Ósmy tom mangi No.6 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-04-22 15:34:14 - 3592 unikalnych wyświetleń;

Już pod koniec przyszłego tygodnia trafi do sprzedaży przedostatni tom mangi "No.6" #8! To już prawie finał, więc akcja pędzi (dosłownie) na złamanie karku! Nie przegapcie też okazji, żeby złapać tę mangę ze specjalnym dodatkiem - powiększonym bookletem, zawierającym całą masę kolorowych artów z serii. Otrzymają go prenumeratorzy, a także osoby, które zamówią edycję specjalną z bookletem na Yatta.pl . Dodatkowo edycja specjalna będzie dostępna w ograniczonym nakładzie w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku - obydwie opcje będą możliwe tylko do wyczerpania zapasu. Tymczasem udostępniamy początkowe strony mangi. Zobaczcie również jak prezentują się dwa rodzaje obwolut - macie już swojego faworyta?"No.6" #8
Shion i Szczur w końcu dostają się na najwyższe piętno Zakładu Karnego i odnajdują Safu. Dziewczyna zachowuje się jednak bardzo dziwnie i wyraźnie coś ukrywa. Jak bardzo okrutne i traumatyczne okażą się zabiegi szalonego doktora? Czy Safu da się jeszcze uratować? Tymczasem w całym Zakładzie panuje chaos. Psiara i Rikiga walczą o to, żeby zapewnić chłopcom możliwość ucieczki. Strażnicy spostrzegają jednak intruzów - czy którykolwiek z bohaterów zdoła ujść z życiem? Nadchodzi wielki finał!

Dodatkowo z przykrością informujemy, że drukarnia nie wyrobiła się z drukiem i zamiast dzisiaj, przywiezie nam "Alicję w Krainie Koniczyny" #1 w poniedziałek.

Bestia czai się na przyszły tydzień

Dodany przez: Urd - 2016-04-18 16:42:19 - 2364 unikalnych wyświetleń;

Już na początku przyszłego tygodnia do sprzedaży trafi trzeci tom mangi "Bestia z ławki obok". Z tej okazji prezentujemy pełną obwolutę mangi z pięknymi grafikami Robico. Dodatkowo, żeby umilić Wam czas oczekiwania udostępniamy również pierwsze strony mangi.

"Bestia z ławki obok" #3
Shizuku zupełnie nie wie, co ma myśleć o własnych uczuciach. Ponieważ traktuje miłość jak kolejny problem matematyczny, irytuje się, że nie może znaleźć rozwiązania. Jeśli jednak Shizuku nie potrafi zrozumieć własnych uczuć, tym bardziej Haru nie jest w stanie jej rozgryźć. Prosi więc o pomoc Oshimę, oczywiście nie mając pojęcia, że dziewczyna się w nim podkochuje. Miłosne zawirowania to jednak nie jedyny problem naszych bohaterów. Lada moment rozpocznie się szkolny festiwal. Jak zorganizować atrakcje lepiej niż starsze roczniki? I przy okazji zarobić na boku kilka groszy?

Kwietniowe info wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-04-15 14:51:53 - 3774 unikalnych wyświetleń;

Zapewne zastanawia Was jak pod kątem wydawniczym wyglądać będzie reszta kwietnia. Na załączonej grafice możecie zobaczyć podsumowanie miesiąca i rozpiskę premier. Przypominamy również, że do końca weekendu można jeszcze zamawiać prenumeraty na trzeci tom "Bestii z ławki obok", natomiast do wtorku (włącznie) można zamawiać prenumeratę na edycję specjalną mangi "No.6" #8 z bookletem. Co ciekawe, tym razem booklet jest jeszcze bardziej wyjątkowy - połowa książeczki stanowi bonusowe grafiki i będzie wydana w kolorze, przez co wygląda jak miniartbook. Nie przegapcie okazji!

