Czerwcowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-05-31 14:55:56 - 1411 unikalnych wyświetleń;

Nadchodzi słoneczny czerwiec! A przynajmniej byłoby miło. Na szczęście mangi można czytać w każdą pogodę. Miło nam poinformować, że w końcu dostaliśmy akcept na obwolutę mangi "Jak zostałam bóstwem!?" #19, więc manga lada chwila leci do druku. Niestety wciąż czekamy na zielone światło dla ostatniego tomu "Księcia Piekieł" #15 - na grafice wylądował na dole, ale oczywiście poleci do druku, gdy tylko dostaniemy akcept. A przed Wami lista nowości na nadchodzący miesiąc. : "Seven Deadly Sins" #2, "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #5, "Monster Musume" #14, "Log horizon - West Wind Brigade" #10, "Gorzki poranek" #7, "Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #3, "Pokój w kolorach szczęścia" #2, "Somali i Strażnik Lasu" #2, "Little Witch Academia" #2 i "Yona w blasku świtu" #2. Na co czekacie najbardziej?

Gdy zakwitnie w nas miłość #3 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-05-31 13:59:54 - 180 unikalnych wyświetleń;

Najnowszy tomik "Gdy zakwitnie w nas miłość" #3 już u nas! Jesteście ciekawi jak potoczy się historia tych dwóch niezwykłych dziewcząt? Gorąco zachęcamy do lektury! Poniżej pełna rozpiska wysyłek.

"Gdy zakwitnie w nas miłość" #3
Obserwując, jak Toko i Yu się do siebie zbliżają, Sayaka czuje rosnącą frustrację. Yu akceptuje myśl, że wielkie porywy serca nie są jej pisane, i postanawia trwać u boku Toko, zgadzając się na wszystkie jej warunki. Jak rozwinie się ta niezwykła relacja?

Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty
- poniedziałek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu - wtorek - manga będzie dostępna w empikach i sklepach komiksowych

Gdy zakwitnie w nas miłość #3 lada dzień w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2019-05-29 18:03:50 - 204 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec tygodnia do sprzedaży trafi "Gdy zakwitnie w nas miłość" #3. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony."Gdy zakwitnie w nas miłość" #3
Obserwując, jak Toko i Yu się do siebie zbliżają, Sayaka czuje rosnącą frustrację. Yu akceptuje myśl, że wielkie porywy serca nie są jej pisane, i postanawia trwać u boku Toko, zgadzając się na wszystkie jej warunki. Jak rozwinie się ta niezwykła relacja?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Majowe nowości - update

Dodany przez: Urd - 2019-05-28 16:37:53 - 665 unikalnych wyświetleń;

Jak wiecie, ostatni tydzień był dość zwariowany. Wizyta mistrza Nagabe i Warszawskie Targi Książki absorbowały nas bardzo intensywnie, w związku z czym umknęło kilka powiadomień na temat majowych nowości, jak chociaż informowanie o dostępności początkowych stron. Nie musicie się jednak obawiać, równocześnie normalnie pracowaliśmy, a wszystkie mangi (oprócz "Jak zostałam bóstwem!?" i "Książę Piekieł" #15, które czekają z drukiem na akcepty obwolut) były normalnie w druku. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia mang, które przyszły do nas w ostatnich dniach. Dodatkowo pod koniec tygodnia dotrze trzeci tom mangi "Gdy zakwitnie w nas miłość".

Dodatkowe info:
- Album z serii "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" można nabyć w naszym sklepie internetowym lub w jednym ze sklepów stacjonarnych yatta.pl, natomiast do pozostałych sklepów komiksowych trafi on po 10 czerwca.

- Log Horizon LN #6 - wszystkie prenumeraty już wyszły, tomik można też zakupić w sklepie yatta.pl - do pozostałych sklepów książka trafi w przeciągu dwóch dni;

- prenumeraty pozostałych widocznych na zdjęciu mang zostały spakowane i jutro rano zabierze je listonosz. Od jutra będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl

PannaN będzie podpisywać swój komiks podczas WTK - sprawdź godziny

Dodany przez: Urd - 2019-05-21 14:05:15 - 328 unikalnych wyświetleń;

Już w tę sobotę, podczas Warszawskich Targów Książki na naszym stoisku zagości PannaN! Jeśli marzy Wam się podpis autorki komiksu "Helena Wiktoria" - koniecznie odwiedźcie ją w godzinach wypisanych poniżej:
SOBOTA (25.05):
Stoisko Studio JG (324/G) 14:00 - 16:00

Noragami #18 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-05-21 12:47:30 - 231 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie dotarło do nas "Noragami" #18. Pakujemy prenumeraty, natomiast pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Noragami" #18
Yato wygrywa pojedynek z Takemikazuchim, ale to wcale nie rozwiązuje kłopotów Bishamon. Żeby powstrzymać Niebiosa należy przekonać je, że są w błędzie, a tego nieomylni bogowie nie chcą zaakceptować. I gdy wydawało się, że sytuacja nie może się pogorszyć, niebiosa ponownie zostają rozdarte. Kto dopuścił się tego potwornego czynu, za który jedynym słusznym wyrokiem jest śmierć?

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty
- środa - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu - czwartek - manga będzie dostępna w empikach i sklepach komiksowych

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »