Tłumacz poszukiwany

Dodany przez: Yanek - 2010-01-14 14:44:00 - 12353 unikalnych wyświetleń;

Wydawnictwo Studio JG, poszukuje:

Tłumacza języka japońskiego

Obowiązki:
 • Praca przy tłumaczeniu materiałów publikacji komiksowych z języka japońskiego na język polski
 • Praca przy tłumaczeniu tekstów ofert z języka japońskiego na język polski i z języka polskiego na język japoński
Oczekujemy:
 • Min. średniego wykształcenia
 • Biegłej znajomości języka japońskiego w mowie i piśmie
 • Biegłej znajomości środowisk Windows Vista / XP
 • Biegłej znajomości środowisk Microsoft Word / Open Office
 • Zaangażowania, samodzielności, dokładności, komunikatywności
Mile widziane:
 • zainteresowania komiksem japońskim i/lub animacją
 • doświadczenie związane z pracą tłumacza
 • znajomość języka angielskiego bądź francuskiego na poziomie przynajmniej średnim
Oferujemy:
 • Pracę nad tłumaczeniem mang i tekstów ofertowych
 • Luźne godziny pracy
Forma zatrudnienia:
 • umowa o dzieło

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV, list motywacyjny + portfolio) do 30 stycznia 2010 roku pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@studiojg.pl. W temacie e-maila prosimy o wpisanie hasła „Tłumacz z japońskiego”.

Druga Hetalia w prenumeracie!

Dodany przez: Yanek - 2010-01-07 17:27:03 - 8118 unikalnych wyświetleń;

Od dziś w sklepie Yatta.pl zamawiać można prenumeratę drugiego tomu mangi "Axis Powers Hetalia".
Wynosząc lekcje z pracy nad pierwszym tomem oraz bogaci w doświadczenia związane z wysyłką olbrzymich ilości komiksów w bardzo krótkim czasie dokonaliśmy kilku modyfikacji oferty przedsprzedaży w porównaniu do wariantu dostępnego przy 1 tomie.

Prenumerata drugiego tomu Hetali to:
» Gwarancja priorytetowej dostawy - wszystkie tytuły dostępne w prenumeracie będą rozsyłane na kilka dni wcześniej nim trafią do sklepów - chcemy aby zobowiązanie jakiego się podejmujemy miało wyjątkowy charakter - dlatego też nie powtórzy się sytuacja z zeszłego roku gdy Hetalie nabyć można było zaraz po premierze. Kupując w prenumeracie masz gwarancje, że otrzymasz nasz tytuł w pierwszej kolejności.

» Przesyłka wliczona w cenę - kupując produkty w prenumeracie nie łączysz ich z resztą swojego zamówienia - pozostałe produkty zostaną wysłane niezwłocznie po dokonaniu płatności - prenumeraty będą oczekiwać na swoją publikacje. Dzięki temu systemowi unikniemy mieszania zamówień oraz ułatwimy pracę działowi wysyłki wprowadzając ujednolicenie dużej liczby zamówień wysyłanych w krótkim okresie czasu.
Warto zauważyć, iż przesyłka kurierem UPS kosztuje tyle samo co przesyłka pocztowa!

» Oferta specjalna - prenumerata to także szansa na nagrody. Kupując mangę w prenumeracie bierzesz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Do wylosowania przeznaczyliśmy: japoński tomik, 20 figurek oraz 100 przypinek.

» Niższa cena - prenumerata to także najniższa z możliwych cen! Jednak musisz się śpieszyć! Oferta prenumeraty jest limitowana czasem jak i ilością dostępnych w niej egzemplarzy!

Mangę możesz nabyć w trzech wersjach:
» Prenumerata: Axis Powers Hetalia #2 (wysyłka UPS)
» Prenumerata: Axis Powers Hetalia #2 (wysyłka poczta priorytet)
» Prenumerata: Axis Powers Hetalia #2 (odbiór osobisty)

Wesołych Świąt

Dodany przez: Yanek - 2009-12-24 11:23:34 - 15416 unikalnych wyświetleń;


Wszystkim naszym czytelnikom, klientom, redaktorom oraz współpracownikom pragniemy życzyć zdrowych i spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

Wszystkiego najlepszego!
Yanek i Naq

Wieści z placu boju

Dodany przez: Yanek - 2009-11-14 03:44:13 - 16370 unikalnych wyświetleń;

Witajcie, zdecydowałem się napisać kilka słów od siebie aby wyjaśnić większość pytań jakie otrzymaliśmy w przeciągu ostatnich dni.

