Jesienny Festiwal Mangowy - prezentujemy szóstą kartę kolekcjonerską

Dodany przez: Urd - 2020-10-02 15:52:09 - 431 unikalnych wyświetleń;

Oto karta, na którą tak długo czekaliście! Przed Wami "Hanako, duch ze szkolnej toalety" w całej swojej upiornej glorii! Aby ją zdobyć, należy kupić pierwszy tom minimum trzech serii festiwalowych (w tym oczywiście "Hanako") w prenumeracie do 11 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

Wyjątkowo karta nie będzie mieć nadrukowanego podpisu autora - początkowo dostaliśmy na to zgodę, ale później okazało się, że jest to sprzeczne z polityką licencyjną dla tego tytułu. Jednak ze względu na to nieporozumienie w drodze wyjątku użyczono nam tej oto przepięknej grafiki (pierwotnie zgadzano się tylko na tę z okładki) - zatem z dwojga złego i tak chyba lepiej. :3

"Hanako, duch ze szkolnej toalety" 1
Wśród uczniów Akademii Kamome od lat krążą plotki o Siedmiu Tajemnicach – nadnaturalnych zjawiskach, jakie można spotkać na terenie szkoły. Najsłynniejszą z nich jest legenda o Hanako, która zamieszkuje damską łazienkę w starym budynku szkoły. Ponoć każdy, kto odważy się ją wywołać, będzie mógł poprosić o spełnienie dowolnego życzenia. Jednak niewielu śmiałków decyduje się na ten krok. Cena jaką trzeba bowiem zapłacić, jest straszliwa...

Nene Yashiro nie zraża jednak ta perspektywa. Dziewczyna udaje się do nawiedzonej toalety i wywołuje Hanako – jak twierdzi, jedyną istotę, która jest w stanie pomóc jej w problemach miłosnych. Ku zdumieniu Yashiro okazuje się, że Hanako… to chłopak! I w niczym nie przypomina potężnego ducha. A choć zgadza się spełnić jej życzenie, dziewczyna już wkrótce pożałuje, że zdecydowała się poprosić go o pomoc...

Październikowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2020-10-01 16:23:42 - 1080 unikalnych wyświetleń;

Dni robią się coraz krótsze, a wieczory na czytanie mang - coraz dłuższe! Październik obfitował będzie w premiery, a także przedpremiery nowości, które przygotowaliśmy dla Was w związku z Jesiennym Festiwalem Mangowym.
Będą to: "Hanako, duch ze szkolnej toalety" 1, "Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 1, "Mąż mojego brata" 1 i podwójne wydanie (w twardej i miękkiej oprawie) mangi "Łowczy smoków" 1, a także przedpremierowo: "Beastars" 1, "Sposób na pięcioraczki" 1, "Klątwa Haru" 1, W prenumeracie z dodatkami (plus bonusem festiwalowym w postaci kart kolekcjonerskich od 3 premier wzwyż) można zamawiać jeszcze tylko do 11 października!
Oprócz premier festiwalowych, w tym miesiącu w Wasze ręce trafią: "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 13, "Iruma w szkole demonów" 6, "Beztroska kraina" 2, "Helena Wiktoria" 2, "Seven Deadly Sins" 11, "Fire Punch" 7 i "Yona w blasku świtu" #9.

Informujemy również, że niestety w związku z zatorach w drukarni (z uwagi na dużą liczbę zleceń, połączoną z brakami kadrowymi wywołanymi sezonowymi chorobami) niektóre premiery z końca poprzedniego miesiąca, przesuną się na pierwszą połowę października. W związku z tym wydłużamy okres zakupu prenumerat do 7 października dla następujących tytułów: "Podejrzane sekrety" 2, "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 7, light novel "Log Horizon" #8 i "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" 6.

Dodatkowo zmuszeni jesteśmy przesunąć o dwa tygodnie premierę drugiego tomu "Wielkiego Strażnika Biblioteki" z uwagi na wydłużony czas druku twardych opraw, o czym również poinformowano nas w tym tygodniu. Manga ukaże się 13 listopada. ______________________

Przypominamy o datach zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- "Podejrzane sekrety" 2, "Wotakoi" 7, "Log Horizon" #8, "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" 6 - 7 października
- Wszystkie premiery i przedpremiery JFM ("Beastars", "Hanako...", "Sprzedałem swoje życie...", "Sposób na pięcioraczki", "Klątwa Haru", "Mąż mojego brata", "Łowczy smoków" 1) - 11 PAŹNIERNIKA
- "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 8 - października
- "Iruma w szkole demonów" 6 - 8 października
- "Beztroska kraina" 2 - 19 października
- "Helena Wiktoria" 2 - 16 października
- "Seven Deadly Sins" 11, - 22 października
- "Fire Punch" 7 - 22 października
- "Yona w blasku świtu" #9 - 22 października

Jesienny Festiwal Mangowy - prezentujemy piątą kartę kolekcjonerską

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-30 15:02:04 - 301 unikalnych wyświetleń;

Dziś ujawniamy piątą limitowaną kartę kolekcjonerską, jaką będziecie mogli zdobyć z okazji Jesiennego Festiwalu Mangowego! Tym razem pochodzi ona z trzytomowej miniserii "Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie"! Mamy nadzieję, że Wy wynegocjowalibyście dla siebie lepszą ofertę niż bohater tej mangi! ;)