Dodatkowo, w związku z tym, że do planu wydawniczego w najbliższym czasie dojdą nowe tomiki starszych tytułów (informacje na ten temat powinniśmy mieć do końca kwietnia), kilka mang się kończy, a także wprowadzone zostaną zupełnie nowe serie, kilka cykli wydawniczych uległo niedużemu przesunięciu:

- "Unbreakable Machine-Doll" #8 - ukaże się w maju i będzie to ostatni tomik przed przerwą w wydawaniu. 9 tom ukazał się w Japonii pod koniec marca i już złożyliśmy na niego ofertę, natomiast przewidujemy, że proces może potrwać kilka miesięcy, natomiast 10 tom ukaże się w Japonii zapewne nie wcześniej niż za rok.

- "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #7 - wydanie zostaje przeniesione na maj, ponieważ otrzymaliśmy uszkodzone materiały z Japonii i wciąż czekamy na poprawną wersję. Tomik jest jednak w całości przetłumaczony, więc liczymy, że trafi do sprzedaży na początku miesiąca.

- Monster Musume #5 - zamiast w maju, ukaże się na początku czerwca, ponieważ zależy nam, aby cykle dwóch tytułów z imprintu "Osiem Macek" ukazywały się na przemian (w maju do sprzedaży trafi pierwszy tom "Highschool DxD"). W ten sposób fani gatunku nie będą musieli skupiać wydatków w jednym miesiącu.

- "Otaku" #59 - zostanie przeniesione na maj ponieważ #60 numer będzie jednocześnie numerem urodzinowym i zostanie wydany w lipcu (obchody 10-lecia magazynu odbędą się podczas konwentu Animatsuri - zapraszamy).

- "Servamp" #5 - tomik niedługo zostanie skończony, ale biorąc pod uwagę, że obłożenie drukarni jest duża szansa, że z końca kwietnia przesunie się na początek maja.

- "Alicja w Krainie Koniczyny" #1 - nie została zamieszczona na grafice, ponieważ uwzględniona była w rozpisce na zeszły miesiąc. Ale zgodnie z ostatnią zapowiedzią jest w druku i trafi do sprzedaży pod koniec przyszłego tygodnia.

Alicja w Krainie Koniczyny już za tydzień

Dodany przez: Urd - 2016-04-14 14:44:12 - 2390 unikalnych wyświetleń;

Czujecie już wiosnę? Jeśli nie, to szykujcie się na solidną dawkę zieleni. Już za tydzień do naszego biura dotrze pierwszy tomik mangi "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc kota z Cheshire"! Tymczasem udostępniamy pierwsze strony mangi.

"Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #1
Nadszedł czas ma kolejne przygody Alicji! Tym razem trafia ona do Krainy Koniczyny – nie jest jednak sama, towarzyszy jej kot z Cheshire o imieniu Borys. Ale oczywiście w tej wersji nie tylko ma różowiutkie, futerkowe uszka, ale jest też niezwykle przystojnym młodzieńcem. Od którego zresztą bardzo trudno jej się będzie opędzić. Ale czy romans z takim lekkoduchem to na pewno dobry pomysł? W końcu Alicja miała już okazję przekonać się, że romanse w Krainie Czarów nie zawsze muszą się kończyć jak w bajce.

Garść informacji popyrkonowych

Dodany przez: Urd - 2016-04-13 15:41:51 - 2446 unikalnych wyświetleń;

Uffffff...! Koniec Pyrkonu! Jesteśmy wykończeni jak nigdy, ale zadowoleni. Powoli dochodzimy do siebie i wszystko ogarniamy, ale korzystając z okazji chcielibyśmy powiedzieć Wam kilka słów. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili na stoiskach, gratulujemy zwycięzcom konkursów treasure hunt, pozdrawiamy wszystkich, z którymi widzieliśmy się na panelach i wesołym ludkom, którzy tańczyli z Happym (zwłaszcza cosplayerom za trud przygotowania stroju i wesołej meksykańskiej ekipie za cudowną energię). Mamy nadzieję, że będziecie z nami również za rok! Jesteśmy też bardzo ciekawi Waszych wrażeń z konwentu - co najbardziej Wam się podobało? Czy przypadła Wam do gustu forma konkursów - piszcie w komentarzach!