 • Kiedy Hetalia?: Już jest! W piątek 13 listopada wysłaliśmy paczki z Hetalią zamówioną w Yatta.pl powinny przychodzić odpowiednio: w poniedziałek UPS, we wtorek resztki UPS'ów i paczki priorytetowe Poczty Polskiej, do końca przyszłego tygodnia pozostałe paczki zwykłe.
 • Kiedy Hetalia w sklepach?: W chwili obecnej jedynymi punktami w których można nabyć Hetalie jest warszawska Komikslandia i nasze biuro w alei Jana Pawła II 72/42 w Warszawie. We wtorek (nie wyrobiliśmy się z wysyłką) Hetalie będzie można dostać w sklepach: Komiksiarnia w Katowicach, Czempioni w Zielonej Górze, Fankomiks w Krakowie, KiK w Poznaniu.
  Hetalia w Empikach powinna pojawić się na przełomie wtorku i środy.
  W chwili obecnej nie jestem w stanie powiedzieć czy i kiedy Hetalia pojawi się w Matrasach - obstawiam że tak, ale najpewniej nie wcześniej niż na początku przyszłego tygodnia.
 • Kiedy 21 Otaku?: Niestety dopiero w przyszłym tygodniu - z jednej strony nie wyrobiliśmy się, z drugiej oczekiwaliśmy oficjalnego potwierdzenia tego o czym przeczytacie w następnym newsie. Myślę, że wynagrodzi Wam to te kilka dni zwłoki w publikacji. Jednocześnie mogę potwierdzić, iż 22 Otaku ukaże się ok 11 grudnia.
 • Kiedy OMM?: Argh! Przy pomyślnych wiatrach jeszcze w grudniu. Niestety praca nad Otaku, Hetalią i Otakonem wyczerpała nasze zasoby energii i zarówno mi jak i Naq przydał by się miesięczny urlop. No ale przed nami święta i trzeba zasuwać dwa razy mocniej niż kiedykolwiek. Dlatego zgłaszajcie swoje kandydatury na naszych pracowników! Można zarobić i pomóc nam w naszych obowiązkach (Na chwałę Mangi w Polsce!)... szczególnie, że na przyszły rok planujemy dwie zupełnie nowe serie z Japonii (Można by rzec, że jedna z nich była Premierowa ;) ).
 • Czymże jest Otakon?: HA! HA HA HA! Czytajcie następnego newsa!

 • To chyba tyle na chwile obecną ze spraw i ogłoszeń administracyjnych...

  Jan Godwod

  Panie i Panowie, proszę wstać... HEEEEETALIA!

  Dodany przez: Yanek - 2009-11-12 22:58:38 - 17693 unikalnych wyświetleń;

  Nie mogłem się powstrzymać...
  video na Youtube.

  Info dla oczekujących na Hetalie

  Dodany przez: Yanek - 2009-10-28 23:41:16 - 8520 unikalnych wyświetleń;


  Autorką grafiki jest Magdalena "Meago" Kania
  W celu zrekompensowania długiego terminu oczekiwania na premierę Hetalii postanowiliśmy przekazać wszystkim oczekującym specjalną wersje spersonalizowanej karty programu partnerskiego Yatta.pl, która od 1 listopada zastąpi dawną "Kartę Otaku".
  Wszyscy oczekujący otrzymają też doładowanie karty 600 punktami. Karta upoważnia do 10% zniżki na książki i komiksy kupowane w naszym sklepie i na stoisku oraz 5% zniżki na pozostałe produkty (oprócz płyty DVD i Audio). Ponadto dzięki karcie można zbierać punkty za zakupy dokonane w serwisie Yatta.pl. Karty i zniżki będą ważne od 1 listopada 2009.

  Jednocześnie od drukarni otrzymamy nowe egzemplarze "Karty Yatta.pl" które zostaną wysłane do pechowców dla których zabrakło "Kart Otaku" w 2008 roku. Karty te zostaną doładowane na 1200 punktów w ramach rekompensaty za długi czas oczekiwania.

  « Pierwszy ‹ Poprzedni ... 222 223 224 225 226 227 228 229 230 Następny › Ostatni »