Już wkrótce ostatni tom mangi Little Witch Academia #3

Dodany przez: Urd - 2019-09-16 20:27:54 - 130 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miał ostatni tom mangi "Little Witch Academia" #3. Zobaczcie jak poradzą sobie uczennice magicznej akademii w międzyszkolnym starciu! Poniżej zamieszczamy opis tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Little Witch Academia" #3
Rozpoczyna się międzyszkolny wyścig na miotłach, od którego zależy honor Akademii Luna Nova! Uczennice są bardzo podekscytowane zawodami, jednakże największa nadzieja szkoły, Diana, niespodziewanie podupada na zdrowiu. Co stanie się z niezwykłą placówką i jaki los czeka młode czarownice? Oto finał naszej magicznej opowieści!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik w edycji zwykłej można zakupić z 25% rabatem!

"Noc w Zonie" - nowość na 100-lecie polskiego komiksu

Dodany przez: Urd - 2019-09-13 15:36:23 - 245 unikalnych wyświetleń;

Z dumą prezentujemy jubileuszowy album przygotowany specjalnie na stulecie polskiego komiksu. „Noc w Zonie” to komiksowa adaptacja opowiadania „Mleczarnia” Michała Gołkowskiego z jego debiutanckiego zbioru „Ołowiany świt”. Projekt ten, będący ukłonem w stronę rodzimych twórców, stanowi debiut wydawniczy utalentowanego rysownika, Krzysztofa Tarasiuka, który we współpracy z Pawłem Próbą podjął się przełożenia na nowe medium opowiadania jednego z najbardziej kultowych autorów współczesnej polskiej fantastyki. W albumie znalazły się też szkice koncepcyjne, wykonane gościnnie prace polskich rysowników, wybór ilustracji z książek Fabrycznej Zony, a także fragment powieści „Ziemia złych uroków” Jacka Klossa.

Komiks zostanie wydany w twardej oprawie w formacie A4. Oficjalna premiera w listopadzie, jednak dokładamy wszelkich starań, aby przedpremierowo pojawił się również podczas Międzynarodowego Festiwali Komiksu i Gier w Łodzi 26 września. Dodatkowo, osoby które zamówią komiks do 26 września otrzymają 20% rabat i zakładkę z serii.

Bakemonogatari 2 już do Was leci

Dodany przez: Urd - 2019-09-13 15:26:48 - 163 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami drugi tom mangi "Bakemonogatari" #2. Pakujemy prenumeraty, zaś poniżej prezentujemy wygląd edycji specjalnej. Tomiki w edycji zwykłej i specjalnej będzie można nabyć w poniedziałek w sklepach stacjonarnych Yatta.pl, zaś do empików edycja zwykła trafi we wtorek.

"Bakemonogatari" #2
Senjogahara w końcu odzyskała swój ciężar i nareszcie stawiła czoła trudnej przeszłości. Ale świat jest pełen potworów, a Araragi ma talent do ich przyciągania. Pewnego dnia spotyka na placu zabaw dziwną dziewczynkę, która szuka drogi do domu. Chłopak oferuje pomóc nieznajomej i wraz z Senjogaharą ruszają pod podany przez dziewczynkę adres. Nie przypuszczają nawet, co czeka ich na końcu drogi - a raczej, że droga nie będzie miała końca...

Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty
- poniedziałek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- wtorek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

To już ostatni tom mangi Log Horizon WWB #11

Dodany przez: Urd - 2019-09-12 17:27:06 - 123 unikalnych wyświetleń;

I tak oto kończymy naszą przygodę z mangą "Log Horizon - West Wind Brigade" #11. Zobaczcie jak kończy się historia Sojiro i jego gildii.

"Log Horizon - West Wind Brigade" #11
Niespodziewany kontratak "Łowcy Itemów" sprawia, że Sojiro staje w obliczu śmierci. Lecz gdy wydaje się, że to już koniec, z pomocą przychodzi mu... Kuroe, która odrodziła się dzięki mocy towarzyszek! Co straci, a co zyska West Wind Brigade w wyniku tej długiej, morderczej walki?

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysłaliśmy prenumeraty
- piątek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- poniedziałek - manga będzie dostępna w innych sklepach komiksowych (w salonach empik tylko za pośrednictwem strony z zamówieniem do salonu)

Już niedługo Księga Przyjaciół Natsume #7

Dodany przez: Urd - 2019-09-12 16:51:17 - 120 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu premierę będzie miała manga "Księga Przyjaciół Natsume" #7. Natsume wpadnie w poważne kłopoty i to nie ze strony yokai... Poniżej zamieszczamy opis tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Księga Przyjaciół Natsume" #7
Księga Przyjaciół daje władzę nad yokai, których imiona są w niej zapisane. Natsume otrzymał ten zbiór paktów w spadku po Reiko, swojej babci, a teraz próbuje zwrócić miana ich prawowitym właścicielom. Pewnego dnia odkrywa, że w pobliskim lesie ktoś poluje na demony i wysysa im krew. Postanawia rozwiązać zagadkę razem z Natorim, lecz nieoczekiwanie spotyka... Seijiego Matobę, głowę słynnego rodu egzorcystów!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik w edycji zwykłej można zakupić z 25% rabatem!

Adventure Time - informacje na temat serii

Dodany przez: Urd - 2019-09-12 15:16:48 - 219 unikalnych wyświetleń;

Z przykrością informujemy, że niestety, ale planujemy wygaszenie serii "Adventure Time" i nie będziemy przedłużać licencji z tego uniwersum. Na powyższą decyzję wpływ mają dwa czynniki. Przy przedłużeniu licencji okazało się, że tytuły, na które mieliśmy prawa, są powiązane finansowo z dodatkowym podmiotem licencyjnym. Mimo bardzo długich negocjacji, nie udało się nam ustalić rozsądnych warunków pozwalających na ukazanie się tych pozycji w Polsce. W obecnej sytuacji koszt ich wydania znacznie przewyższałby ustaloną w pierwotnym kontrakcie cenę tomu.

Po drugie, w przeciwieństwie do serii japońskich, licencja na "Adventure Time" zawierana jest na określony, stosunkowo krótki okres. Przy obecnej sprzedaży tej serii skompletowanie minimalnej puli do przedłużenia kontraktu jest niestety wysoce nieopłacalne. Tym samym, już teraz zmuszeni jesteśmy wycofać ze sprzedaży część publikacji. Pozostałe, pozostaną w ofercie do wyczerpania nakładu.

Osoby, które posiadają jakąkolwiek formę przedpłaty na "Adventure Time" otrzymają od nas zwrot pieniędzy (lub rekompensatę w postaci trzech wybranych albumów CN). Nasz dział handlowy indywidualnie skontaktuje się ze wszystkimi klientami, których dotyczy ta sytuacja.

Uwielbiamy przygody Finn'a i Jake'a i jest nam przykro, że w naszej ofercie nie pojawią się kolejne komiksy z Krainy Ooo. Jeszcze przez jakiś czas będziecie mieć szansę nabycia opublikowanych już komiksów (każdy album to oddzielna przygoda).

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »