Nadciąga... PORA NA PRZYGODĘ!

Dodany przez: Naq - 2015-10-02 12:13:42 - 8037 unikalnych wyświetleń;

Stęskniliście się za Finnem, Jake'iem i resztą mieszkańców Krainy Ooo? Jeśli tak, to możecie szykować się na zupełnie nowe przygody! Przed Wami bowiem jeszcze więcej szalonych pomysłów, odważnych wypraw, pokręconych eksperymentów i patologicznej tendencji do porywania królewien! Będzie zabawa, będzie się działo i znowu kartek będzie mało - na początek szykujemy dla Was nie lada niespodziankę. A nawet dwie! Już w połowie października do sprzedaży trafią nasze nowości:

Adventure Time - Powieść Graficzna #2
Seria powieści graficznych „Adventure Time” powraca w zakręconej i zwariowanej odsłonie! KGK, zrozpaczona faktem, że tak mało gości przyszło na jej urodziny, decyduje się porzucić bycie królewną. Tymczasem komuś innemu bardzo marzy się ten status. Zrządzeniem losu dowiaduje się o tym Magiczny Gość, który wprost uwielbia spełniać wypowiedziane w złym momencie życzenia. I tak KGK wraz z grupą królewien, którym nie udało się wykręcić od przyjęcia, trafiają do środka totalnie pokręconej gry. Czy uda im się przejść wszystkie wyzwania zanim skończy się czas?Adventure Time -
Kalendarz na 2016 rok

Powstały w tajnych laboratoriach Studia JG jest jedynym kalendarzem książkowym z serii "Adventure Time" na świecie! Wydany w formacie A5 z okładką ze skrzydełkami będzie liczył aż 180 kolorowych stron. A co będzie zawierał w środku? Samą epickość - zobaczcie sami:
Rok 2016 to najwyższa pora na przygodę! Bohaterowie popularnego serialu i komiksu „Adventure Time” sprawią, że każdy dzień w szkole będzie ciekawszy! Kolorowy kalendarz, w którym znajdziecie szarady, psychotesty, konkursy, horoskopy, porady, masę ciekawostek z serii i wiele innych niespodzianek, w dodatku przygotowanych z dużą dozą zwariowanego humoru, to niezbędny gadżet każdego fana, bez względu na wiek!

H.P.Lovecraft OGAR oraz Toradora #7 są już u nas!

Dodany przez: Naq - 2015-10-02 11:34:20 - 4213 unikalnych wyświetleń;

Prosto z drukarni przyjechały do nas świeżutkie tomiki naszych jesiennych nowości - 1-tomowej mangi "H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania" oraz siódmy, najnowszy tom "Toradory" (tym samym zrównaliśmy się z edycją japońską). Obie premiery (razem z edycją zwykłą i limitowaną "No.6" oraz przedpremierowo, dziesiątym tomem Emmy będzie można zakupić na Międzynarodowym Festiwalu Gier i Komiksu w Łodzi, który odbędzie w ten weekend.

"H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania"
Przedstawiamy nie lada gratkę dla wszystkich fanów prozy H.P. Lovecrafta - mistrza opowieści grozy oraz twórcy mitologii Cthulhu! Jednotomowy komiks "H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania" w adaptacji Tanabe Gou, składa się z trzech niezależnych historii będących adaptacjami opowiadań: "Świątynia", "Ogar" i "Zapomniane miasto". „W mych udręczonych uszach pobrzmiewa nieustannie koszmarny furkot i trzepot oraz jakby słabe, odległe ujadanie jakiegoś wielkiego ogara. Nie jest to sen ani, jak się obawiam, szaleństwo, zbyt wiele się bowiem wydarzyło, abym mógł mieć jakiekolwiek wątpliwości” – tymi słowami rozpoczyna się „Ogar”, słynne opowiadanie H. P. Lovecrafta. Poznajemy w nim dwójkę poszukiwaczy przygód lub raczej parę wyjątkowo zuchwałych złodziei, którzy rabują groby w poszukiwaniu cennych artefaktów. Podczas jednej ze swoich eskapad odnajdują ciało pochowane z bardzo niezwykłym amuletem. Nie przypuszczają nawet, jak straszliwe ściągnie to na nich konsekwencje… Kultowe opowiadania mistrza horroru teraz w nowej, komiksowej odsłonie. Zobaczcie, jakie kształty może przybrać literacka groza.
Zachęcamy również do zapoznania się z przykładowymi stronami tego komiksu.

