Konkursowa przedsprzedaż Hetalii jeszcze do 15 marca

Dodany przez: Yanek - 2010-03-03 22:05:22 - 7431 unikalnych wyświetleń;

W związku z wieloma prośbami informujemy, iż przedłużyliśmy okres składania zamówień na prenumeratę drugiego tomu Hetalii do 15 marca. Prenumerata tomiku zaplanowana jest w tygodniu między 5 a 9 kwietnia. Wszystkie osoby, które zamówią drugi tom Hetalii do 15 marca mają gwarancje na otrzymanie Hetalii w pierwszej kolejności, przed sklepami komiksowymi oraz salonami Empiku.

"Acarya" - już w sprzedaży

Dodany przez: Yanek - 2010-02-14 19:12:35 - 5849 unikalnych wyświetleń;

Dziś do sprzedaży trafia najnowsze dzieło autorstwa Vanitachi (współautorki takich hitów jak: "Akatsukiss" czy "Notes") - pierwszy tom "Acaryii"

Aby obalić cesarza – tyrana, Maya musi na Ziemi pewną zleconą jej misję. Problem w tym, że raczej nie lubi ludzi i nie potrafi odnaleźć się w ich realiach. Kama też nie lubi ludzi. Nie cierpi ich. Nienawidzi całego świata, który najwyraźniej istnieje tylko po to, by psuć jej nerwy. Kamę i Mayę łączy przeświadczenie, że potrzebne są zmiany. Bardzo poważne zmiany. Ale współpraca rozwydrzonej licealistki i Posłańca Sił Powietrza prędzej czy później doprowadzi do katastrofy – bo walka z bylejakością może być niebezpieczna, a prawo grawitacji lubi się mścić.„Acarya” jest opowieścią o życiowych nieudacznikach: undergroundowym zespole punkowym, który nie radzi sobie ze sprytniejszą konkurencją, bezrobotnym, nieszczęśliwie zakochanym prawniku, próbującym zapić smutki, dziewczynie, która nie mieści się w drzwiach, ale pragnie zostać gothic lolitką czy jednej wyjątkowo irytującej pannie, gotowej sprzedać duszę za napisanie dobrego wiersza. Oraz – o wielkiej szansie, jaką niebo im zesłało (lub diabli nadali): o miłości, jakiej nie znał świat…

Ponad 170-stronicowy tomik można nabyć w internetowym sklepie wydawnictwa yatta.pl

Tłumacz poszukiwany

Dodany przez: Yanek - 2010-01-14 14:44:00 - 11815 unikalnych wyświetleń;

Wydawnictwo Studio JG, poszukuje:

Tłumacza języka japońskiego

Obowiązki:
 • Praca przy tłumaczeniu materiałów publikacji komiksowych z języka japońskiego na język polski
 • Praca przy tłumaczeniu tekstów ofert z języka japońskiego na język polski i z języka polskiego na język japoński
Oczekujemy:
 • Min. średniego wykształcenia
 • Biegłej znajomości języka japońskiego w mowie i piśmie
 • Biegłej znajomości środowisk Windows Vista / XP
 • Biegłej znajomości środowisk Microsoft Word / Open Office
 • Zaangażowania, samodzielności, dokładności, komunikatywności
Mile widziane:
 • zainteresowania komiksem japońskim i/lub animacją
 • doświadczenie związane z pracą tłumacza
 • znajomość języka angielskiego bądź francuskiego na poziomie przynajmniej średnim
Oferujemy:
 • Pracę nad tłumaczeniem mang i tekstów ofertowych
 • Luźne godziny pracy
Forma zatrudnienia:
 • umowa o dzieło

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV, list motywacyjny + portfolio) do 30 stycznia 2010 roku pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@studiojg.pl. W temacie e-maila prosimy o wpisanie hasła „Tłumacz z japońskiego”.

Druga Hetalia w prenumeracie!

Dodany przez: Yanek - 2010-01-07 17:27:03 - 7971 unikalnych wyświetleń;

Od dziś w sklepie Yatta.pl zamawiać można prenumeratę drugiego tomu mangi "Axis Powers Hetalia".
Wynosząc lekcje z pracy nad pierwszym tomem oraz bogaci w doświadczenia związane z wysyłką olbrzymich ilości komiksów w bardzo krótkim czasie dokonaliśmy kilku modyfikacji oferty przedsprzedaży w porównaniu do wariantu dostępnego przy 1 tomie.

Prenumerata drugiego tomu Hetali to:
» Gwarancja priorytetowej dostawy - wszystkie tytuły dostępne w prenumeracie będą rozsyłane na kilka dni wcześniej nim trafią do sklepów - chcemy aby zobowiązanie jakiego się podejmujemy miało wyjątkowy charakter - dlatego też nie powtórzy się sytuacja z zeszłego roku gdy Hetalie nabyć można było zaraz po premierze. Kupując w prenumeracie masz gwarancje, że otrzymasz nasz tytuł w pierwszej kolejności.

