Prezent dla fanów!

Dodany przez: Yanek - 2014-06-11 13:36:14 - 5308 unikalnych wyświetleń;

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Ichijinsha oraz autorek serii "Książę Piekieł: devils and realist" Madoki Takadono oraz Utako Yukihiro udało się nam pozyskać i wyprodukować unikalny prezent dla naszych fanów! Macie okazję zdobyć jedyny w swoim rodzaju limitowany printout karty podpisanej przez autorki mangi!

W związku z olbrzymim zainteresowaniem oraz SETKAMI pytań i telefonów "czy dostanę kartę, jeśli jeszcze teraz zamówię..." - udało się nam pozyskać dodatkową ilość kart. Obecnie sytuacja wygląda następująco:

    KARTY OTRZYMAJĄ:
  • wszystkie osoby, które zamówiły pierwszy tom "Księcia Piekieł" w Prenumeracie
  • wszystkie osoby, które zamówią pierwszy tom "Księcia Piekieł" w sklepie internetowym Yatta.pl do 20 czerwca włącznie (decyduje data złożenia zamówienia)
  • wszystkie osoby, które kupią pierwszy tom "Księcia Piekieł" w dniu premiery w sklepach stacjonarnych Yatta.pl (Warszawa / Wrocław)
  • wszystkie osoby, które kupią pierwszy tom "Księcia Piekieł" w sklepie stacjonarnym Yatta.pl w Poznaniu w dniu jego otwarcia (data otwarcia jeszcze nieznana)
  • wszystkie osoby, które kupią pierwszy tom "Księcia Piekieł" na stoisku Yatta.pl podczas konwentu Animatsuri (11-13 lipca w Warszawie)
Dzięki tym zmianom praktycznie każdy ma możliwość zdobycia tej unikalnej pamiątki. Bez Waszego zaangażowania taka skala premiery nie była by możliwa. Dziękujemy :)

Gorące nowości na dobry początek lata!

Dodany przez: mihoshi - 2014-06-10 16:44:26 - 4663 unikalnych wyświetleń;

Między 16-18 czerwca ukażą się: "Demon Maiden Zakuro"#6, "Girls und Panzer"#2, oraz pierwszy tomik naszego nowego tytułu "Książę Piekieł: Devils and Realist" !

· W pierwszej kolejności tomiki zostaną rozesłane do prenumeratorów - kiedy tylko otrzymamy je z drukarni, czyli właśnie w dniach 16-18.06

· Wysyłka pojedynczych tomików w sprzedaży detalicznej w sklepie internetowym Yatta.pl nastąpi po 23.06

· W Empikach i sklepach komiksowych możecie szukać naszych nowości również około 23.06

Książę Piekieł: Devils and Realist #1
Williamowi Twiningowi niczego do szczęścia nie brakuje. Jest bogaty, mieszka z wujem i lokajem w wielkim domu, chodzi do prestiżowej szkoły, a los obdarzył go niebywałą inteligencją i dobrym wyglądem. Jest przy tym człowiekiem twardo stąpającym po ziemi i nie wierzy w nic, co można by zakwalifikować jako zjawisko nadprzyrodzone. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy... Firma wuja Williama bankrutuje i rodzina Twiningów zostaje bez pieniędzy.
Pewnego razu szukając w magazynie wartościowych rzeczy, które można by było sprzedać, natrafia na tajemniczy pokój. Chłopak przez przypadek otwiera portal i przyzywa demona imieniem Dantalion, który informuje go, że jest jedynym, który może wybrać następnego władcę demonów! Jak potoczą się losy młodego Williama?

