REKRUTACJA: Poszukujemy asystenta grafika

Dodany przez: Naq - 2016-09-14 15:09:06 - 3149 unikalnych wyświetleń;

W związku z rozwojem planów wydawniczych na 2017 rok Studio JG poszukuje pracownika. Szczegóły w dalszej części informacji.

Log Horizon wraca do drukarni

Dodany przez: Urd - 2016-09-14 14:57:56 - 1670 unikalnych wyświetleń;

Klątwa błędów drukarskich wciąż wisi nad naszym wydawnictwem :( Dziś otrzymaliśmy w końcu nowy tom książki "Log Horizon" #2, ale niestety zmuszeni jesteśmy odesłać go z powrotem ponieważ kolorowe rozkładówki zostały źle przycięte, brzydko złożone, a okładka z tyłu się rozkleja. Dobra wiadomość jest taka, że wadliwa jest tylko dzisiejsza partia, natomiast reszta nakładu jeszcze nie została złożona, więc po uwzględnieniu naszych uwag powinna dotrzeć do nas jutro już taka, jaka być powinna. Mamy nadzieję, że nie będzie już więcej niespodzianek.

Golden Time już u nas

Dodany przez: Urd - 2016-09-13 13:33:26 - 1570 unikalnych wyświetleń;

Właśnie dotarł do nas nakład "Golden Time" #3 i już pakujemy go dla prenumeratorów. Powraca studenckie życie, a także jego blaski i cienie - lektura idealna, dla wszystkich, którzy swój złoty czas rozpoczną od października. Poniżej zamieszczamy zapowiedź tomiku i plan dystrybucji.

"Golden Time" #3
Po tym jak wyznał miłość Koko, Banri postanawia udać się do domu rodzinnego i tam przeczekać do momentu aż dziewczyna określi swoje uczucia. Nieoczekiwanie jednak zaczynają dręczyć go przebłyski wspomnień sprzed wypadku. Chłopak przypomina sobie, że Rinda była dla niego kiedyś bardzo ważna, choć teraz, kiedy jest już studentką, udaje, że poznali się niedawno. Banri czuje się coraz bardziej skołowany, a odpowiedź, którą otrzymuje od Koko dodatkowo daje mu wiele do myślenia...

A oto nasz plan dystrybucji:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty;
- środa - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- czwartek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

HAGANAI 8 już do was leci

Dodany przez: Urd - 2016-09-09 13:09:18 - 1676 unikalnych wyświetleń;

Dostaliśmy już poprawione tomiki "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #8 i wysyłamy je do prenumeratorów. Klub nieudaczników już wkrótce podzieli się z Wami swoimi nowymi problemami. Gotowi na kolejną porcję absurdalnego humoru?

"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #8
Okres egzaminów semestralnych to czas bardzo trudny nawet dla normalnych nastolatków. W przypadku nieudaczników z Klubu Sąsiadów sprawa jest jak zwykle o wiele bardziej skomplikowana. Kodaka będzie próbował wygospodarować sobie jak najwięcej wolnego czasu na naukę, ale jak można podejrzewać - nie będzie mu dane tak po prostu chłonąć wiedzy. Tymczasem na horyzoncie pojawi się przebojowa zakonnica o bardzo... nietypowym charakterze. Jak zwykle nie zabraknie absurdalnych sytuacji, zwariowanego humoru, gołego dyrektora (!) i... a co tu robi Son Goku?!?

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- wtorek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

Wrześniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-09-08 13:24:42 - 2942 unikalnych wyświetleń;

A oto nasze wrześniowe plany wydawnicze! Jak widzicie dla formalności na infografice znalazły się również: - "Fairy Tail" #4, który premierę miał wczoraj - "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #8, którego nakład zmuszeni byliśmy odesłać do drukarni, ale ma przyjść do nas jutro, - "Golden Time" #3 i "Log Horizon LN" #2, które również są w druku od sierpnia, a które drukarnia obiecuje dostarczyć nam na początku przyszłego tygodnia. Oprócz tych pozycji, w tym miesiącu możecie spodziewać się następujących mang: "Bestia z ławki obok" #5, "Ajin" #3, "Highschool DxD" #3, "Książę Piekieł" #8 i "Noragami" #6. Do planu powraca również wyczekiwana "Oblubienica czarnoksiężnika" #3, której kolejne tomy ukazywać się będą w cyklu trzymiesięcznym.

Oto czwarta odsłona Fairy Tail

Dodany przez: Urd - 2016-09-07 10:58:25 - 1877 unikalnych wyświetleń;

W końcu dotarły do nas tomiki "Fairy Tail" #4. Pod koniec trzeciego tomu Erza wpadła w spore kłopoty - czy uda jej się wyjść z nich bez szwanku? Zapraszamy do lektury!

"Fairy Tail" #4
Na piętrze siedziby Fairy Tail stoi tablica, do której dostęp ma zaledwie pięcioro członków gildii. Znajdują się na niej bowiem najtrudniejsze zlecenia klasy S, na które wybrać mogą się tyko najpotężniejsi. Ale jak pamiętacie pewien ognisty mag ma poważne problemy, żeby usiedzieć na tyłku... Natsu wykrada supertrudne zlecenie i wraz z Lucy i Happym wyruszają na przeklętą wyspę, by zdjąć ciążącą na niej klątwę. Bardzo szybko okazuje się, że misja zdecydowanie wykracza poza ich kwalifikacje. Ale stało się, klamka zapadła - nie ma już odwrotu! Czy naszym bohaterom uda się wypełnić zadanie? Lub chociaż ujść z życiem?!?

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- piątek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 ... Następny › Ostatni »