubi jego młodszy brat, Lucel. Wieczorem po ceremonii zaręczyn Vahlia postanawia jednak opuścić wioskę i odszukać Jiro. Zabiera ze sobą swojego świeżo upieczonego narzeczonego i razem wyruszają w podróż, która przyniesie dość nieoczekiwany rezultat... Przed Wami zbiór czterech historii rozgrywających się w fantastycznych światach i niezwykłych okolicznościach. Znajdziecie tu opowieść o smoczym potomku i kapłance, czarodziejce i żyjącym na odludziu młodzieńcu, który nie cierpi magii, a także strażniku świętego drzewa, który niespodziewanie spotyka bóstwo, któremu od lat służył. Poznajcie najróżniejsze oblicza miłości, przedstawione subtelną kreską Soraty Akiduki, autorki serii "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach".

Autor: Sorata Akiduki
Gatunek: romans, fantasy
Liczba tomów: 1
Format: B6+
Premiera: luty

Kamisama to Tobenai Tsukai
Shin to uroczy młodzieniec z ogromnym kompleksem na punkcie rozmiaru swoich... skrzydeł. Jako przedstawiciel rasy boskich posłańców nie ma lekko. Choć wytrwale szkoli się, by zostać przydzielonym na służbę do jednego z bóstw, wciąż jest obiektem drwin, ponieważ nie jest w stanie wznieść się w powietrze. Pewnego dnia dostaje jednak przydział - ma służyć tajemniczemu bóstwu od niedawna rezydującemu na jednej z oddalonych gór. Na miejscu Shin od razu zdaje sobie sprawę, że ma do czynienia z bogiem bardzo niezwykłym, przybierającym nieoczekiwaną formę - wielgachnej, białej i puchatej kuli. Czy naprawdę jest tak niegroźny, na jakiego wygląda? Tymczasem na okolicznych terenach coraz częściej dochodzi do tajemniczych zniknięć, zarówno bóstw, jak i posłańców. Kto jest odpowiedzialny za te niezwykłe zdarzenia? Czy to możliwe, żeby nowy pan Shina miał z tym coś wspólnego?
Autor: Hagi
Gatunek: romans, komedia, shounen-ai
Liczba tomów: 1
Format: B6+
Premiera: luty

Yoru to Asa no Uta
Asaichi to facet zupełnie pozbawiony niezwykłych umiejętności. Nie umie grać na żadnym instrumencie, aranżować potrafi co najwyżej kolejne puszki z piwem, a jego zdolności wokalne są w najlepszym razie poprawne. Nie przeszkodziło mu to jednak w zostaniu liderem zespołu, który założył, żeby rwać gorące laski i chlać w opór. Jego zupełnym przeciwieństwem jest Yoru - basista, który niedawno dołączył do zespołu. Asaichi nienawidzi w nim wszystkiego - talentu muzycznego, wysokiego wzrostu, fryzury, a przede wszystkim spokojnego charakteru i zdystansowania. Co zresztą otwarcie daje mu odczuć. Mimo szorstkiego traktowania, Yoru zdaje się być zafascynowany Asaichim. Pewnego wieczoru za sprawą równie niedorzecznej co komicznej pomyłki ich relacje ulegają diametralnej zmianie. Ale... czy aby na pewno na lepsze?
Autor: Harada
Gatunek: yaoi
Liczba tomów: 1
Format: B6+
Premiera: grudzień

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1, "Fairy Tail" #24 i ostatni tom "Księcia Piekieł" #15 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-10-03 16:17:39 - 686 unikalnych wyświetleń;

Dziś żegnamy się z serią "Książę Piekieł" #15 - dziękujemy, że do końca śledziliście przygody realisty Williama i demonów, w które do końca nie chciał uwierzyć. Ale w tym miesiącu zaczynamy również nową serię - przed Wami "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1. A na dokładkę najnowszy tom mangi "Fairy Tail" #24.

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1
Gotuje lepiej niż Gesslerowa, dom sprząta jak po morderstwie i choćby przyszło mu walczyć z hordą chytrych bab, nie da sobie wyrwać kapustki na wyprzedaży! Takie życie prowadzi były yakuza, znany policji i przestępcom bandzior będący niegdyś postrachem całego miasta - Nieśmiertelny Tatsu. Po ślubie z uzdolnioną projektantką postanowił porzucić dawne zwyczaje i zostać... gosposiem domowym na pełen etat! Czy można jednak wieść uczciwe życie z tak niesławną przeszłością? Przed Wami komedia doskonała! Fantastyczna kreska, czarny humor i bezkonkurencyjny fartuch z piesełem - czego chcieć więcej?

