Nowy tom Highschool DxD

Dodany przez: Naq - 2016-07-08 10:57:00 - 2781 unikalnych wyświetleń;

Tęskniliście za demonicznymi pannami? Bo my bardzo! Dlatego już zacieramy ręce na najnowszą premierę - drugi tom mangi "Highschool DxD"!"Highschool DxD" #2
Issei leczy rany i rozpaczliwie szuka sposobu, aby pomóc Asi. Przypadkowo spotyka ją na mieście i choć dziewczyna wydaje się wystraszona, ostatecznie miło spędzają razem cały dzień. Niestety sielanka nie może trwać wiecznie - na ich drodze pojawia się bowiem Yuma i oświadcza, że ma wobec dziewczyny własne plany. O co dokładnie może chodzić? Issei desperacko szuka sposobu, aby zwiększyć swoją siłę i pomóc Asi, ale czy zdoła powstrzymać upadłą anielicę? Nie przegapcie drugiego tomu "Highschool DxD"!

Ajin już wkrótce w Waszych domach

Dodany przez: Urd - 2016-07-06 15:48:17 - 2431 unikalnych wyświetleń;

Strach się bać! Już wkrótce do sprzedaży trafi kolejny tom mangi "Ajin". Jeśli nie boicie się zaprosić do domu Czarnego Luda, którego możecie zobaczyć na zaprezentowanej poniżej obwolucie, już teraz przeczytajcie pierwsze strony mangi.
"Ajin" #2
Nie chcąc narażać swojego najlepszego przyjaciela, Kei postanawia samotnie udać się tropem pozostałych ajinów. Czy jednak może zaufać osobom, które uprowadziły jego siostrę w tak drastyczny sposób? Mimo wszystko chłopak postanawia udać się w wyznaczone miejsce i przekonać się z kim tak naprawdę ma do czynienia. Jednak spotkanie to przyniesie finał, którego nie spodziewał się nawet w najgorszych snach...

Bestia 4 właśnie przyszła!

Dodany przez: Naq - 2016-07-04 12:30:10 - 2085 unikalnych wyświetleń;

Świeżutkie, jeszcze pachnące farbą drukarską tomiki "Bestii z ławki obok" #4 już wylądowały na naszych biurkach! I aż podskakują z niecierpliwienia, żeby trafić w Wasze ręce! Poniżej zamieszczamy opis tomiku oraz plan wysyłek, a tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Bestia z ławki obok" #4
Shizuku podejmuje decyzję, aby pójść za radą Yamakena i bardziej otworzyć się na ludzi. Postanawia pogodzić nowo odkryte uczucia ze swoimi ambicjami, zaczynając od tego, aby jasno postawić sprawę relacji z bestią z ławki obok. Nieoczekiwanie jednak Yamaken pół żartem, pół serio rzuca wyzwanie Haru, który potencjalnego rywala w zalotach do Shizuku traktuje śmiertelnie poważnie. Jasno daje mu do zrozumienia, że gdyby posunął się za daleko, nie zawaha się przed niczym, aby wyeliminować go z gry. Niestety Yamaken jak na złość wcale nie zamierza się wycofywać...

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu;
- środa - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych.

9 lat wydawnictwa

Dodany przez: Yanek - 2016-07-02 12:00:27 - 1862 unikalnych wyświetleń;


Dokładnie 9 lat temu, 2 lipca 2007 roku Wydawnictwo Studio JG rozpoczęło swoją działalność publikując nasz pierwszy tytuł - ČESARY.

Drodzy fani! Dziękujemy że jesteście z nami!

Urodziny wydawnictwa świętujemy też w naszym sklepie internetowym, oferując darmową przesyłkę kurierską przy zakupie mang, komiksów lub novelek Studia JG o wart. min. 50 zł. To doskonały moment aby uzupełnić kolekcje!

Lipcowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-07-01 14:48:00 - 4004 unikalnych wyświetleń;

Przed nami gorący lipiec! A wakacyjny nastrój sprzyja oczywiście czytaniu mang. W tym miesiącu będzie to: "Fairy Tail" #3, "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc kota z Cheshire" #2, "Ajin" #2, "Highschool DxD" #2, "Noragami" #5, "Książę Piekieł" #7, "Servamp" #6, "Jak zostałam bóstwem!?" #7, a także light novel "Toradora" #1. Życzymy wszystkim miłego i mangowego wypoczynku!

Golden Time 2 już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-06-30 14:49:34 - 2000 unikalnych wyświetleń;

Właśnie dotarł do nas z drukarni najnowszy tom mangi "Golden Time" #2! Trzeba przyznać, że ten tytuł ma przeurocze okładki. Poniżej zamieszczamy zapowiedź drugiej części i plan wysyłek, a tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Golden Time" #2
Banri i Kaga cudem uciekli z rąk zwariowanej sekty! W czasie długiej wędrówki przez las, chłopak zdążył się zorientować, że jego towarzyszka nie jest nawet w połowie tak zwariowana, na jaką pozuje. Czy po szczerej rozmowie Kaga przestanie się bawić w prześladowcę? Cóż, na początku tak właśnie się wydawało... do czasu, gdy na horyzoncie nie pojawiła się Chinami Oka - urocza studentka, którą wyraźnie zauroczył się Yana. Katastrofa wisi w powietrzu! Jednocześnie Banri i Kaga postanawiają dołączyć do nowego klubu, który zrzesza miłośników japońskich świąt. Czy okaże się to strzałem w dziesiątkę, czy raczej początkiem następnych kłopotów? Nie przegapcie kolejnego tomu!

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- wtorek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 ... Następny › Ostatni »