Girls und Panzer #2
Porażka w walce z drużyną uczennic prestiżowej szkoły Świętej Gloriany uświadamia Yukari i jej koleżankom, że na ścieżce jazdy pancernej stawiają dopiero pierwsze kroki. Jednak już wkrótce nadarza się znakomita okazja, by dziewczyny pokazały, na co je stać. Liceum Oarai nieoczekiwanie przechodzi do drugiej rundy mistrzostw kraju w pancerjeździe. Ich nowym przeciwnikiem będzie załoga Liceum Anzio, prowadzona do walki przez demoniczną Anchovie, która na dodatek ma osobiste porachunki z Miho Nishizumi...Demon Maiden Zakuro #6
Zakuro jest wstrząśnięta, gdy dowiaduje się prawdy o swoich narodzinach i sposobie, w jaki powstają inne półdemony. Omodaka wykorzystuje chwilę słabości dziewczyny i zniewala ją zaklęciem. Ogarnięty żądzą władzy, decyduje się poślubić Zakuro, aby posiąść jej niezwykłe moce. Gdy cały Pałac przygotowuje się do ceremonii, Byakuroku, kierowana uczuciem do Omodaki, postanawia pomóc Agemakiemu w uwolnieniu Zakuro. Wysłannicy Ministerstwa docierają do Pałacu, kiedy pogrążona w transie Zakuro wyzwala tajemnicze moce, o których nikt wcześniej nie miał pojęcia…
Ważne wiadomości dla miłośników Zakuro!
Wymieniamy obwoluty z Zakuro #5!
Do prenumerat tomu #6 "Demon Maiden Zakuro" zostaną dołączone poprawione obwoluty tomu #5.
Oprócz tego obwoluty będzie można otrzymać ZA DARMO:
· w sklepach stacjonarnych Yatta.pl,
· prosząc o obwolutę w komentarzu do zamówienia w sklepie internetowym Yatta.pl,
· w siedzibie naszego wydawnictwa na Szpitalnej 6 lok. 17 w Warszawie,
· na naszym stoisku konwentowym
lub
· przesyłając zaadresowaną kopertę zwrotną (format C5) ze znaczkiem na adres: Studio JG Szpitalna 6 lok. 17 00-031 Warszawa z dopiskiem "ZAKURO 5".

Akcja rozpoczyna się 23 czerwca i trwać będzie do końca wakacji lub do wyczerpania zapasów obwolut. Wszystkie tomiki opuszczające nasz magazyn po 23 czerwca, będą miały założone nowe, poprawione obwoluty.

Garść newsów i aktualizacji na czerwiec

Dodany przez: Yanek - 2014-05-30 21:41:59 - 4369 unikalnych wyświetleń;

★ Wspólnie z wydawnictwem Ichijinsha podjęliśmy decyzję o przetłumaczeniu tytułu "Makai Ōji: Devils and Realist" na bardziej czytelny dla Polskiego czytelnika: "Książę Piekieł: Devils and Realist". Manga ukaże się w połowie czerwca.

★ Zakończyliśmy pracę nad "Girls und Panzer" #2, tomik trafi do druku w przyszłym tygodniu. Premiery spodziewamy się ok 10 czerwca.

★ Kończymy pracę nad "Demon Maiden Zakuro" #6, najprawdopodobniej do druku trafi w przyszłym tygodniu lub na początku następnego.

★ "Kokoro Connect" #4 powinno ukazać się pod koniec czerwca.

★ "Giga Tokyo Toy Box" najpewniej ukaże się na Animatsuri - ta data raczej nie ulegnie zmianie.

★ "Loveless" i artbook "Your Eyes Only" jak na razie bez zmian, zaplanowana premiera na Animatsuri.


Tak prezentuje się polska okładka "Książę Piekieł: Devils and Realist":Jak wam się podoba?

Wielki sukces Lovelessa!

Dodany przez: Yanek - 2014-05-27 14:36:42 - 4671 unikalnych wyświetleń;

W związku z olbrzymią ilością zamówień na prenumeratę mangi "Loveless", mamy dla Was garść doskonałych informacji!
Premierę pierwszego tomu mangi oraz artbooka "Your Eyes Only" zaplanowaliśmy na tegoroczną edycję festiwalu Animatsuri (11-13 lipca).
Manga ukaże się w typowej dla naszych wydań formie z obwolutą, w cenie 19,90 zł. Artbook wydamy w twardej oprawie z obwolutą w formacie A4 - analogicznie do japońskiej edycji. Dzięki olbrzymiemu zainteresowaniu klientów, udało się nam wynegocjować z drukarnią i stroną japońską znaczną redukcję kosztu artbooka. Tym samym, cena dla klienta końcowego spadła do wyjątkowej kwoty 55 zł!

Artbook będzie dostępny w sprzedaży w sklepach Yatta.pl (zarówno stacjonarnych, jak i internetowym), będzie także dostępny w sklepach komiksowych na terenie całego kraju. Nie planujemy jego dystrybucji w Empikach i Matrasach.

A co z prenumeratorami?
Ponieważ sami jesteśmy fanami mangi i wiemy, jak ważny jest każdy grosik zdecydowaliśmy co następuje:
- cena prenumeraty artbooka została zmniejszona z 99,00 zł do 55 zł;
- cena prenumeraty Lovelessa #1-12 + artbook nie zmienia się (jako że i tak artbook był w niej dodawany za darmo);
- wszyscy prenumeratorzy, którzy zamówili artbook lub prenumeratę Loveless #1-12 + artbook przed 27 maja będą mogli zdecydować czy chcą otrzymać zwrot kwoty 44 zł na wskazane przez nich konto bankowe lub (jeśli chcą oszczędzić nam biurokratycznego chaosu) zwrot kwoty 50 zł w formie rabatu sklepowego do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepie internetowym Yatta.pl.