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 11 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 1
W dzieciństwie Kusunoki i Himeno marzyli o sławie i pieniądzach – nie mieli wątpliwości, że czeka na nich świetlana przyszłość. Obiecali sobie wtedy, że jeśli za dziesięć lat żadne z nich nie znajdzie drugiej połówki, wezmą ze sobą ślub. Lata mijały, ich drogi rozeszły się, a dwudziestoletni Kusunoki nie mógł bardziej oddalić się od realizacji ambitnych planów z dzieciństwa. Pozbawiony perspektyw, pieniędzy i chęci do działania, postanawia sprzedać część swoich rzeczy, aby móc przeżyć kolejne dni. W antykwariacie napotyka na starszego mężczyznę, który widząc jego trudne położenie, opowiada mu o pewnym sklepie, w którym można sprzedać długość swojego życia, czas lub zdrowie. Mimo początkowego sceptycyzmu, wiedziony ciekawością Kusunoki udaje się we wskazane miejsce i dokonuje niezwykłej transakcji...

Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z pierwszego tomu serii "Łowcy smoków"!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-30 12:26:49 - 140 unikalnych wyświetleń;

Jedną z nowości, jaką oddamy w Wasze ręce podczas Jesiennego Festiwalu Mangowego będzie manga "Łowcy smoków" 1! Jeszcze tylko do 11 października możecie zamawiać tom 1 w prenumeracie - do wyboru w twardej lub miękkiej oprawie, w zestawie z grą "Statki kontra smoki"!

Jednocześnie przypominamy, że wciąż możecie zgarnąć wyjątkowe karty kolekcjonerskie JFM - przy zakupie pierwszego tomu minimum trzech serii festiwalowych otrzymacie kartę do każdego z zakupionych tytułów! Szczegóły na oficjalnej stronie festiwalu

Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Łowcy smoków" 1
Przemierzają niebo, goniąc cienie mknące między chmurami, nigdzie nie mogąc zagrzać miejsca… Quin Zaza to jeden z ostatnich statków polujących na smoki. Niegdyś podobne załogi składały się z wyrzutków i przestępców, przez co po dziś dzień łowcy smoków nie cieszą się dobrą opinią. Choć mieszkańcy miast i wiosek liczą z ich strony na ochronę przed zagrożeniem z przestworzy i chętnie skupują smocze mięso, niekoniecznie życzą sobie gościć ich pod własnym dachem.

Załoga statku Quin Zaza, choć odbiega od niepochlebnych stereotypów, niewątpliwie pełna jest barwnych indywiduów. Jednym z nich jest Mika – doświadczony łowca, który właśnie dostał pod swoje skrzydła świeżo upieczoną adeptkę imieniem Takita. Czy ten ekscentryczny stary wyjadacz, a przy okazji wielki smakosz smoczych delikatesów, zdoła zrobić z dziewczyny wprawnego zabójcę podniebnych bestii?


"Grand Blue" 2 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-29 10:56:49 - 204 unikalnych wyświetleń;

"Grand Blue" 2 już tu jest! Czy Iori i Kohei zdołają wymigać się od uczestnictwa w akademickich wyborach mistera, by uniknąć kompromitacji na oczach całego kampusu? Poniżej znajdziecie opis oraz szczegółowy plan dystrybucji!

"Grand Blue" 2
Początek studiów to dla większości młodych ludzi skok na głęboką wodę. W wypadku Ioriego skok ten okazał się jednak całkiem dosłowny - chłopak dołączył do klubu nurkowego „PEEK A BOO”! Teraz wraz ze swoją nową ekipą przygotowuje się do obchodów juwenaliów. Wielkimi krokami zbliża się bowiem Wiosenny Festiwal Izu, a wraz z nim wybory miss i mistera uczelnianych klubów i kół zainteresowań w ramach PARUW-konu (Konkursu wspierającego Program Akceptacji Różnorodności na Uczelniach Wyższych). Wytypowani do tego zadania Iori i Kohei podejmują rozpaczliwą próbę wymigania się od przykrego obowiązku. Nie zawahają się nawet uciec do najbrudniejszych sztuczek i występków, byle tylko nie zbłaźnić się na scenie na oczach pozostałych studentów... i pięknych studentek.

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"IM: Wielki Kapłan Imhotep" 2 już u nas!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-28 14:07:15 - 190 unikalnych wyświetleń;

"IM: Wielki Kapłan Imhotep" 2 już u nas! W tomie 2 autorka uderza w nieco poważniejsze tony. Tym razem Im mierzy się zarówno z potężnym przeciwnikiem, jak i z demonami własnej przeszłości... Poniżej znajdziecie opis oraz szczegółowy plan dystrybucji!

"IM: Wielki Kapłan Imhotep" 2
Zapieczętowany tysiące lat temu egipski kapłan przebudził się we współczesnej Japonii, jednak upływ czasu nie wymazał jego win. Zbrodniarz, który niegdyś złamał boskie prawa, dziś musi ponieść konsekwencje swoich czynów! Imhotep staje do walki z członkiem tajemniczego Stowarzyszenia Kapłanów Amona, Harugo Misorą, którego ród został niemal doszczętnie wymordowany przez magai. Podczas starcia na jaw wychodzi wstrząsająca prawda o przeszłości Ima. Czy Hinome będzie w stanie mu zaufać, gdy dowie się, z kim ma do czynienia?

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »