"Magiczny świat Ran" 2 i "Opowieść Panny Młodej" 11 już są!

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-27 14:24:24 - 279 unikalnych wyświetleń;

Na dobre zakończenie tygodnia mamy dla Was dwie nowości - "Magiczny świat Ran" 2 (w twardej oraz miękkiej oprawie do wyboru) i "Opowieść Panny Młodej" 11! Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz pełną rozpiskę wysyłek.

"Magiczny świat Ran" 2
Ran pomaga Otaro wydostać się z mroku, w jakim się pogrążył, po tym jak stał się ofiarą ataku tajemniczych sił. Czy jednak rzeczywiście po zakażeniu nie został już żaden ślad? Tymczasem Jin przechodzi trudny okres - wilcza natura bierze nad nim władzę i chłopak zaczyna szukać partnerki w dość... niewyszukany sposób. Niespodziewanie okazuje się, że wcale nie musi daleko się rozglądać...

"Opowieść Panny Młodej" 11
Smith dociera w końcu do Ankary, gdzie niespodziewanie spotyka Talas. Sytuacja w regionie robi się coraz bardziej napięta, wydaje się więc, że to najgorszy moment, aby zmieniać plany podróży. Smith staje jednak przed dylematem, jakiego w ogóle nie przewidział - Talas bowiem pragnie wyruszyć razem z nim, choćby jako służąca, nie wyobraża sobie bowiem, aby ponownie miała się z nim rozstać. Jaką decyzję podejmie młody podróżnik?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- wtorek - "Opowieść Panny Młodej" znajdzie się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com. "Ran" w miękkiej oprawie będzie dostępna również w salonach empik (wydanie w twardej oprawie do zdobycia tylko na yatta.pl).

Zobacz obwolutę oraz przykładowe strony z "Grand Blue" 3

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-27 12:51:55 - 301 unikalnych wyświetleń;

Lada dzień premiera "Grand Blue" 3! Czy grupowa randka zakończy się sukcesem, czy może kompletną kompromitacją? Przekonacie się już wkrótce, a tymczasem prezentujemy obwolutę oraz gorąco zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Grand Blue" 3
Poznana podczas PARUW-konu "Tapeciara" niespodziewanie dołącza do klubu nurkowego "Peek a Boo"! Szybko okazuje się, że jej obecność niesie ze sobą nieoczekiwane korzyści... I tak oto Iori, Kohei oraz ich nowi kumple lądują na grupowej randce z dziewczętami z żeńskiego uniwerku! Co z tego wyniknie? Dowiecie się z lektury trzeciego już tomu tej przezabawnej komedii (nie tylko) o nurkowaniu!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zamawiać z 25% rabatem!

"Nim odnalazła nas miłość" 1 już u nas

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-26 13:55:55 - 274 unikalnych wyświetleń;

Prequel ciepło przyjętej przez Was mangi BL "Rodzinka od zaraz" już jest! Jak wyglądały początki niezwykłego związku Chiaki i Kazumy? Przekonacie się podczas lektury "Nim odnalazła nas miłość" 1!

"Nim odnalazła nas miłość" 1
Chiaki i Kazuma, choć na pozór wydają się całkowitymi przeciwieństwami, przyjaźnią się odkąd tylko sięgają pamięcią. Pewnej nocy niespodziewanie ich relacja zaczyna rozwijać się w dość... nieoczekiwanym kierunku. Czy to tylko jednorazowy eksperyment? A może obydwaj czują do siebie o wiele więcej, niż byliby w stanie przyznać? Oto ciepła i zabawna opowieść o początkach miłości, która - jak zwykle - przychodzi z najmniej oczekiwanej strony!

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Zbliża się premiera mangi Overlord #12

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-23 12:52:01 - 256 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Overlord" 12! Jak Ainz poradzi sobie z nieoczekiwanymi komplikacjami? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Overlord" 12
Plan Ainza napotyka na nieoczekiwaną przeszkodę, gdy jako Poszukiwacz Przygód Momon staje w obronie przypadkowo napotkanej koleżanki po fachu. Jakie jest jego zdziwienie, gdy odkrywa, że przyjdzie mu zmierzyć się z... jednym z własnych ludzi. Czy naszym bohaterom uda się wyjść z sytuacji obronną ręką, nie demaskując przy okazji swoich prawdziwych zamiarów?

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie dostępny z 25% rabatem!

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4 już u nas

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-23 11:49:42 - 230 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4! W jakim kierunku rozwinie się relacja naszych bohaterek? Pakujemy prenumeraty, zaś pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4
Koyuki i Konatsu nadal pozostają jedynymi członkiniami Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. W miarę upływu czasu ich przypadkowa znajomość powoli przeradza się w coś więcej. Niespodziewanie wiadomość o chorobie Koyuki psuje radość z dni otwartych szkoły. Nasze bohaterki zaczynają rozumieć, jak wiele dla siebie znaczą...

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nowość - NARUTO SHIPPUDEN kalendarz ścienny 2021!

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-20 14:24:13 - 476 unikalnych wyświetleń;

Na koniec tygodnia mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Jak zapewne wiecie, nasza firma to nie tylko wydawnictwo mangowe - prócz publikacji japońskich komiksów, prowadzimy także sklep internetowy oraz sieć sklepów stacjonarnych Yatta.pl, coraz prężniej rozwijające się studio developerskie odpowiedzialne m.in. za aplikację YattaReader, a także szereg pomniejszych linii wydawniczych (Osiem Macek, SJG Komiks).

Dziś z przyjemnością ogłaszamy, że do naszej rodziny dołącza nowa okołomangowa inicjatywa - rozpoczynamy produkcję i dystrybucję oficjalnych mangowych gadżetów pod szyldem marki Yatta.pl!

Na pierwszy ogień ruszy linia produktów z serii „Naruto”, „Naruto Shippuden” i „Boruto”. Oto zaś pierwszy projekt, jaki przekazujemy w Wasze ręce - „Naruto Shippuden kalendarz ścienny 2021”, zawierający przepiękne, ogromne ilustracje z serii na każdy miesiąc! Będziecie mogli nabyć go zarówno w sieci sklepów Yatta.pl, jak i w Empikach oraz wszystkich dobrych księgarniach komiksowych. Premiera już 1 grudnia!

A jakie jeszcze gadżety pojawią się w naszej ofercie? Najróżniejsze! Przypinki, kubki, torby, plakaty, breloki, naklejki, poduszki – to wszystko i wiele innych produktów, już wkrótce znajdzie się w zasięgu Waszej ręki! Ale to jeszcze nie koniec! Obecnie rozmawiamy z licencjodawcami o ponad 10 innych popularnych seriach.

To jak? Na gadżety z jakich mang najbardziej czekacie? Czekamy na Wasze komentarze na Facebooku oraz Instagramie!

„Naruto Shippuden kalendarz ścienny 2021”
Oto jedyny w swoim rodzaju kalendarz dla wszystkich fanów serii "Naruto Shippuden"! Od teraz Twoi ulubieni bohaterowie będą towarzyszyć Ci przez cały rok! Kakashi czy Sasuke? A może Itachi? Nie musisz wybierać - każdy miesiąc ozdobi nowa, unikalna grafika z serii!

Więcej o kalendarzu:
- układ miesięczny
- oznaczenia w języku polskim
- kalendarium: styczeń 2021 - styczeń 2022
- 13 dużych ilustracji z serii "Naruto Shippuden"
- wielkość: 30 x 30 cm (po rozłożeniu 30 x 60 cm)

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Następny › Ostatni »