Nadchodzi "Nim odnalazła nas miłość" 1 - zobacz przykładowe strony!

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-19 13:36:45 - 339 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera prequela ciepło przyjętej przez Was mangi BL "Rodzinka od zaraz"! Jak wyglądały początki niezwykłego związku Chiaki i Kazumy? Przekonacie się podczas lektury "Nim odnalazła nas miłość" 1! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Nim odnalazła nas miłość" 1
Chiaki i Kazuma, choć na pozór wydają się całkowitymi przeciwieństwami, przyjaźnią się odkąd tylko sięgają pamięcią. Pewnej nocy niespodziewanie ich relacja zaczyna rozwijać się w dość... nieoczekiwanym kierunku. Czy to tylko jednorazowy eksperyment? A może obydwaj czują do siebie o wiele więcej, niż byliby w stanie przyznać? Oto ciepła i zabawna opowieść o początkach miłości, która - jak zwykle - przychodzi z najmniej oczekiwanej strony!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Goblin Slayer" #8 już u nas!

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-18 13:31:33 - 264 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Goblin Slayer" #8. Czy Pan Zabójczyk i spółka poradzą sobie z kryzysem podczas Święta Plonów?! Prenumeraty rozesłane, zaś pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Goblin Slayer" #8
W noc Święta Plonów miasto na pograniczu okrąża armia goblinów. Zabójca i jego kompani wychodzą atakującym naprzeciw, chowając w zanadrzu bezlitosny plan ich pokonania! Dowódca wrogich oddziałów przyzywa na pomoc bestię z zamierzchłej przeszłości: olbrzymiego Hekatonchejra. Jak nasz bohater poradzi sobie z takim przeciwnikiem?!

Plan dystrybucji:
- środa - wysłaliśmy prenumeraty,
- czwartek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu Łodzi i Opolu;
- piątek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nadchodzi "Twoje kwietniowe kłamstwo" 9

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-18 12:56:26 - 192 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do końca dnia (18 listopada) możecie zamawiać "Twoje kwietniowe kłamstwo" 9 w prenumeracie - w zestawie z pocztówką! Jak zareaguje Kosei na propozycję Kaori? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Twoje kwietniowe kłamstwo" 9
„Może popełnisz ze mną samobójstwo z miłości?” - mijają dni, a słowa Kaori wciąż odbijają się echem w głowie Koseia. Młody pianista, który teraz sam spełnia się jako nauczyciel fortepianu, decyduje się na desperacki krok, by poprzez muzykę przekazać przyjaciółce swoją odpowiedź. Co postanowi Kosei? I jak zareaguje Kaori, kiedy pozna plany swojego wiernego akompaniatora?

"Opowieść panny młodej" 11 już wkrótce!

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-17 14:40:29 - 292 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze do 23 listopada możecie zamawiać prenumeraty na "Opowieść panny młodej" 11 - w zestawie z wyjątkową pocztówką! Smith zdołał dotrzeć do Ankary, gdzie niespodziewanie spotkał Talas! Jak potoczą się ich dalsze losy? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Opowieść panny młodej" 11
Smith dociera w końcu do Ankary, gdzie niespodziewanie spotyka Talas. Sytuacja w regionie robi się coraz bardziej napięta, wydaje się więc, że to najgorszy moment, aby zmieniać plany podróży. Smith staje jednak przed dylematem, jakiego w ogóle nie przewidział - Talas bowiem pragnie wyruszyć razem z nim, choćby jako służąca, nie wyobraża sobie bowiem, aby ponownie miała się z nim rozstać. Jaką decyzję podejmie młody podróżnik?

Nadchodzi "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4 - zobacz przykładowe strony!

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-16 10:38:08 - 228 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do końca dnia (poniedziałek, 16 listopada) możecie zamawiać "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4 w prenumeracie - w zestawie z dwustronną pocztówką! W jakim kierunku rozwinie się relacja naszych bohaterek? Tymczasem - gorąco zachęcamy do lektury przykładowych stron!

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4
Koyuki i Konatsu nadal pozostają jedynymi członkiniami Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. W miarę upływu czasu ich przypadkowa znajomość powoli przeradza się w coś więcej. Niespodziewanie wiadomość o chorobie Koyuki psuje radość z dni otwartych szkoły.

"Może powinnam zamienić się w żabę"... Wypowiedziane półżartem słowa Konatsu pogłębiają zamęt w sercu starszej z dziewcząt.

Nasze bohaterki zaczynają rozumieć, jak wiele dla siebie znaczą...

Zbliża się premiera "Goblin Slayer" #8!

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-13 11:16:30 - 304 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera "Goblin Slayer" 8! Czy naszym bohaterom uda się odeprzeć atak armii goblinów i uratować Święto Plonów? Tymczasem - prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Goblin Slayer" 8
W noc Święta Plonów miasto na pograniczu okrąża armia goblinów. Zabójca i jego kompani wychodzą atakującym naprzeciw, chowając w zanadrzu bezlitosny plan ich pokonania! Dowódca wrogich oddziałów przyzywa na pomoc bestię z zamierzchłej przeszłości: olbrzymiego Hekatonchejra. Jak nasz bohater poradzi sobie z takim przeciwnikiem?!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Następny › Ostatni »