GARŚĆ INFORMACJI WYDAWNICZYCH
Jako że wielu z Was ma sporo różnych pytań zbierzemy tu odpowiedzi na najczęściej zadawane. Nie mieliśmy możliwości odpisywać Wam na bieżąco, bo od środowego poranka do poniedziałkowego wieczoru byliśmy na miejscu i zasuwaliśmy nie mając dostępu do komputerów - nawet czwartkowy wysyp newsów zaplanowany został rano i wrzucały się one automatycznie. A zatem:

PRENUMERATY:
- Prenumeraty "Fairy Tail" #1 - wszystkie prenumeraty "Fairy Tail" zostały wysłane we wtorek (5.04).
- Prenumeraty "Log Horizon" #1 - jako że drukarnia wyrobiła się z drukiem na ostatnią chwilę i sami jechaliśmy po tomiki w piątek rano, prenumeraty zostały spakowane w poniedziałek wieczorem.
- Prenumeraty "Ajin" #1, "Highschool DxD" #1 i "Golden Time" #1 zostały wysłane w środę.
- Prenumeraty "Atomówki" #1 i "Adventure Time" #3 - wszystkie prenumeraty wyszły w piątek.

- "Alicja w Krainie Koniczyny" #1 - choć tomik był przygotowany jeszcze w marcu, to niestety ilość druków - mang i innych materiałów, jaką zarzuciliśmy drukarnię sprawiła, że mimo niesamowitej pracy drukarni, "Alicja" dopiero teraz została wrzucona na maszyny. Na pocieszenie zamieścimy jutro/pojutrze przykładowe strony mangi, która trafi do sprzedaży za mniej więcej osiem dni.

- "SMASH!" #5 - jako że magazyn dostał kolejkę jeszcze po "Alicji" postanowiliśmy go trochę zaktualizować i wrzucić do druku na początku przyszłego tygodnia - dzięki temu, będziecie mogli przeczytać w środku również na temat tegorocznej edycji Pyrkonu - okładkę magazynu, również pokażemy Wam na dniach.

- Infografika na kwiecień - podsumowanie miesiąca wraz z okładkami mang, które ukażą się jeszcze w kwietniu zamieścimy jeszcze w tym tygodniu.

- "Fairy Tail" #1, "Golden Time" #1, "Atomówki" #1, "Adventure Time" #3, "Adventure Time - Posterbook" - już dostępne są w ogólnej sprzedaży.

KONKURS: Adventure Time Treasure Hunt

Dodany przez: Naq - 2016-04-07 12:52:56 - 1566 unikalnych wyświetleń;

Fantastyczna zabawa dla wszystkich fanów „Adventure Time”, którzy wybierają się na Pyrkon – uwolnij królewnę i dokop Lodowemu Królowi! Aby podjąć się naszego pyrkonowego wyzwania koniecznie zgłoś się po kartę konkursową – będą one znajdować się w wybranych punktach na terenie konwentu i na naszym stoisku. Każdy kto kupi u nas dowolny komiks „Adventure Time” lub posterbook otrzyma jedną z czterech pieczątek, które będzie musiał zebrać, aby wypełnić zadanie. Wskazówki, jak odnaleźć pozostałe elementy obrazka, znajdziesz na odwrocie karty.

Gdy będziesz mieć komplet zgłoś się na nasze duże stoisko (dział komiksowy), a otrzymasz od nas pamiątkową przypinkę. Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na proste pytanie. Wybrani uczestnicy konkursu otrzymają specjalne nagrody z serii. Rozstrzygnięcia konkursu odbędą się w piątek o godz. 18.00, sobotę w godz. 13.30 i 18.30 i w niedzielę o 12.30. Obecność matematycznie wymagana!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 ... Następny › Ostatni »