» Przesyłka wliczona w cenę - kupując produkty w prenumeracie nie łączysz ich z resztą swojego zamówienia - pozostałe produkty zostaną wysłane niezwłocznie po dokonaniu płatności - prenumeraty będą oczekiwać na swoją publikacje. Dzięki temu systemowi unikniemy mieszania zamówień oraz ułatwimy pracę działowi wysyłki wprowadzając ujednolicenie dużej liczby zamówień wysyłanych w krótkim okresie czasu.
Warto zauważyć, iż przesyłka kurierem UPS kosztuje tyle samo co przesyłka pocztowa!

» Oferta specjalna - prenumerata to także szansa na nagrody. Kupując mangę w prenumeracie bierzesz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Do wylosowania przeznaczyliśmy: japoński tomik, 20 figurek oraz 100 przypinek.

» Niższa cena - prenumerata to także najniższa z możliwych cen! Jednak musisz się śpieszyć! Oferta prenumeraty jest limitowana czasem jak i ilością dostępnych w niej egzemplarzy!

Mangę możesz nabyć w trzech wersjach:
» Prenumerata: Axis Powers Hetalia #2 (wysyłka UPS)
» Prenumerata: Axis Powers Hetalia #2 (wysyłka poczta priorytet)
» Prenumerata: Axis Powers Hetalia #2 (odbiór osobisty)

Wesołych Świąt

Dodany przez: Yanek - 2009-12-24 11:23:34 - 15256 unikalnych wyświetleń;


Wszystkim naszym czytelnikom, klientom, redaktorom oraz współpracownikom pragniemy życzyć zdrowych i spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

Wszystkiego najlepszego!
Yanek i Naq

Wieści z placu boju

Dodany przez: Yanek - 2009-11-14 03:44:13 - 16169 unikalnych wyświetleń;

Witajcie, zdecydowałem się napisać kilka słów od siebie aby wyjaśnić większość pytań jakie otrzymaliśmy w przeciągu ostatnich dni.

 • Kiedy Hetalia?: Już jest! W piątek 13 listopada wysłaliśmy paczki z Hetalią zamówioną w Yatta.pl powinny przychodzić odpowiednio: w poniedziałek UPS, we wtorek resztki UPS'ów i paczki priorytetowe Poczty Polskiej, do końca przyszłego tygodnia pozostałe paczki zwykłe.
 • Kiedy Hetalia w sklepach?: W chwili obecnej jedynymi punktami w których można nabyć Hetalie jest warszawska Komikslandia i nasze biuro w alei Jana Pawła II 72/42 w Warszawie. We wtorek (nie wyrobiliśmy się z wysyłką) Hetalie będzie można dostać w sklepach: Komiksiarnia w Katowicach, Czempioni w Zielonej Górze, Fankomiks w Krakowie, KiK w Poznaniu.
  Hetalia w Empikach powinna pojawić się na przełomie wtorku i środy.
  W chwili obecnej nie jestem w stanie powiedzieć czy i kiedy Hetalia pojawi się w Matrasach - obstawiam że tak, ale najpewniej nie wcześniej niż na początku przyszłego tygodnia.
 • Kiedy 21 Otaku?: Niestety dopiero w przyszłym tygodniu - z jednej strony nie wyrobiliśmy się, z drugiej oczekiwaliśmy oficjalnego potwierdzenia tego o czym przeczytacie w następnym newsie. Myślę, że wynagrodzi Wam to te kilka dni zwłoki w publikacji. Jednocześnie mogę potwierdzić, iż 22 Otaku ukaże się ok 11 grudnia.
 • Kiedy OMM?: Argh! Przy pomyślnych wiatrach jeszcze w grudniu. Niestety praca nad Otaku, Hetalią i Otakonem wyczerpała nasze zasoby energii i zarówno mi jak i Naq przydał by się miesięczny urlop. No ale przed nami święta i trzeba zasuwać dwa razy mocniej niż kiedykolwiek. Dlatego zgłaszajcie swoje kandydatury na naszych pracowników! Można zarobić i pomóc nam w naszych obowiązkach (Na chwałę Mangi w Polsce!)... szczególnie, że na przyszły rok planujemy dwie zupełnie nowe serie z Japonii (Można by rzec, że jedna z nich była Premierowa ;) ).
 • Czymże jest Otakon?: HA! HA HA HA! Czytajcie następnego newsa!

 • To chyba tyle na chwile obecną ze spraw i ogłoszeń administracyjnych...

  Jan Godwod

  « Pierwszy ‹ Poprzedni ... 190 191 192 193 194 195 196 197 198 Następny › Ostatni »