Trzy kolejne pyrkonowe zapowiedzi!

Dodany przez: Urd - 2020-02-07 19:39:55 - 975 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu mamy dla Was trzy pyrkonowe nowości! Pierwszą z nich jest pełen akcji i dobrego humoru shonen "IM: Great Priest Imhotep"! Walka z demonami rodem ze Starożytnego Egiptu w sercu współczesnej Japonii - tego jeszcze nie było! Pozycja idealna dla miłośników gatunku, którzy nie chcą ładować się w tasiemce. Oficjalna premiera w czerwcu, jednak prenumeratorzy i uczestnicy Pyrkonu będą mogli zakupić mangę już w maju. Przy drugiej propozycji przeniesiemy się aż na Islandię. Przed Wami 4-tomowy seinen "Hokuhokusei ni kumo to ike" od fenomenalnej autorki - Aki Irie. Niezwykła kreska, świetnie wykreowany świat i oryginalna fabuła - to historia, od której nie będziecie się mogli oderwać. Na koniec zaś coś dla miłośników BL - jednotomowe "Tasogare Outfocus", a zarazem autorski debiut Janome na polskim rynku.

IM: Great Priest Imhotep
Na nastoletniej Hinome ciąży przerażająca klątwa. Jej rodzina jest przeklęta, a rezydencja, w której mieszka - nawiedzona. A przynajmniej tak głoszą plotki, krążące od czasu, gdy przed ośmiu laty dziewczyna straciła głos w wyniku pożaru. W szkole mówiono, że każdy, do kogo się odezwie, zostanie przeklęty, dlatego zawsze trzymano ją na dystans. Ona zaś nie dementowała tych wymysłów, ponieważ... nie chciała nikogo spalić żywcem. Ani ujawnić swojej tajemnicy. Pogłoski na jej temat zawierają bowiem ziarno prawdy - za każdym razem, gdy dziewczyna próbuje coś powiedzieć, z jej ust buchają płomienie...

Pewnego dnia Hinome zderza się na ulicy z przedziwnie ubranym młodym chłopakiem. Ten przedstawia się jej jako Imhotep - świeżo wskrzeszony kapłan, który przybył do naszych czasów ze Starożytnego Egiptu, aby stoczyć walkę z siejącymi chaos i nieszczęście istotami zwanymi magai. Z miejsca informuje zszokowaną dziewczynę, że została opętana przez jednego z nich, a następnie uprzejmie oferuje jej egzorcyzmy. Na domiar złego postanawia zaanektować jej dom na swoją świątynię! Czy kłopoty Hinome nareszcie się skończyły... czy może dopiero zaczęły?

Autor: Makoto Morishita
Gatunek: shonen, przygodowy, moce nadprzyrodzone
Liczba tomów: 11
Premiera: czerwiec (przedpremierowo Pyrkon)


Hokuhokusei ni Kumo to Ike
Po śmierci rodziców siedemnastoletni Kei Miyama wyjechał z Japonii, zostawiając młodszego brata pod opieką wujostwa. Sam zaś zamieszkał na dalekiej Islandii, gdzie dorabia jako prywatny detektyw. Przemierzając rozległe pustkowia kraju lodu i ognia, na co dzień mierzy się z mniej lub bardziej wymagającymi wyzwaniami, jakie stawiają przed nim klienci. Jedak bez względu na rodzaj zlecenia, zawsze udaje mu się dopiąć swego. Kryje bowiem pewien sekret - niezwykłą i bardzo przydatną umiejętność słyszenia wspomnień zachowanych przez przedmioty...

Pewnego dnia jego kontakt z bratem niespodziewanie się urywa. Kei z miejsca rusza do Japonii, aby wyjaśnić zagadkę jego zniknięcia. Nawet nie przypuszcza, co czeka go na końcu drogi...

Autor: Aki Irie
Gatunek: seinen, detektywistyczny, moce nadprzyrodzone
Liczba tomów: 4+
Premiera: maj (Pyrkon)


Tasogare Outfocus
Światła, kamera, akcja! Mao i Hisashi dzielą pokój oraz... pewien sekret. Ich życie pod jednym dachem reguluje kluczowa zasada: Mao nie zdradzi nikomu, że Hisashi jest gejem - pod warunkiem, że Hisashi będzie trzymać rączki przy sobie. Wszystko zmienia się, gdy szkolne kółko filmowe, w którym działa Mao, postanawia nakręcić budżetową produkcję z gatunku boys love, a Hisashi okazuje się idealnym kandydatem do roli głównego bohatera. Niespodziewanie, w miarę postępów prac nad filmem, Mao zaczyna dochodzić do wniosku, że może niektóre obietnice warto czasem złamać... Przygotujcie się na wciągającą, pełną emocji historię miłosną rozgrywającą się w męskiej szkole z internatem!

Autor: Janome
Gatunek: yaoi, romans
Liczba tomów: 1
Premiera: maj (Pyrkon)


"Fire Punch" 3 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-02-06 14:15:43 - 148 unikalnych wyświetleń;

Czy tylko nam zrobiło się gorąco? Właśnie dotarł do nas "Fire Punch" 3! Czy Agni dokona upragnionej zemsty? Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji!

"Fire Punch" 3
Agni wyrusza do Behemdolgu, aby zemścić się na Domie. Nie wie, że czekają tam na niego potężni Błogosławieni z kryminalną przeszłością, wystawieni do walki przez Togatę. Jednak plan kobiety kończy się niepowodzeniem, kiedy Agni podejmuje nieoczekiwaną decyzję...

Plan dystrybucji:
- czwartek - prenumeraty wysłane
- piątek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu
- poniedziałek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych.

Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 9 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-02-05 12:18:22 - 168 unikalnych wyświetleń;

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #9 właśnie wyruszyła w podróż do prenumeratorów! Czy Shirayuki i Ryu odnajdą lekarstwo na tajemniczą chorobę? Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji!.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #9
Shirayuki i Ryu wyruszają do Lilias, miasta na północy, którego mieszkańcy zapadają na tajemniczą chorobę! Zielarze poszukują przyczyny nieznanej przypadłości i sposobu, by ją leczyć, zaś dziewczyna namawia księcia Izanę do zamknięcia rogatki, aby ochronić podróżnych. Zmierzający do Wilant Zen i jego przyboczni również otrzymują wiadomość o zarazie, jednakże...

Plan dystrybucji:
- środa - prenumeraty wysłane
- czwartek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu
- piątek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych.

Lutowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2020-02-04 17:08:55 - 1203 unikalnych wyświetleń;

To już luty! W tym miesiącu również trafi w Wasze ręce sporo tomików. Jeszcze w tym tygodniu możecie się spodziewać trzeciego tomu mangi "Fire Punch" 3, a zaraz po niej "Jak leczyć magiczne stworzenia" 3, następnie "Jak zostałam bóstwem!?" 22, "Fairy Tai;" 26, "Seven Deadly Sins" 7. W połowie miesiąca dogonimy Japonię z mangą "Hetalia World Stars" 4, potem ukaże się "Jego wilczy sekret" 2, przedostatni tom mangi "Miłość, jenoty i inne kłopoty" 8, "Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy" 2, nowość "Vahlia no Hanamuko", "Yona w blasku świtu" 6, "ostatni tom mangi "Gorzki poranek" 8, a na koniec "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 2.

Niestety premiera mangi "Kamisama to Tobenai Tsukai" troszkę się przesunie z uwagi na brakujące materiały. Manga ukaże się w marcu, ale nie będzie to miało wpływu na premierę mangi "Koujitsusei no Tobira", która również planowana jest na ten miesiąc w obrębie slotu BL.

Poniżej prezentujemy rozpiskę zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
Fairy Tail #26 - prenumeratę można zamawiać do 7 lutego
Jak zostałam bóstwem!? #22 - prenumeratę można zamawiać do 7 lutego
Seven Deadly Sins #7 - prenumeratę można zamawiać do 9 lutego
Hetalia World Stars #4 - prenumeratę można zamawiać do 12 lutego
Jego wilczy sekret #2 - prenumeratę można zamawiać do 17 lutego
Miłość, jenoty i inne kłopoty #8 - prenumeratę można zamawiać do 17 lutego
Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy #2 - prenumeratę można zamawiać do 17 lutego
Vahlia no Hanamuko (Nowość!) - prenumeratę można zamawiać do 17 lutego
Gorzki poranek 8 - prenumeratę można zamawiać do 17 lutego
Yona w blasku świtu #6 - prenumeratę można zamawiać do 20 lutego
Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu #2- prenumeratę można zamawiać do 20 lutego
"Kamisama to Tobenai Tsukai" - prenumeratę można zamawiać do 26 lutego
"Twoje kwietniowe kłamstwo" #6 - prenumeratę można zamawiać do 26 lutego

"Somali i Strażnik Lasu" #5 i "Iruma w szkole demonów" #2 już do Was lecą!

Dodany przez: mjachimek - 2020-01-31 13:06:05 - 217 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu mamy dla Was dwie gorące premiery! Jeszcze cieplutkie tomiki "Somali i Strażnik Lasu" #5 oraz "Iruma w szkole demonów" #2 zostały już wysłane do prenumeratorów! Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji.

"Somali i Strażnik Lasu" #5
Śnieżyca zmusza naszych bohaterów do zatrzymania się w w podejrzanej mieścinie na dalekiej Północy. Shizuno nabiera pewnych podejrzeń względem Somali i bierze golema na spytki. Strażnik lasu opowiada o początkach znajomości z ludzkim dzieckiem i o tym, jak stali się rodziną.

"Iruma w szkole demonów" #2
Choć ze wszystkich sił próbuje tego uniknąć, Iruma wzbudza w nowej szkole diabelnie duże zainteresowanie. W dodatku jedna z uczennic zaczyna podejrzewać, że w rzeczywistości chłopak jest człowiekiem! Czy Irumie uda się zachować tożsamość w tajemnicy?Plan dystrybucji:
- piątek - wysłaliśmy prenumeraty.
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nadchodzi premiera "Jak leczyć magiczne stworzenia" #3

Dodany przez: mjachimek - 2020-01-30 13:54:55 - 173 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miała manga "Jak leczyć magiczne stworzenia" #3. Tym razem na drodze Ziski staje tajemniczy nieznajomy. Jakie są jego intencje? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej" #3
Pochodząca z ostatniej rodziny magów Ziska pobiera nauki u ekscentrycznego weterynarza imieniem Niko. To właśnie dzięki niemu dziewczyna odkrywa, że dla odchodzących w zapomnienie czarów i jej niezwykłych umiejętności jest jeszcze nadzieja.
Tym razem na jej drodze staną samotny gargulec, skrzydlaty kot i nieposkromiony gryf...
Opiekująca się rannymi istotami nastolatka będzie zmuszona odpowiedzieć sobie na trudne pytanie... Dlaczego właściwie przybywa im z pomocą? I jaki sens ma ich istnienie we współczesnym świecie?
Oto historia o wymierających magicznych stworzeniach, a także o młodej dziewczynie i lekarzu, którzy próbują je ocalić.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »