Już wkrótce premiera "Podejrzane sekrety" #1!

Dodany przez: mjachimek - 2020-04-27 10:46:33 - 759 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premierę będzie miała nasza nowa seria - "Podejrzane sekrety" 1. Jedna z najsłynniejszych przedstawicielek mocnego ecchi już wkrótce trafi w Wasze ręce. Co takiego zobaczy Tatsuhiko, gdy zajrzy przez otwór w ścianie swojego nowego mieszkania? Poniżej znajdziecie opis, a także początkowe strony mangi.

"Podejrzane sekrety" 1
Osiemnastoletni Tatsuhiko przeprowadza się do Tokio, gdzie w końcu ma rozpocząć wymarzone studenckie życie. Pewnego dnia odkrywa, że w ścianie jego mieszkania znajduje się malutki otwór. Zaskoczony widzi po drugiej stronie młodą dziewczynę w dość intymnej sytuacji. Chcąc zachować się jak na porządnego faceta przystało, z miejsca rusza powiadomić sąsiadkę o niezręcznym wydarzeniu. Dziewczyna jednak nie wpada w panikę, ale ku przerażeniu chłopaka wymusza na nim niezwykły układ - zamiast zasłaniać dziurkę, co drugi dzień każde z nich dostanie zielone światło na podglądanie. Jest tylko jedna żelazna zasada - nie mogą NICZEGO przed sobą ukrywać.

Nasz bohater szybko przekona się, że poznawanie cudzych sekretów, może okazać się równie niebezpieczne, co ujawnianie własnych... Gorące studentki, mnóstwo humoru, niedwuznacznych sytuacji i dram życia codziennego, a wszystko za sprawą pewnej niepozornej dziurki w ścianie. Odważycie się spojrzeć?


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Zapraszamy na Letni Festiwal Mangowy!

Dodany przez: Urd - 2020-04-24 16:48:22 - 860 unikalnych wyświetleń;

Wczoraj informowaliśmy Was, że tym roku Pyrkon się nie będzie. Ale nie martwcie się - mamy coś na otarcie łez! Jako że przygotowywaliśmy na tę imprezę dużo ciekawych premier, promocji i zabaw, uznaliśmy, że chociaż część z nich warto wykorzystać, by zafundować Wam trochę pozytywnych wrażeń na początku wakacji. Pragniemy zatem zaprosić Was serdecznie na Letni Festiwal Mangowy, który odbędzie się w dniach 10-11 lipca równolegle w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w całej Polsce, jak i w sklepie internetowym! A co przyniesie festiwal naszego wydawnictwa?

- bonusy i nagrody przy zakupie nowości (w tym prenumerat!)
- fantastyczne konkursy z nagrodami
- panele dyskusyjne transmitowane online
- konkurs cosplayowy z postaciami z naszych mang

A także wiele innych atrakcji i zabaw. Co więcej, każdy z odwiedzających nas klientów, otrzyma od nas zestaw drobnych upominków!

Uwaga - aby wszyscy mogli się bezpiecznie bawić, forma festiwalu będzie odpowiednio dopasowana do okoliczności. Nie musicie się jednak obawiać - LFM odbędzie się, choćby miał zostać zorganizowany głównie online. Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność.

FESTIWALOWE PREMIERY
Ostatecznie zdecydowaliśmy się wszystkie zapowiedziane w tym roku nowości pyrkonowe wydać w lipcu (to wlicza również planowaną na czerwiec "Beztroską krainę"). Będzie je można zakupić podczas festiwalu, natomiast do empików trafią w kilkudniowych odstępach na przestrzeni 13-27 lipca.

Ale to jeszcze nie wszystko! Oprócz zapowiedzianych już 7 nowości, na festiwalu będzie miała premierę JESZCZE JEDNA NOWOŚĆ, którą zapowiemy już wkrótce!

ŚLEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU!

"Jak leczyć magiczne stworzenia" #4, "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" #1, "Jak zostałam bóstwem!?" 23 oraz "Fire Punch" #4 już tu są!

Dodany przez: mjachimek - 2020-04-24 12:31:09 - 493 unikalnych wyświetleń;

Na dobre zakończenie tygodnia z naszego magazynu wyruszyły do prenumeratorów cztery wyczekiwane przez Was tytuły! Przedostatni tomik "Jak leczyć magiczne stworzenia" #4, nowość shoujo-ai "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" #1, a także "Jak zostałam bóstwem!?" 23 (jeszcze tylko dwa tomy dzielą nas od wielkiego finału!) oraz "Fire Punch" #4 - jesteśmy równo w połowie serii. Poniżej zamieszczamy opisy tomików i rozpiskę dystrybucji.

"Jak leczyć magiczne stworzenia" #4
Pochodząca z ostatniego rodu magów Ziska pobiera nauki u ekscentrycznego weterynarza imieniem Niko. Pewnego dnia tajemniczy mężczyzna zleca jej zbadanie rannego zwierzęcia, które okazuje się bestią polującą na ludzi wśród ośnieżonych gór... Johannes stawia czarownicę przed trudnym wyborem – czy nastolatka pomoże dzikiemu gryfowi, czy też zostawi go na pastwę losu? Oto historia o wymierających magicznych stworzeniach, a także o młodej dziewczynie i lekarzu, którzy próbują je ocalić.

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" #1
Konatsu, która ze szkoły w Tokio przeniosła się do prowincjonalnego liceum w nadmorskim miasteczku, nie potrafi znaleźć wspólnego języka z nowymi kolegami. Pewnego dnia spotyka Koyuki, jedyną członkinię szkolnego Klubu Miłośników Oceanariów. Dziewczynę, którą pozostali uczniowie mają za nieosiągalny ideał, a która tak naprawdę czuje się samotna i przytłoczona... Dwie różne samotności... Czy los je połączy?

"Jak zostałam bóstwem!?" #23
Kirihito zmierza na Górę Ognia, by odzyskać ciało Akurao. Jednakże prąc zawzięcie naprzód i odtrącając wszystkich wokół, zaczyna zauważać w sobie ogromną pustkę... I gdy już zdaje się, że demon zrealizuje swoje pragnienia, na jego drodze staje tajemnicza postać!

"Fire Punch" #4
Uciekającym z Behemdolgu ludziom zagrażają ścigający ich żołnierze, jednak pojawienie się tajemniczej kobiety i zamaskowanego mężczyzny całkowicie odmienia sytuację. Tymczasem Agni kolejny raz postanawia zrobić wszystko, aby ocalić wierzących w niego ludzi - nawet jeśli oznacza to poświęcenie samego siebie.Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty,
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl (uwaga! niektóre sklepy nie są czynne w okresie epidemii lub mają zmienione godziny otwarcia - polecamy przed wizytą sprawdzić godziny na profilu danego oddziału)
- wtorek - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com

Nowy dodatek do prenumerat zbiorczych Seven Deadly Sins!

Dodany przez: Urd - 2020-04-22 15:51:52 - 497 unikalnych wyświetleń;Oto torba grzechów warta! Tak prezentować się będzie dodatek dla prenumeratorów mangi "Seven Deadly Sins", którzy zakupią 8-tomowy pakiet z serii. Już teraz na Yatta.pl można zamawiać pakiet tomów 9-16 (przypominamy, że po premierze 9 tomu, w sklepie pojawi się pakiet 10-17 itd.)

Już wkrótce "Jak zostałam bóstwem!?" 23!

Dodany przez: mjachimek - 2020-04-21 13:27:33 - 430 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miała manga "Jak zostałam bóstwem!?" 23. Czy naszym bohaterom uda się powstrzymać Kirihito i jego popleczników? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Jak zostałam bóstwem!?" 23
Kirihito zmierza na Górę Ognia, by odzyskać ciało Akurao. Jednakże prąc zawzięcie naprzód i odtrącając wszystkich wokół, zaczyna zauważać w sobie ogromną pustkę... I gdy już zdaje się, że demon zrealizuje swoje pragnienia, na jego drodze staje tajemnicza postać!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Somali i Strażnik Lasu" #6 i Oblubienica czarnoksiężnika #10 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-04-17 16:50:13 - 432 unikalnych wyświetleń;

Świeżutkie tomiki mang "Somali i Strażnik Lasu" #6 i "Oblubienica czarnoksiężnika" #10 już u nas. Pakujemy prenumeraty, zaś poniżej zamieszczamy opisy tomików i rozpiskę dystrybucji.

"Somali i Strażnik Lasu" #6
Szukając informacji o tajemniczym "lądzie na krańcu świata", golem i jego towarzysze trafiają na aukcję rzadkich towarów. Pośród precjozów i osobliwości na sprzedaż wystawiona zostaje pewna księga - "Zapiski o Paraiso". To ten sam tom, który niegdyś skradziono z biblioteki wiedźm.

"Oblubienica czarnoksiężnika" #10
Gdy Cartaphilus zapadł w głęboki sen, Chise w końcu odzyskała spokój. Choć podopieczna Eliasa nadal zmaga się z ciążącymi nad nią klątwami, łatwiej jej teraz otworzyć serce przed swoim mentorem. Pewnego dnia w jej ręce trafia zaproszenie do Kolegium, uczelni, w której sztukmistrze wspierają się wzajemnie, prowadzą badania i przekazują swą wiedzę kolejnym pokoleniom... Głębokie podziemia Biblioteki Brytyjskiej będą sceną dla nowej historii. Kandydaci na sztukmistrzów rozwijają tam swoje talenty i ćwiczą zdobyte umiejętności. Ale jeszcze większe możliwości Kolegium stwarza tym, którzy nie należą do świata ludzi...

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty,
- wtorek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl (uwaga! niektóre sklepy nie są czynne w okresie epidemii lub mają zmienione godziny otwarcia - polecamy przed wizytą sprawdzić godziny na profilu danego oddziału)
- środa - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com