"Toradora" #7
Pełen emocji festiwal szkolny dobiega końca. Ale to nie koniec dramatycznych zwrotów akcji. Zbliżają się bowiem wybory przewodniczącego samorządu uczniowskiego, a główny kandydat nagle kompletnie traci głowę i odmawia kandydatury! Taiga i Ryuuji ponownie będą musieli uknuć sekretny plan i wkroczyć do akcji!
Przykładowe strony tylko czekają, by narobić Wam smaku na cały tomik ;)

A tu tradycyjna rozpiska:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty
- sobota - tomik będzie dostępny w sprzedaży w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie oraz na MFGiK w Łodzi
- wtorek - manga trafi do salonów empik i sklepów komiksowych

Piąty tom mangi No.6 z bookletem już leci do prenumeratorów

Dodany przez: Urd - 2015-09-30 17:53:20 - 5231 unikalnych wyświetleń;

Zapach farby drukarskiej roznosi się w powietrzu, co zwiastuje dostawę świeżutkich tomików z drukarni. Jak widzicie, piąty tom mangi "No.6" dostępny jest w dwóch wersjach. Zwykłej, która trafi do ogólnej sprzedaży i limitowanej, która juz leci do prenumeratorów. Jeśli natomiast nie wykupywaliście prenumeraty, a macie chrapkę na wersję z bookletem, wciąż macie możliwość ją zdobyć. Po pierwsze, na Międzynarodowym Festiwalu Gier i Komiksu w Łodzi, który odbędzie w ten weekend, a także w sklepach stacjonarnych Yatta.pl, gdzie trafi ograniczona ilość egzemplarzy edycji specjalnej - kto pierwszy ten lepszy!

"No.6" #5
Shion i Szczur, wraz z grupą przypadkowych mieszkańców Bloku Zachodniego, trafiają do Zakładu Karnego. To czego będą tam świadkami przerasta wszelkie wyobrażenia Shiona. Czy chłopak będzie w stanie przejść przez tę próbę? Czy zdoła zachować w sobie resztę człowieczeństwa? Nie wiadomo nawet, czy Safu - powód, dla którego chciał dostać się do tej twierdzy - jeszcze żyje. No.6 obnaża swoje najmroczniejsze sekrety.

Tomik wydany w edycji specjalnej z bookletem otrzymają: - osoby, które wykupiły prenumeratę na Yatta.pl;
- osoby, które wykupią tomik edycji limitowanej na Yatta.pl
- osoby, które zakupią tomik na Międzynarodowym Festiwalu Gier i Komiksu w Łodzi w dniach 3-4 października
- tomik w ograniczonym nakładzie będzie sprzedawany w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.

Nakład edycji specjalnej jest ograniczony i nie będzie dodrukowywany.


A tu tradycyjna rozpiska:
- środa - rozsyłamy prenumeraty (edycja specjalna)
- sobota - tomik będzie sprzedawany w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie (ograniczona ilość egzemplarzy edycji specjalnej)
- sobota-niedziela - manga będzie dostępna na MFGiK w Łodzi (edycja specjalnai zwykła)
- poniedziałek - manga trafi do salonów empik i sklepów komiksowych (edycja zwykła)

Nasze premiery na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi

Dodany przez: Urd - 2015-09-25 01:41:54 - 3981 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień, w dniach 3-4 października, odbędzie się 26. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi i również w tym roku pojawimy się na nim z garścią premier. Wśród nich znajdzie się jednotomowa klasyka horroru - "H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania", do tego siódmy tom mangi "Toradora", piąty tom z serii "No.6", który podczas festiwalu będzie można nabyć zarówno w edycji zwykłej, jak i specjalnej z bookletem. Ale to nie koniec, przedpremierowo będzie można również kupić dziesiąty, ostatni już tom "Emmy". Do zobaczenia na festiwalu!

"H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania"
„W mych udręczonych uszach pobrzmiewa nieustannie koszmarny furkot i trzepot oraz jakby słabe, odległe ujadanie jakiegoś wielkiego ogara. Nie jest to sen ani, jak się obawiam, szaleństwo, zbyt wiele się bowiem wydarzyło, abym mógł mieć jakiekolwiek wątpliwości” – tymi słowami rozpoczyna się „Ogar”, słynne opowiadanie H. P. Lovecrafta. Poznajemy w nim dwójkę poszukiwaczy przygód lub raczej parę wyjątkowo zuchwałych złodziei, którzy rabują groby w poszukiwaniu cennych artefaktów. Podczas jednej ze swoich eskapad odnajdują ciało pochowane z bardzo niezwykłym amuletem. Nie przypuszczają nawet, jak straszliwe ściągnie to na nich konsekwencje… Kultowe opowiadania mistrza horroru teraz w nowej, komiksowej odsłonie. Zobaczcie, jakie kształty może przybrać literacka groza.

"Toradora" #7
Pełen emocji festiwal szkolny dobiega końca. Ale to nie koniec dramatycznych zwrotów akcji. Zbliżają się wybory przewodniczącego samorządu uczniowskiego, a główny kandydat nagle kompletnie traci głowę i odmawia kandydatury! Taiga i Ryuuji ponownie będą musieli uknuć sekretny plan i wkroczyć do akcji!

"No.6" #5
Shion i Szczur, wraz z grupą przypadkowych mieszkańców Bloku Zachodniego, trafiają do Zakładu Karnego. To czego będą tam świadkami przerasta wszelkie wyobrażenia Shiona. Czy chłopak będzie w stanie przejść przez tę próbę? Czy zdoła zachować w sobie resztę człowieczeństwa? Nie wiadomo nawet, czy Safu - powód, dla którego chciał dostać się do tej twierdzy - jeszcze żyje. No.6 obnaża swoje najmroczniejsze sekrety.

Tomik posiada dwie wersje - zwykłą oraz limitowaną ze specjalną wersją obwoluty oraz bookletem zawierającym dodatkowe materiały z serii "No.6". Tomik wydany w edycji specjalnej z bookletem otrzymają osoby, które:
- wykupiły prenumeratę na stronie Yatta.pl;
- zamówią tomik limitowany na stronie Yatta.pl (ilość takich tomów jest ogaraniczony);
- zakupią tomik podczas MFKiG w Łodzi;
- w dniu premiery zakupią tomik w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.
Przypominamy, iż nakład edycji specjalnej jest ograniczony i nie będzie dodrukowywany.


"Emma" #10
Nadszedł czas, aby zakończyć historię Emmy. Kaoru Morii w ciepły i delikatny sposób, po raz ostatni przeniesie nas w świat angielskich pokojówek, arystokracji i silnych różnic klasowych... chociaż akurat w tym tomie nie będziemy ich odczuwać już tak mocno. Domkną się historie kilku ciekawych bohaterów drugoplanowych, ale przede wszystkim jeszcze raz wrócimy do naszej ulubionej pary. Bo czy nie na to tak długo czekaliśmy? Nie przegapcie miłosnego finału historii Emmy i Williama.

Tak jak informowaliśmy już wcześniej - ostatni tom "Emmy" będzie rozsyłany do prenumeratorów przed oficjalną premierą - już w przyszły poniedziałek! Tomik będzie też przedpremierowo dostępny na MFKiG w Łodzi, zaś do regularnej sprzedaży wejdzie zgodnie z harmonogramem, tj. 12 października.

Uchylamy rąbka grozy - przeczytaj część opowiadania na naszej stronie

Dodany przez: Urd - 2015-09-23 15:29:03 - 3607 unikalnych wyświetleń;

Już 3 października, podczas MFKiG w Łodzi, premierę będzie miał jednotomowy komiks "H.P. Lovecraft - OGAR i inne opowiadania" w adaptacji Tanabe Gou. Komiks składa się z trzech niezależnych historii będących adaptacjami opowiadań: "Świątynia", "Ogar" i "Zapomniane miasto".
Zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„W mych udręczonych uszach pobrzmiewa nieustannie koszmarny furkot i trzepot oraz jakby słabe, odległe ujadanie jakiegoś wielkiego ogara. Nie jest to sen ani, jak się obawiam, szaleństwo, zbyt wiele się bowiem wydarzyło, abym mógł mieć jakiekolwiek wątpliwości” – tymi słowami rozpoczyna się „Ogar”, słynne opowiadanie H. P. Lovecrafta. Poznajemy w nim dwójkę poszukiwaczy przygód lub raczej parę wyjątkowo zuchwałych złodziei, którzy rabują groby w poszukiwaniu cennych artefaktów. Podczas jednej ze swoich eskapad odnajdują ciało pochowane z bardzo niezwykłym amuletem. Nie przypuszczają nawet, jak straszliwe ściągnie to na nich konsekwencje… Kultowe opowiadania mistrza horroru teraz w nowej, komiksowej odsłonie. Zobaczcie, jakie kształty może przybrać literacka groza.

Komiks zostanie wydany w formacie A5 w miękkiej oprawie z obwolutą.

Nie przegap drugiego tomu mangi Ilegenes

Dodany przez: Urd - 2015-09-17 14:10:24 - 1773 unikalnych wyświetleń;

Błyszczące i pachnące tomiki drugiego tomu mangi "Ilegenes" już lecą do prenumeratorów. A jest co czytać, bo akcja coraz bardziej się zagęszcza. Wyspa powoli zaczyna obnażać swoje tajemnice - aż ciarki idą po plecach!

"Ilegenes" #2
Fon coraz bardziej irytuje się zachowaniem Platynowych. Wraz z przyjaciółmi przygotowują plan, dzięki któremu będą mogli odegrać się na zawistnych rywalach. Ale szkolne przepychanki to najmniejszy z problemów dręczących młodego Littenbera. Wspomnienia traumatycznej przeszłości powracają w najmniej spodziewanych momentach , nie pozwalając mu ani na chwilę zapomnieć o śmierci rodziców. Pewnego dnia przypadkiem trafia na człowieka, którego jako dziecko zapamiętał z tragicznego dnia. Czy zemsta weźmie górę nad zdrowym rozsądkiem? Nie przegapcie drugiego tomu!

Początkowe strony

Zachęcamy również do lektury recenzji pierwszej części:
- Gekiumahenshin.blogspot.com
- Magia Mangi

A oto rozpiska dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty
- piątek- tomik będzie dostepny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku
- Poniedziałek - "Ilegenes" #2 dostępny będzie w sieci salonów empik i w sklepach komiksowych

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 ... Następny › Ostatni »