Zapowiedzi do końca tego roku

Dodany przez: Naq - 2014-10-01 21:40:01 - 5592 unikalnych wyświetleń;

Przedstawiamy Wam aktualny harmonogram wydawniczy. Październik przyklepany na 99,99% (jedyny "ślizgacz" w tym gronie to "Girl Friends", ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że termin jest realny i wszystkie formalności uda się zakończyć przed czasem). Co do listopada i grudnia - może dojść do drobnych wahań, ale tak rozłożyliśmy pracę, aby trzymać się poniższego harmonogramu.

Mamy już nowy tom Emmy!

Dodany przez: Urd - 2014-10-01 12:27:27 - 2816 unikalnych wyświetleń;

Pachnie tak dobrze jak wygląda - piąty tom opowieści o angielskiej pokojówce właśnie dotarł do nas z drukarni. Wiemy że wielu z Was czekało na historię miłości rodziców Williama, ale nie wszyscy pamiętali, w którym tomie była opisana, dlatego potwierdzamy - tak, to już teraz:

Emma#5
Stało się. Emma i William ponownie się spotkali i to w dodatku w tak niespodziewanych okolicznościach! Na razie nikt jeszcze nie wie o ich uczuciu, ale jak długo uda im się utrzymać sekret? Tym bardziej, że niektóre osoby z ich otoczenia powoli zaczynają domyślać się prawdy...
Powrócą także wspomnienia sprzed lat. Poznamy historię miłości rodziców Williama, dzięki czemu łatwiej nam będzie zrozumieć ich skomplikowany związek. Swoją prawdziwą twarz pokaże również ojciec narzeczonej Williama, wicehrabia Campbell. Niestety, oznaczać to będzie tylko nowe kłopoty...

A oto tradycyjna rozpiska formalna:
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- piątek - mangę będzie można aż do niedzieli zakupić na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi
- wtorek - manga będzie dostępna w Empikach i sklepach komiksowych

Nowe mangi i SMASH! już wkrótce na festiwalu w Łodzi

Dodany przez: Urd - 2014-09-29 15:34:07 - 3253 unikalnych wyświetleń;

Już w ten weekend odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi! Wśród zaproszonych gości znajdą się takie znane postaci, jak belgijski scenarzysta komiksowy i filmowy, Jean Van Hamme, rysownik Regis Loisel („W poszukiwaniu Ptaka Czasu” i „Piotruś Pan”) czy Andreas Martens („Rork”, „Koziorożec”, „Arq” i „Cromwell Stone”). Więcej informacji na temat atrakcji możecie uzyskać na oficjalnej stronie MFKiG: komiksfestiwal.com

My również stawimy się na festiwalu, dlatego wszystkich Was gorąco zapraszamy na stoisko Yatta.pl, gdzie swoją premierę będą miały:

- piąty tom „Opowieści Panny Młodej”
Trwa wielkie wesele bliźniaczek! Jest to też najlepsza okazja, żeby zaprezentować barwny wachlarz kulturowy środkowej Azji. Najrozmaitsze potrawy, wspaniałe stroje, egzotyczne zwyczaje i zabawy. Nikt się nie spieszy, a zaproszeni są nawet przechodnie z ulicy. I tylko dwie niesforne panny młode, przytłoczone swoją rolą, z trudem starają się przetrwać własne wesele. Tymczasem polityczna atmosfera jeszcze bardziej się zagęszcza. Rosjanie są już coraz bliżej...

- piąty tom „Emmy”
Stało się. Emma i William ponownie się spotkali i to w dodatku w tak niespodziewanych okolicznościach! Na razie nikt jeszcze nie wie o ich uczuciu, ale jak długo uda im się utrzymać sekret? Tym bardziej, że niektóre osoby z ich otoczenia powoli zaczynają domyślać się prawdy... Powrócą także wspomnienia sprzed lat. Poznamy historię miłości rodziców Williama, dzięki czemu łatwiej nam będzie zrozumieć ich skomplikowany związek. Swoją prawdziwą twarz pokaże również ojciec narzeczonej Williama, wicehrabia Campbell. Niestety, oznaczać to będzie tylko nowe kłopoty...

Dodatkowo, będziecie mogli zakupić nowy numer magazynu „SMASH!”, dzięki któremu uczestnicy festiwalu dostaną możliwość zapoznania się z opisem niektórych nowości prezentowanych podczas imprezy. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą kim jest Jean Van Hamme, przygotowaliśmy artykuł, który na temat tej niezwykle ciekawej postaci. Wisienką na torcie będą oczywiście komiksy oraz... ekskluzywny wywiad z autorami „Domu ze szkła” - komiksu o przygodach Geralta (tak, tak - tego z "Wiedzmina"!).