Nowości wydawnicze na Magnificonie!

Dodany przez: mihoshi - 2014-05-19 16:50:58 - 4381 unikalnych wyświetleń;

Z wielką przyjemnością informujemy, że na krakowskim konwencie Magnificon XII eXpo (31.05-1.06) odbędą się aż trzy premiery mang Studia JG - będzie to: "Toradora!" #4, "Spice and Wolf" #6 oraz nasza nowość... pierwszy tom mangi "Olimpos"!

Dodatkowe informacje:
→ Oficjalna premiera wszystkich trzech wymienionych pozycji to 31.05
→ Prenumeraty zostaną rozesłane kilka dni wcześniej
→ Do Empików tomiki trafią na początku czerwca
→ 31.05 tytuły będą dostępne także w sklepie stacjonarnym Yatta.pl przy Ul.Chmielnej 10 w Warszawie
→ Do pozostałych sklepów komiksowych powinny trafić na Dzień Dziecka czyli 1.06
A teraz więcej o samych tomikach:


Spice and Wolf #6
Lawrence wpada w sidła przebiegłego właściciela kompanii Ratpearon i zaciąga olbrzymią pożyczkę. Przyparty do muru, decyduje się podjąć ryzyko i zarobić na przemycie złota. W realizacji planu pomaga mu stojąca na skraju bankructwa spółka Remerio oraz Nora, pasterka, która potrzebuje pieniędzy na otwarcie wymarzonej pracowni krawieckiej. Czy Lawrence’owi uda się spłacić dług…?
Tomik możecie już zamawiać TUTAJToradora #4
W szkole Taigi i Ryuujiego już niedługo rozpoczną się zajęcia na basenie. Minori siłą zaciąga swoją przyjaciółkę do sklepu z kostiumami, gdzie wychodzi na jaw, że wszystkie stroje kąpielowe są na Taigę za duże… w bardzo strategicznym miejscu. Gdy cała klasa korzysta z ładnej pogody i wodnych zabaw, Ryuuji dowiaduje się, że malutki biust to nie jedyny powód, dla którego Taiga unika basenów. Już wkrótce będzie jednak musiała stawić czoła swoim słabościom, bo czeka ją pojedynek na śmierć i życie z mistrzynią stylu dowolnego – Ami!
Tomik możecie już zamawiać TUTAJA także zupełnie nowy tytuł...

Olimpos #1
Ganimedes, młody książę o delikatnej urodzie, zostaje porwany i uwięziony przez Apollona w Ogrodzie Bogów – krainie, w której ciemne, rozgwieżdżone niebo i kobierce białych kwiatów ciągną się po sam horyzont. Nie mogąc znaleźć drogi ucieczki, Ganimedes zupełnie traci nadzieję na odzyskanie wolności. Wszystko zmienia się jednak wraz z nagłym przybyciem Heinza, energicznego poszukiwacza starożytnych ruin, który twierdzi, że Apollo wskazał mu wyjście z tego czarno-białego świata.
Tomik możecie już zamawiać TUTAJ
Co myślicie o tych pozycjach? Czekamy na wasze opinie, pytania i sugestie w komentarzach!

Nowy Magazyn od Studia JG!

Dodany przez: mihoshi - 2014-05-16 13:54:38 - 10004 unikalnych wyświetleń;

Właśnie zakończyliśmy prace nad zupełnie nowym projektem - komiksowym magazynem "SMASH!". Czegoś takiego nie było na rynku od ładnych paru lat. Co się w nim znajdzie? Komiksy oczywiście! A także wywiady z ich twórcami, publicystyka, newsy i ciekawostki ze świata komiksu. Ale nie tylko. Fani gier planszowych, czy filmowych adaptacji komiksów też znajdą w nim coś dla siebie.

W dodatku "SMASH!" będzie... darmowy!
Pierwszego numeru szukajcie na stoisku Yatta.pl podczas nadchodzącego festiwalu Komiksowa Warszawa, który jest imprezą towarzyszącą Warszawskim Targom Książki. Impreza odbywa się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 23-25 maja.

Numer będzie można też zdobyć składając zamówienie na produkty z działów Komiks, Gry Planszowe i Figurki w sklepie Yatta.pl. Promocja rozpocznie się 23 maja i będzie trwała do wyczerpania zapasów.
Tak wygląda okładka pierwszego numeru:

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 ... Następny › Ostatni »