Zobacz przykładowe strony mangi "Iruma w szkole demonów" #1!

Dodany przez: Urd - 2019-10-30 16:36:29 - 269 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do jutra można zamawiać prenumeratę na pierwszy tom mangi "Iruma w szkole demonów" #1 z notesem z serii. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z początkowymi stronami mangi. Przypominamy również, że to ostatnia szansa na zamówienie prenumerat zbiorczych z dodatkowym rabatem i dodatkiem do każdego tomu!

"Iruma w szkole demonów" #1
Co zrobić, gdy rodzice dla pieniędzy postanawiają zaprzedać duszę diabłu? A co gorsza - Twoją duszę? I ciało? W wyniku takiej właśnie niewdzięcznej transakcji czternastoletni Iruma zostaje zaadoptowany przez podstarzałego demona, któremu zamarzyło się posiadanie wnuka. A że świeżo upieczony dziadek bierze sobie swoją nową rolę bardzo do serca, w trosce o edukację chłopaka, posyła go do szkoły dla demonów. Nie to, że obecność człowieka w takiej placówce jest wskazana, czy nawet... bezpieczna. Chcąc nie chcąc Iruma musi wykorzystać wszystkie możliwe pomysły, nawet te najbardziej szalone, by ukryć swoje prawdziwe pochodzenie i nie zostać pożartym przez kolegów z klasy.

Przed Wami pełna absurdów komedia z udziałem dam o potwornym charakterze, bożyszczy z piekła rodem i bogu ducha winnego chłopaka, który najzwyczajniej nie ogarnia, co tu się u diabła dzieje.

"Pokój w kolorach szczęścia" #4 już do Was leci

Dodany przez: Urd - 2019-10-30 14:38:02 - 140 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Pokój w kolorach szczęścia" #4. Historia coraz bardziej nabiera rumieńców! Poniżej znajdziecie opis tomiku i rozpiskę wysyłek.

"Pokój w kolorach szczęścia" #4
Sachi i jej porywacz kontynuują spokojne życie zabarwione kłamstwem. Jednakże dziewczyna marzy o prawdziwym szczęściu... Kiedy o tym wspomina, poznaje powód, dla którego została uprowadzona. Czas na poważną rozmowę o przeszłości i nadchodzących zmianach.

Plan dystrybucji:
- środa - wysłaliśmy prenumeraty
- czwartek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- poniedziałek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Nadchodzi "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" #3

Dodany przez: Urd - 2019-10-29 17:31:55 - 259 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi manga "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" #3. Czy randkowanie to sport dla zawodowców? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" #3
Hirotaka i Momose postanawiają umówić się na randkę z prawdziwego zdarzenia. Na taką randkę, na jaką ich zdaniem chodzą normalni ludzie, a nie otaku. Wszelkie rozmowy i żarty związane z mangami czy grami są surowo zabronione i obłożone karą grzywny. Jesteście ciekawi ile się trzeba narąbać, żeby geek zaczął przypominać człowieka? Nie przegapcie najnowszego tomu!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

Już wkrótce "Overlord" #9

Dodany przez: Urd - 2019-10-29 17:10:49 - 149 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi manga "Overlord" #9. Jaki będzie kolejny ruch Momongi? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Overlord" #9
Podczas wykonywania misji w mieście, Sebas niespodziewanie natyka się w ciemnej uliczce na porzucone w worku kobiece zwłoki. Po krótkich oględzinach okazuje się jednak, że nieznajoma, choć ciężko pobita i ledwo oddychająca, wciąż żyje. Mimo iż zdrowy rozsądek nakazuje mu odejść, Sebas postanawia pomóc kobiecie i zabiera ją ze sobą. Konsekwencje tego aktu dobrej woli okażą się jednak poważniejsze niż przypuszczał...

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

Kalendarz na rok 2020 z serii "Rick i Morty" już w sprzedaży!

Dodany przez: Urd - 2019-10-28 15:33:07 - 141 unikalnych wyświetleń;

Już jest! Dziś do sprzedaży trafił kalendarz z najbardziej zakręconej kreskówki ostatnich lat! Rick i Morty już nie mogą się doczekać, żeby zacząć z Wami nowy rok. To aż 176 stron w pełnym kolorze i podręcznym formacie A5. Nie zwlekajcie - od dziś możecie nabyć go w każdym sklepie stacjonarnym Yatta.pl i w empikach.

"RICK AND MORTY KALENDARZ 2020"
Nieskończona liczba wynalazków, garaż pełen rupieci, zabawy mogące doprowadzić do kompletnej anihilacji wszechświata, a także mnóstwo humoru i lekka nutka patologii - czy już wiadomo, o jakim uniwersum mowa? Władcy czasu i przestrzeni powracają z owocem swojego najnowszego eksperymentu - przed Wami kalendarz z serii "Rick and Morty"! Bohaterowie najbardziej pokręconej kreskówki dla dorosłych ostatnich lat sprawią, że każdy nowy dzień przyniesie Wam nową, zwariowaną, niedorzeczną, prawdopodobnie nieetyczną i możliwe, że zagrażającą zdrowiu, fantastyczną przygodę!

Wkrótce premiera mangi "Seven Deadly Sins" #5

Dodany przez: Urd - 2019-10-28 14:09:34 - 146 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi "Seven Deadly Sins" #5. Nasi bohaterowie staną do walki... w turnieju? Nic dziwnego - na zwycięzcę czeka bowiem bezcenna nagroda! Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Seven Deadly Sins" #5
Z drużyny Siedmiu Grzechów Głównych zebrali się już Meliodas, olbrzymka Diane, Nieśmiertelny Ban i Król Elfów King. Jednocześnie Święci Rycerze kontynuują przygotowania do wielkiej wojny. Nieoczekiwanie wychodzi na jaw, że do osiągnięcia swoich celów wykorzystują zakazane, mroczne moce.
Żeby uratować królestwo, Grzechy muszą odnaleźć pozostałych towarzyszy i należące do nich Święte Skarby. Obydwie strony konfliktu spotykają się nieoczekiwanie w niedalekim mieście Vaizel!


Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »