Nowy SMASH! już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-04-26 16:27:39 - 2269 unikalnych wyświetleń;

Z końcem przyszłego tygodnia do sprzedaży trafi najnowszy numer magazynu "SMASH!" #5! W związku z tym prezentujemy okładkę wydania, a także krótkie wprowadzenie, dotyczące tego, o czym będziecie mogli przeczytać w środku.

"SMASH!" #5
Tym razem przewodnim tematem magazynu będzie postapokalipsa w popkulturze - zagłada zombie, Ziemia wyniszczana przez choroby, wojny, kosmitów lub kataklizmy - to jeden z najbardziej wdzięcznych tematów, do wykorzystania w książkach, grach czy komiksach. Jak sugeruje okładka, w najnowszym numerze nie mogło zabraknąć artykułu na temat superbohatera, który podbija serca fanów od miesięcy. Ale "Deadpool" to nie jedyny znany tytuł, nad którym pochylimy się w tym numerze. Dokładnie przyjrzymy się również serii komiksowej "Star Wars Legendy", serialowym adaptacjom komiksów Marvela od Netflixa, ostatniej części trylogii z serii "Metro 2033", z sentymentem spojrzymy na "Doktora Who" i zrecenzujemy wiele fantastycznych komiksów. W środku czeka również relacja z pierwszego europejskiego Comic Conu, który odbył się w Wiedniu, a także wywiad z przedstawicielem popularnego serwisu comiXology - Chipem Mosherem. Oczywiście nie zabraknie samych komiksów - tym razem będziecie mogli podziwiać prace autorstwa Jakuba Wojciechowskiego, Łukasza Kowalczuka oraz Kamila Białobrzewskiego.

Jak zwykle otrzymacie od nas również dwa wielkie plakaty - jeden z komiksu "Deadpool. Martwi prezydenci", a drugi ze zwariowanego, postapokaliptycznego komiksu "Adventure Time"!

Najnowsze przygody Alicji już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-04-25 12:11:40 - 4734 unikalnych wyświetleń;

Tadam! Nareszcie dotarła do nas urocza "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc kota z Cheshire"! Prezentuje się naprawdę wybornie i mamy nadzieję, że nowe przygody złotowłosej bohaterki zaczarują Was równie mocno jak jej pobyt w Krainie Serc. Cóż, Ala ma kota - a Wy? Jeśli jeszcze nie możecie przekonać się do tej mangi, zachęcamy do zapoznania się z początkowymi stronami.

"Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #1
Nadszedł czas ma kolejne przygody Alicji! Tym razem trafia ona do Krainy Koniczyny – nie jest jednak sama, towarzyszy jej kot z Cheshire o imieniu Borys. Ale oczywiście w tej wersji nie tylko ma różowiutkie, futerkowe uszka, ale jest też niezwykle przystojnym młodzieńcem. Od którego zresztą bardzo trudno jej się będzie opędzić. Ale czy romans z takim lekkoduchem to na pewno dobry pomysł? W końcu Alicja miała już okazję przekonać się, że romanse w Krainie Czarów nie zawsze muszą się kończyć jak w bajce.

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty
- wtorek - manga trafi do sprzedaży w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku
- środa - tomiki będą dostępne w sieci salonów empik i innych sklepach komiksowych

Ósmy tom mangi No.6 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-04-22 15:34:14 - 3590 unikalnych wyświetleń;

Już pod koniec przyszłego tygodnia trafi do sprzedaży przedostatni tom mangi "No.6" #8! To już prawie finał, więc akcja pędzi (dosłownie) na złamanie karku! Nie przegapcie też okazji, żeby złapać tę mangę ze specjalnym dodatkiem - powiększonym bookletem, zawierającym całą masę kolorowych artów z serii. Otrzymają go prenumeratorzy, a także osoby, które zamówią edycję specjalną z bookletem na Yatta.pl . Dodatkowo edycja specjalna będzie dostępna w ograniczonym nakładzie w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku - obydwie opcje będą możliwe tylko do wyczerpania zapasu. Tymczasem udostępniamy początkowe strony mangi. Zobaczcie również jak prezentują się dwa rodzaje obwolut - macie już swojego faworyta?"No.6" #8
Shion i Szczur w końcu dostają się na najwyższe piętno Zakładu Karnego i odnajdują Safu. Dziewczyna zachowuje się jednak bardzo dziwnie i wyraźnie coś ukrywa. Jak bardzo okrutne i traumatyczne okażą się zabiegi szalonego doktora? Czy Safu da się jeszcze uratować? Tymczasem w całym Zakładzie panuje chaos. Psiara i Rikiga walczą o to, żeby zapewnić chłopcom możliwość ucieczki. Strażnicy spostrzegają jednak intruzów - czy którykolwiek z bohaterów zdoła ujść z życiem? Nadchodzi wielki finał!

Dodatkowo z przykrością informujemy, że drukarnia nie wyrobiła się z drukiem i zamiast dzisiaj, przywiezie nam "Alicję w Krainie Koniczyny" #1 w poniedziałek.

Bestia czai się na przyszły tydzień

Dodany przez: Urd - 2016-04-18 16:42:19 - 2364 unikalnych wyświetleń;

Już na początku przyszłego tygodnia do sprzedaży trafi trzeci tom mangi "Bestia z ławki obok". Z tej okazji prezentujemy pełną obwolutę mangi z pięknymi grafikami Robico. Dodatkowo, żeby umilić Wam czas oczekiwania udostępniamy również pierwsze strony mangi.

"Bestia z ławki obok" #3
Shizuku zupełnie nie wie, co ma myśleć o własnych uczuciach. Ponieważ traktuje miłość jak kolejny problem matematyczny, irytuje się, że nie może znaleźć rozwiązania. Jeśli jednak Shizuku nie potrafi zrozumieć własnych uczuć, tym bardziej Haru nie jest w stanie jej rozgryźć. Prosi więc o pomoc Oshimę, oczywiście nie mając pojęcia, że dziewczyna się w nim podkochuje. Miłosne zawirowania to jednak nie jedyny problem naszych bohaterów. Lada moment rozpocznie się szkolny festiwal. Jak zorganizować atrakcje lepiej niż starsze roczniki? I przy okazji zarobić na boku kilka groszy?

Kwietniowe info wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-04-15 14:51:53 - 3774 unikalnych wyświetleń;

Zapewne zastanawia Was jak pod kątem wydawniczym wyglądać będzie reszta kwietnia. Na załączonej grafice możecie zobaczyć podsumowanie miesiąca i rozpiskę premier. Przypominamy również, że do końca weekendu można jeszcze zamawiać prenumeraty na trzeci tom "Bestii z ławki obok", natomiast do wtorku (włącznie) można zamawiać prenumeratę na edycję specjalną mangi "No.6" #8 z bookletem. Co ciekawe, tym razem booklet jest jeszcze bardziej wyjątkowy - połowa książeczki stanowi bonusowe grafiki i będzie wydana w kolorze, przez co wygląda jak miniartbook. Nie przegapcie okazji!

Dodatkowo, w związku z tym, że do planu wydawniczego w najbliższym czasie dojdą nowe tomiki starszych tytułów (informacje na ten temat powinniśmy mieć do końca kwietnia), kilka mang się kończy, a także wprowadzone zostaną zupełnie nowe serie, kilka cykli wydawniczych uległo niedużemu przesunięciu:

- "Unbreakable Machine-Doll" #8 - ukaże się w maju i będzie to ostatni tomik przed przerwą w wydawaniu. 9 tom ukazał się w Japonii pod koniec marca i już złożyliśmy na niego ofertę, natomiast przewidujemy, że proces może potrwać kilka miesięcy, natomiast 10 tom ukaże się w Japonii zapewne nie wcześniej niż za rok.

- "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #7 - wydanie zostaje przeniesione na maj, ponieważ otrzymaliśmy uszkodzone materiały z Japonii i wciąż czekamy na poprawną wersję. Tomik jest jednak w całości przetłumaczony, więc liczymy, że trafi do sprzedaży na początku miesiąca.

- Monster Musume #5 - zamiast w maju, ukaże się na początku czerwca, ponieważ zależy nam, aby cykle dwóch tytułów z imprintu "Osiem Macek" ukazywały się na przemian (w maju do sprzedaży trafi pierwszy tom "Highschool DxD"). W ten sposób fani gatunku nie będą musieli skupiać wydatków w jednym miesiącu.

- "Otaku" #59 - zostanie przeniesione na maj ponieważ #60 numer będzie jednocześnie numerem urodzinowym i zostanie wydany w lipcu (obchody 10-lecia magazynu odbędą się podczas konwentu Animatsuri - zapraszamy).

- "Servamp" #5 - tomik niedługo zostanie skończony, ale biorąc pod uwagę, że obłożenie drukarni jest duża szansa, że z końca kwietnia przesunie się na początek maja.

- "Alicja w Krainie Koniczyny" #1 - nie została zamieszczona na grafice, ponieważ uwzględniona była w rozpisce na zeszły miesiąc. Ale zgodnie z ostatnią zapowiedzią jest w druku i trafi do sprzedaży pod koniec przyszłego tygodnia.

Alicja w Krainie Koniczyny już za tydzień

Dodany przez: Urd - 2016-04-14 14:44:12 - 2390 unikalnych wyświetleń;

Czujecie już wiosnę? Jeśli nie, to szykujcie się na solidną dawkę zieleni. Już za tydzień do naszego biura dotrze pierwszy tomik mangi "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc kota z Cheshire"! Tymczasem udostępniamy pierwsze strony mangi.

"Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #1
Nadszedł czas ma kolejne przygody Alicji! Tym razem trafia ona do Krainy Koniczyny – nie jest jednak sama, towarzyszy jej kot z Cheshire o imieniu Borys. Ale oczywiście w tej wersji nie tylko ma różowiutkie, futerkowe uszka, ale jest też niezwykle przystojnym młodzieńcem. Od którego zresztą bardzo trudno jej się będzie opędzić. Ale czy romans z takim lekkoduchem to na pewno dobry pomysł? W końcu Alicja miała już okazję przekonać się, że romanse w Krainie Czarów nie zawsze muszą się kończyć jak w bajce.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 ... Następny › Ostatni »