Do zobaczenia w dniach 3-5 października w łódzkiej Atlas Arena!

Czwarty tom Kokoro Connect już w sprzedaży!

Dodany przez: Urd - 2014-09-23 19:37:59 - 3613 unikalnych wyświetleń;

A cóż to za dywanik? Tak, to właśnie czwarty tom "Kokoro Connect"! Mamy nadzieję, że spodoba się Wam równie mocno co nam. A trzeba powiedzieć, że naprawdę będzie o czym poczytać:

Yui dowiaduje się, że jest obiektem westchnień swojej... koleżanki. Czy tego rodzaju znajomość może okazać się sposobem na wyleczenie jej lęku przed mężczyznami? Tymczasem Klub Badania Kultury ponownie pada ofiarą szatańskich zamysłów Powoja. Czy i tym razem uda im się wyjść cało z tej okrutnej próby?

A oto jak i kiedy zdobędziecie tomiki:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty
- środa - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- czwartek - manga trafi do sklepów komiksowych oraz Empików

Premiera nowego tomu Opowieści Panny Młodej już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2014-09-19 14:30:54 - 3555 unikalnych wyświetleń;

Prezentujemy Wam gotową okładkę piątego tomu "Opowieści Panny Młodej". Wbrew poniższemu opisowi i temu co widzicie na okładce, nie musicie się bać, że wątek Amiry zostanie pominięty.


Trwa wielkie wesele bliźniaczek! Jest to też najlepsza okazja, żeby zaprezentować barwny wachlarz kulturowy środkowej Azji. Najrozmaitsze potrawy, wspaniałe stroje, egzotyczne zwyczaje i zabawy. Nikt się nie spieszy, a zaproszeni są nawet przechodnie z ulicy. I tylko dwie niesforne panny młode, przytłoczone swoją rolą, z trudem starają się przetrwać własne wesele. Tymczasem polityczna atmosfera jeszcze bardziej się zagęszcza. Rosjanie są już coraz bliżej...


Nowy tomik będzie miał premierę 1 października, natomiast dla tych, którzy już teraz nie mogą się doczekać lektury, przygotowaliśmy kilka przykładowych stron. Zapraszamy do czytania na stronę naszego wydawnictwa.

Piąty tom będziecie mogli zakupić również na naszym stoisku podczas Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, który odbędzie się w dniach 3-5 października.

Dodatkowo informujemy, że:
• Poprawione obwoluty tomu #4 zostaną dołączone do prenumerat tomu #5 OPM.

Oprócz tego obwoluty będzie można otrzymać ZA DARMO:
• w sklepach stacjonarnych Yatta.pl
• prosząc o obwolutę w komentarzu do zamówienia w sklepie internetowym Yatta.pl
• w siedzibie naszego wydawnictwa na ul. Szpitalnej 6 lok. 17 w Warszawie
• na naszym stoisku konwentowym
• przesyłając zaadresowaną kopertę zwrotną (format C5) ze znaczkiem na adres:
Studio JG Szpitalna 6 lok. 17, 00-031 Warszawa z dopiskiem "OPM".

Mamy już nowe Zakuro!

Dodany przez: Urd - 2014-09-18 12:55:49 - 3053 unikalnych wyświetleń;

Świeży i pachnący, siódmy tomik mangi dotarł do nas z drukarni. Pierwszy dorwał się do niego oczywiście Kei-chan. A oto czego możecie się spodziewać w nowym tomie:

Zakuro i jej koleżanki z Ministerstwa ruszają na kolejną misję! Tym razem będą próbowały wyjaśnić sprawę tajemniczych zniknięć, których ofiarą padają młode uczennice z ekskluzywnej szkoły. W tym celu wszystkie nasze demonianki będą zmuszone udawać... panienki z dobrego domu! Oczywiście o Susukihotaru i bliźniaczki nie musimy się martwić, ale jak z etykietą i dobrymi manierami poradzi sobie Zakuro?

Kiedy możecie zdobyć swój egzemplarz?
- prenumeraty wysyłamy dzisiaj
- od jutra tomik trafia do sprzedaży w sklepach stacjonarnych yatta.pl i pozostałych punktów dystrybucji

Zapraszamy do czytania i komentowania nowego tomiku!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 ... Następny › Ostatni »