Sierpniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-08-04 15:17:01 - 3612 unikalnych wyświetleń;

Gorąc, upał, środek lata! Co przywodzi na myśl potrzebę, aby powachlować się jakąś dobrą mangą lub książką. W tym miesiącu czeka na Was "Servamp" #6, w którym będziecie mieli okazję zobaczyć opalonego Jeje, "Loveless" #6 - w którym zdecydowanie przydałoby się więcej słońca, klubowych nieudaczników z "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #8, gorące potworzyce z "Monster Musume" #6, do tego kolejny tom mangi "Fairy Tail" #4 i następną część studenckich wariacji w "Golden Time" #3. Do tego dorzucamy dwie książki: "Toradora Light Novel" #1 i "Log Horizon" #2. Nie zapomnijcie również o urodzinowym wydaniu magazynu "Otaku"! Czyżby trzy szóste tomy miały zwiastować, że sierpień bedzie piekielnie gorący?

Servamp 6 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-08-03 13:36:59 - 3240 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo w Wasze ręce trafi najnowszy tom mangi "Servamp" #6. Chociaż środki wydrukowaliśmy już dawno temu, do dziś musieliśmy czekać na akcept obwoluty. Niestety od paru tomów proces ten zajmuje troszkę ponad dwa miesiące. Wszystko na szczęście jest już poklepane i możemy zaprezentować Wam pełną obwolutę, a także jak zwykle udostępnić Wam początkowe strony mangi.
"Servamp" #6
Licht i Lawless zostają pojmani przez ludzi Tsubakiego. Wszystko wskazuje na to, że pan i jego wampir są przetrzymywani w odległości, która może narazić ich życie na niebezpieczeństwo. Mahiru i przyjaciele obmyślają plan, jak odbić pianistę i jego ekscentrycznego servampa. Niestety Kuro utknął wewnątrz małej czarnej kuli i pomimo rozmaitych prób, nie udało się go uwolnić. Wszystko wskazuje na to, że więzi go nie tylko fizyczna bariera, ale też mrok wspomnień przeszłości. Czy Mahiru zdoła wydobyć go z otchłani rozpaczy?

Nowe prenumeraty!

Dodany przez: Yanek - 2016-08-02 16:43:31 - 4287 unikalnych wyświetleń;

W ostatnim czasie dostawaliśmy od Was dużo pytań o kolejne tomy prenumerat, więc... oto i one! Przed Wami cała plejada tomików z różnych serii - zarówno starszych prenumerat, jak i tych naj, najświeższych. Do wyboru, do koloru! Dodatkowo, dla fanów mang "Fairy Tail" oraz "Jak zostałam bóstwem!?" przygotowaliśmy kilka pakietów po 5 i 10 tomów.


Acid Town

Adventure Time

Ajin

Alicja w Krainie Koniczyny

Bestia z ławki obok

Demon Maiden Zakuro

Fairy Tail

Giga Tokyo Toy Box

Golden Time

H.P. Lovecraft

HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół

Highschool DxD

Hime-sama Tanuki no Koizanyou

Jak zostałam Bóstwem

Książę Piekieł

Kuchibiru Tameiki Sakurairo

Loveless

Monster Musume

Noragami

Oblubienica czarnoksiężnika

Opowieść Panny Młodej

Servamp

Sherlock

Spice and Wolf

Unbreakable Machine-Doll

Alicja w Krainie Koniczyny #2 i Jak zostałam bóstwem!? #7 już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-08-02 12:01:31 - 3488 unikalnych wyświetleń;

W końcu dotarły do nas tomiki "Jak zostałam bóstwem!?" #7 i "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc kota z Cheshire" #2. Zarówno Alicja jak i Nanami jak zwykle występują w otoczeniu samych przystojniaków!.

"Jak zostałam bóstwem!?" #7
Nanami wyrusza do Izumo, by wziąć udział w posiedzeniu. Chce zrugać bóstwa za to, jak potraktowali Kayako. Tymczasem Mizuki szuka sposobu, aby przypodobać się swojej pani. Postanawia udać się do miasta, odnaleźć Kuramę i nauczyć się od niego życia wśród ludzi. W końcu kto lepiej poradzi mu w kwestii uwodzenia kobiet, jak nie idol nastolatek?

"Alicja w Krainie Koniczyny - Walc kota z Cheshire" #2
Alicja nadal nie może odnaleźć się w nowym świecie. Tęskni za przyjaciółmi z Krainy Serc i siostrą, która została w jej rzeczywistości. Cały czas ma też wrażenie, że zapomniała o czymś bardzo ważnym... Uporządkowanie swoich uczuć staje się jeszcze trudniejsze po sprzeczce z Borysem. Jednak gdy zarozumiały kot zaczyna jej unikać, Alicja staje się podenerwowana i niespokojna. Czyżby to zazdrość nie dawała jej spokoju?

A oto nasz plan dystrybucji:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty;
- środa - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- czwartek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

Echikony rozdane!

Dodany przez: Urd - 2016-08-01 17:29:53 - 2071 unikalnych wyświetleń;

Zakończył się Festiwal Animatsuri, na którym rozdano tegoroczne Echikony. Dzięki Waszym głosom, aż trzy statuetki powędrowały na naszą półkę. Dziękujemy wszystkim którzy oddali głosy, a także wszystkim, którzy potkali się z nami podczas paneli!

Mangowy Sherlock już na jesieni!

Dodany przez: Naq - 2016-07-30 01:04:16 - 5881 unikalnych wyświetleń;

Dobrze widzicie - już na jesieni ukaże się na naszym rynku mangowa adaptacja przygód najsłynniejszego detektywa w dziejach: "Sherlock"! Ale na tym nie koniec niespodzianek. Trzy tomy, które już ukazały się w Japonii trafią do sprzedaży kolejno w październiku, listopadzie i grudniu, tak abyście mogli na święta skompletować całą dostępną kolekcję! A już teraz można zamawiać prenumeraty.

"Sherlock"
Czy istnieje zbrodnia doskonała? Czy morderca może zatrzeć ślady i nigdy nie zostać złapanym? Najsłynniejszy detektyw w historii literatury tym razem zostanie przeniesiony do naszej współczesności, aby rozwiązywać niemożliwe do rozwikłania przestępstwa. Jego genialny i nieco szalony umysł, wspierany przez niezawodnego doktora Watsona i zaplecze osiągnięć najnowszej technologii sprawią, że psychologiczna gra z mordercą stanie się intrygująca bardziej niż kiedykolwiek. Jesteście gotowi na nowe oblicze Sherlocka Holmesa?

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 ... Następny › Ostatni »