HAGANAI 8 wraca do drukarni

Dodany przez: Urd - 2016-09-06 15:00:52 - 1505 unikalnych wyświetleń;

Mamy smutną wiadomość dla osób czekających na nowy tom "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #8. Cały nakład, który otrzymaliśmy został przez nas odesłany z powrotem do drukarni z powodu złych kolorów na obwolucie. Bardzo przepraszamy i dopilnujemy, aby poprawiona manga jak najszybciej trafiła do sprzedaży.

Dodatkowo, kłopoty z drukarnią, o których informowaliśmy w zeszłym tygodniu, okazały się jeszcze poważniejsze niż zakładaliśmy, przez co będziemy musieli dokonać korekty niektórych cykli wydawniczych - zapewniamy jednak, że nie będą radykalne i na pewno infografikę wrześniową pokażemy jeszcze w tym tygodniu.

Czwarty tom "Fairy Tail" ma do nas dotrzeć jutro. Bardzo nam przykro z powodu tego przesunięcia, ale nie mamy na nie żadnego wpływu - tomik został wysłany do druku planowo w połowie sierpnia. Czekamy również na nowy tom "Golden Time" #3 i "Log Horizon" #2 - mamy nadzieję, że w przeciągu tygodnia cała sytuacja się wyjaśni.

Golden Time po raz trzeci

Dodany przez: Urd - 2016-08-30 14:03:59 - 1710 unikalnych wyświetleń;

Kolejne rozdziały studenckiego życia powrócą w "Golden Time" #3, który trafi w Wasze ręce w przyszłym tygodniu. Nasz cierpiący na amnezję Chłopiec, Który Przeżył będzie musiał się zmierzyć z dręczącymi go przebłyskami wspomnień. Ale nie musicie się bać przesadnego dramatyzmu, bo i humoru w historii nie zabraknie. Tymczasem udostępniamy początkowe strony."Golden Time" #3
Po tym jak wyznał miłość Koko, Banri postanawia udać się do domu rodzinnego i tam przeczekać do momentu aż dziewczyna określi swoje uczucia. Nieoczekiwanie jednak zaczynają dręczyć go przebłyski wspomnień sprzed wypadku. Chłopak przypomina sobie, że Rinda była dla niego kiedyś bardzo ważna, choć teraz, kiedy jest już studentką, udaje, że poznali się niedawno. Banri czuje się coraz bardziej skołowany, a odpowiedź, którą otrzymuje od Koko dodatkowo daje mu wiele do myślenia...

Monster Musume 6 i Loveless już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-08-29 13:43:48 - 2769 unikalnych wyświetleń;

W końcu dotarły do nas mangi "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #6 i "Loveless" #6. Niestety ze względu na ogromną liczbę dodruków, jakie robimy w tym miesiącu, sierpniowe nowości - choć dawno wysłane - dopiero zaczynają do nas spływać. Dobra wiadomość jest taka, że do naszej oferty powróci aż 20 brakujących tomików, o które tak często pytaliście. Potwierdzono nam również, że pojutrze zostanie nam przywieziony najnowszy "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół", natomiast "Fairy Tail" #4 ma być u nas pod koniec tygodnia.

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #6
Wychodzi na jaw, kto pisał listy z pogróżkami. Okazuje się, że to nikt inny, tylko... wysłanniczka samej śmierci! W dodatku oświadcza, że przybyła po duszę jednego z mieszkańców tego najbardziej międzygatunkowego domostwa w mieście. O kogo może chodzić? Czyja godzina właśnie wybiła? Ale naszych bohaterów zaczynają równocześnie dręczyć także o wiele bardziej przyziemne bolączki doczesności - Kurusu zdaje sobie sprawę, że przy takiej ilości goszczących u niego potworzyc, do końca miesiąca może im nie wystarczyć jedzenia. Wraz ze swoimi nietypowymi towarzyszkami wyrusza zatem w miasto (i w las) na poszukiwanie tanich zapasów. To dopiero będzie wyzwanie!

"Loveless" #6
Seimei odwiedził swój dom i postawił matce ultimatum. Ta jednak odmawia zabicia Ritsuki. Co więcej, postanawia chronić go za wszelką cenę... choćby miało to oznaczać, że będzie więzić chłopaka. Tymczasem nieobecność Ritsuki w szkole zaczyna budzić niepokój wychowawczyni i Hawatari. Dziewczyna radzi nauczycielce, aby szukała pomocy u Sobiego. Po której jednak stronie opowie się żołnierz Lovelessa, gdy odkryje prawdę na temat śmierci Seimeia?

