Książę Piekieł 8 już za tydzień

Dodany przez: Urd - 2016-09-23 15:41:04 - 2079 unikalnych wyświetleń;

Za tydzień do sprzedaży trafi ósmy tom mangi "Książę Piekieł". William będzie próbował rozwiązać zagadkę Kuby Rozpruwacza! Obwoluta jak zwykle obfituje w przystojniaków (nawet biorąc pod uwagę, że na froncie Gilles liże czachę). Żeby umilić Wam weekend udostępniamy również początkowe strony.

"Książę Piekieł" #8
Po przegranej Wojnie Dwóch Róż William i Kevin wyruszają do Londynu. Wielu istotom zależy jednak, aby zdemaskować Uriela - w tym celu ściągają do miasta prawdziwego dziedzica rodu Cecilów. Czy prawda wyjdzie na jaw? Jakby tego było mało, akurat w czasie wizyty następcy Salomona, po Londynie grasuje mrożący krew w żyłach morderca - Kuba Rozpruwacz! William, na prośbę pewnych młodych dam, zaangażuje się w próbę schwytania przestępcy w dość niekonwencjonalny sposób...

Zbliża się Oblubienica czarnoksiężnika 3

Dodany przez: Urd - 2016-09-21 16:18:12 - 2537 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień w Wasze ręce trafi nowy tom "Oblubienicy czarnoksiężnika" #3. Więź pomiędzy Chise i Eliasem jeszcze bardziej się zacieśnia. Zobaczymy prawdziwe oblicze czarnoksiężnika. Czy jego podopieczna zniesie ten widok? Tymczasem prezentujemy pełną obwolutę z wspaniałą grafiką, jakich w tej mandze nie brakuje. Odsyłamy również do lektury początkowych stron.

"Oblubienica czarnoksiężnika" #3
Elias i Chise badają zagadkowe morderstwa, jakie miały miejsce na terenie cmentarza. Wtem, pozostawiona na chwilę sama, dziewczyna zostaje zaatakowana przez dziką bestię. Na pomoc przychodzi jej nieznajomy mężczyzna i przepędza potwora. Sam jednak zostaje ranny i nieumyślnie przekazuje Chise fragmenty swoich wspomnień. Okazuje się być istotą od wielu lat związaną z nekropolią...

Kolejny tom Highschool DxD już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-09-20 16:29:55 - 2937 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień w Wasze ręce trafi nowy tom gorącej mangi "Highschool DxD" #3. Stęskniliście się za pięknymi kobietami o szatańskiej urodzie? Jako przedsmak prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony.

"Highschool DxD" #3
Wymarzony harem Isseia, choć wydaje się być na wyciągnięcie dłoni, w rzeczywistości pozostaje nadal odległym marzeniem. Jego zazdrośni koledzy z klasy nie mają pojęcia, że kręcące się wokół niego piękności to prawdziwe panny z piekła rodem. Niespodziewanie samokontrola Isseia zostaje poddana najcięższej próbie - Rias stara się przekonać rodziców chłopaka, aby przyjęli pod swój dach Asię, by ta mogła oswoić się z japońską kulturą. Jakby tego było mało, dziedziczka rodu Gremory okazuje się mieć poważne problemy natury rodzinno-matrymonialnej. Nadchodzą wielkie kłopoty!

Nowy Ajin już się zbliża

Dodany przez: Urd - 2016-09-19 15:28:50 - 2013 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień w Wasze ręce trafi nowy tom mangi "Ajin" #3. Tęskniliście za mroczniejszymi klimatami? Dreszczykiem emocji? W tym tomie do zestawu dołączy wartka akcja od samego początku. Tymczasem prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony.

"Ajin" #3
Sato włamuje się do instytutu badawczego, w którym przeprowadzane są eksperymenty na ahumanoidach. Uwolniony przez niego Kei ma jednak poważne zastrzeżenia względem metod, jakich Beret używa, żeby ich wyprowadzić z budynku. Ostatecznie chłopak staje w obronie naukowców, a w konsekwencji zwraca swojego wybawcę przeciwko sobie...

Log Horizon na horyzoncie

Dodany przez: Urd - 2016-09-16 14:11:01 - 2245 unikalnych wyświetleń;

Po długich a ciężkich leci do Was najnowszy tom "Log Horizon" #2. Prenumeratorzy otrzymają również małą niespodziankę idealną na tę porę roku. A na wszystkich czeka kontynuacja tej niezwykłej historii, która na dobre zdążyła się już rozkręcić. Mamy nadzieję Że "Rycerze Camelotu" spodobają się Wam równie mocno jak nam.

"Log Horizon" #2
Po uratowaniu Serary i wydostaniu się z Susukino, bohaterowie wracają do Akiby. Choć nie minęło wiele czasu od momentu, gdy ją opuścili, w mieście zdążyły zajść bardzo niepokojące zmiany. Działalność poszczególnych gildii, nakierowana wyłącznie na własny zysk, najmocniej zaczęła odbijać się na niezrzeszonych i nowicjuszach. Doszło do tego, że początkujący gracze są wykorzystywani do niewolniczej pracy, a wśród mieszkańców dominują nastroje apatii i zrezygnowania. Shiroe decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce i naprawić sytuację w Akibie. Ale czy jedna osoba jest w stanie coś zdziałać?

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - książka będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- wtorek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

Nadchodzi Bestia z ławki obok 5

Dodany przez: Urd - 2016-09-15 14:37:40 - 2393 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień w Wasze ręce trafi nowy tom mangi "Bestia z ławki obok" #5. W tym tomiku życie miłosne Natsume nabierze rumieńców, a Haru i Shizuku... cóż, nie uprzedzajmy. Dla najbardziej ciekawych udostępniamy początkowe strony.

"Bestia z ławki obok" #5
Życie miłosne Natsume zaczyna się coraz bardziej komplikować. Ponieważ dziewczyna ma za sobą wiele traumatycznych doświadczeń w kwestiach damsko-męskich, nie jest pewna, czy powinna wyznać swoją miłość panu Mitsu. Tymczasem Shizuku ma duże problemy ze zrozumieniem Haru. Prosi o radę Yamakena, który, choć pomaga dziewczynie uporządkować myśli, sam coraz bardziej zaczyna lubić szkolną kujonkę. A może jego uczucia to coś więcej, niż tylko przyjaźń? Ostatecznie cała paczka wybiera się na wycieczkę w góry. W końcu w na takim wyjeździe wszystko się może zdarzyć...

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 ... Następny › Ostatni »