"Książę Piekieł" #15
William stopniowo odzyskuje wspomnienia i moc Salomona. Wykorzystuje tę siłę, żeby uchronić świat ludzi przed konfliktem, a następnie schodzi do piekieł, by stanąć twarzą w twarz z Lucyferem. Kim w rzeczywistości jest cesarz demonów? I w jaką intrygę tak naprawdę uwikłał wszystkich kandydatów na namiestnika...?

"Fairy Tail" #24
Natsu i jego kamraci wracają do Earthlandu cali i zdrowi! Nie mogą jednak liczyć nawet na chwilę wytchnienia, bo już czeka ich jedno z największych wydarzeń roku... egzamin na maga klasy S! Ośmiu wytypowanych kandydatów dobiera sobie partnerów i wszyscy razem ruszają ku świętej ziemi wróżek, Wyspie Niebiańskiego Wilka! Test może zdać tylko jeden uczestnik! Kto w tym roku zasłuży sobie na tytuł maga klasy S?!

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty
- piątek - komiksy będą dostępnę w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- poniedziałek - komiksy będą dostępne w empikach ("Książę Piekieł" tylko za pośrednictwem strony empik.com) i innych sklepach komiksowych

Październikowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-10-02 14:22:54 - 1424 unikalnych wyświetleń;

No i stało się - przyszła jesień. Na chłodne wieczory przygotowaliśmy w tym miesiącu szereg premier. Na początek "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #7, który trafi do Was w przyszłym tygodniu. W przypadku mangi "Overlord" #9 niestety druk wstrzymuje nam przeciągający się akcept na obwolutę, mamy nadzieję, że wkrótce go otrzymamy. Oprócz tego oficjalną premierę będzie miała nasza nowość "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1. Następny w kolejce stoi nowy tom mangi "Goblin Slayer" #6, a zaraz po nim "Jak zostałam bóstwem!?" #21, "Yona w blasku świtu" #4, "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" #3, "Jak leczyć magiczne stworzenia" #2, "Somali i Strażnik Lasu" #4, "Pokój w kolorach szczęścia" #4, "Seven Deadly Sins" #5, "Księga Przyjaciół Natsume" #8, a także przedpremierowo w Halloween ukaże się nasza nowość "Mairimashita! Iruma-kun" #1.

Dodatkowo poza planem w tym miesiącu może ukazać się któryś z następujących tytułów: "Noragami" #20, "Servamp" #13, "HAGANAI" #17 - w zależności od tego kiedy otrzymamy potrzebne materiały/akcepty.

DATY ZAMKNIĘCIA PRENUMERAT (nie są to daty premier!)
Goblin Slayer #6 - 6 października
Jak zostałam bóstwem!? #21 - 7 października
Yona w blasku świtu #4 - 10 października (dodatek - plakat)
Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku #3 - 10 października (dodatek)
Jak leczyć magiczne stworzenia #2 - 11 października (dodatek)
Somali i Strażnik Lasu #4 - 20 października (dodatek)
Pokój w kolorach szczęścia #4 - 20 października (dodatek)
Seven Deadly Sins #5 - 21 października
Księga Przyjaciół Natsume #8 - 21 października (dodatek - karty)
Mairimashita! Iruma-kun #1 - 21 października (dodatek)

Zobacz początkowe strony "Hetalia - World Stars" #3

Dodany przez: Urd - 2019-10-01 13:50:38 - 337 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera mangi "Hetalia - World Stars" #3. Czas na rewolucję przemysłową! Który z krajów podbije świat swoimi wynalazkami, a który bezczelnie ukradnie pomysły innych? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Hetalia - World Stars" #3
Po pierwszej rewolucji przemysłowej Anglia słynie jako "fabryka świata". Ale potem zostaje w tyle za Ameryką, krajem specjalizującym się w produkcji masowej, oraz Włochami słynącymi z eleganckich towarów. By poprawić jakość swoich wyrobów, Anglia decyduje się brać lekcje wzornictwa od Japonii! A to dopiero początek awantury... Przed Wami trzeci tom zwariowanej komedii z państwami w rolach głównych!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Następny › Ostatni »