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- środa - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

Log Horizon ze specjalnym dodatkiem

Dodany przez: Urd - 2016-08-25 15:56:32 - 2890 unikalnych wyświetleń;

Trochę to trwało, ale nareszcie możemy Wam udzielić wszystkich informacji na temat kolejnego tomu light novel "Log Horizon" #2. Z powodu wysokich kosztów licencji, musieliśmy wstrzymać się z drukowaniem kolorowych stron w pierwszym tomie, ponieważ nie chcieliśmy "zapobiegawczo" podnosić ceny tomiku. Rozważaliśmy opcję drukowania rozkładówek zbiorczo w co drugim tomie, ewentualnie osobno w formie bookletu dołączonego do tomu drugiego. Po przeanalizowaniu wyników sprzedaży pierwszego tomu postanowiliśmy jednak zamieszczać kolorowe rozkładówki w każdym tomie (kolorowe ilustracje z pierwszej części zostaną włączone do tomu drugiego).

Premiera drugiego tomu będzie miała miejsce mniej więcej za tydzień, gdyż w ostatniej chwili autor zażyczył sobie zmiany na obwolucie. Przepraszamy za opóźnienie i mamy nadzieję, że książka Was nie zawiedzie - po wprowadzeniu do świata w pierwszej części, fabuła nabiera niesamowitych rumieńców!
"Log Horizon" #2
Po uratowaniu Serary i wydostaniu się z Susukino, bohaterowie wracają do Akiby. Choć nie minęło wiele czasu od momentu, gdy ją opuścili, w mieście zdążyły zajść bardzo niepokojące zmiany. Działalność poszczególnych gildii, nakierowana wyłącznie na własny zysk, najmocniej zaczęła odbijać się na niezrzeszonych i nowicjuszach. Doszło do tego, że początkujący gracze są wykorzystywani do niewolniczej pracy, a wśród mieszkańców dominują nastroje apatii i zrezygnowania. Shiroe decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce i naprawić sytuację w Akibie. Ale czy jedna osoba jest w stanie coś zdziałać?

Smok i Tygrys w książkowej odsłonie - Toradora Light Novel

Dodany przez: Urd - 2016-08-25 14:44:11 - 4377 unikalnych wyświetleń;

Przyczajony tygrys, ukryty smok - nareszcie do nas dotarli! Pierwszy tom "Toradora Light Novel" #1 pakuje się do wysyłki. Przypominamy, że wydanie zawiera połączony pierwszy i drugi tom (plus spin-off: "Legenda szczęścionośnego Tyciego Tygrysa"). Taiga groźnie zerka na Was ze środka tomiku, jednocześnie odsłaniając wachlarz kolorowych stron, których w tym tomie jest aż 16!

"Toradora Light Novel" #1
Kwiecień. Płatki wiśni tańczą na wietrze. Nowa klasa. Ryuuji Takasu, zwykły chłopak pokarany przez los wzrokiem mordercy spotyka niziutką, niepozorną Taigę Aisakę, która okazuje się postrachem całej szkoły, krwiożerczym Tycim Tygrysem. Życie Ryuujiego zmienia się raz na zawsze, gdy przez przypadek poznaje sekret dziewczyny. Tak rozpoczyna się ich wspólna walka o zdobycie serc swoich ukochanych. Problem w tym, że zawsze pogodna, lecz trochę dziwna Minori Kushieda i wzorowy uczeń Yuusaku Kitamura nie stanowią najłatwiejszych celów w tej miłosnej kampanii!

A oto nasz plan dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty;
- piątek - książka będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- poniedziałek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

Fairy Tail 4 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-08-19 16:42:40 - 2940 unikalnych wyświetleń;

Czekacie na przygody bohaterów swojej ulubionej gildii? Już wkrótce premiera czwartego tomu mangi "Fairy Tail" #4! Jak się Wam podoba obwoluta nowej części? Autor na skrzydełku narzeka trochę, że nie bardzo wie co Natsu robi z rękami. Jak dla nas miksuje jakiś skoczny kawałek. Jak zwykle udostępniamy również początkowe strony.
"Fairy Tail" #4
Na piętrze siedziby Fairy Tail stoi tablica, do której dostęp ma zaledwie pięcioro członków gildii. Znajdują się na niej bowiem najtrudniejsze zlecenia klasy S, na które wybrać mogą się tyko najpotężniejsi. Ale jak pamiętacie pewien ognisty mag ma poważne problemy, żeby usiedzieć na tyłku... Natsu wykrada supertrudne zlecenie i wraz z Lucy i Happym wyruszają na przeklętą wyspę, by zdjąć ciążącą na niej klątwę. Bardzo szybko okazuje się, że misja zdecydowanie wykracza poza ich kwalifikacje. Ale stało się, klamka zapadła - nie ma już odwrotu! Czy naszym bohaterom uda się wypełnić zadanie? Lub chociaż ujść z życiem?!?

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 ... Następny › Ostatni »