[UPDATE] Dyżury autorskie i spotkanie z mistrzem Nagabe

Dodany przez: Urd - 2019-05-17 16:27:48 - 514 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień będziecie mogli spotkać autora mangi "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa, odbywającym się w ramach Warszawskich Targów Książki! Autor będzie podpisywał albumy z serii przez trzy dni targów (24-26 maja). Poniżej zamieszczamy rozpiskę dyżurów oraz wszystkie ważne informacje z nimi związane.

PIĄTEK (24.05):
Strefa autografów 12:00 - 13:30
Stoisko Studio JG (14/D1) 15:30 - 17:00

SOBOTA (25.05):
Spotkanie z autorem 10:00 - 11:00 (Sala festiwalowa)
Strefa autografów 12:00 - 13:30
Stoisko Studio JG (14/D1) 15:30 - 17:00

NIEDZIELA (26.05):
Strefa autografów 10:00 - 11:30

Podczas trwania targów będzie można również oglądać wystawę z mangi "Dziewczynka w Krainie Przeklętych".

REGULAMIN AUTOGRAFÓW:
1. Autograf można otrzymać tylko i wyłącznie w tomiku "Dziewczynka w Krainie Przeklętych - album", mającym premierę podczas targów (nie ma możliwości otrzymania podpisu na osobnej kartce, w notesie, komiksie etc.).
2. Jedna osoba może na raz otrzymać autograf tylko w jednym albumie. Aby podpisać kolejny, należy ponownie ustawić się w kolejce.
3. Dyżur autografowy ma określony czas trwania i nie będzie przedłużany.
4. Autor nie jest zobowiązany udzielić autografów wszystkim oczekującym w kolejce.
5. Dyżur autografowy może być przerwany na życzenie autora w dowolnym momencie.
6. Obowiązuje zakaz „zajmowania” sobie miejsca kolejce.
7. Do autografów obowiązuje zwykła kolejka (bez numerków). Szczegółowe informacje można uzyskać na stoisku Studia JG. Instrukcji będą udzielać również osoby obsługujące kolejkę. 8. Osoby zachowujące się w sposób niestosowny, nieprzestrzegający ogólnie przyjętych norm społecznych zostaną usunięte ze stoiska.
9. Kwestie sporne rozstrzyga obsługa stoiska.

STREFA AUTOGRAFÓW znajduje się piętro wyżej nad strefą stoisk – należy wejść schodami na górę lub wjechać windą.

STOISKA STUDIO JG/ YATTA.PL znajdują się w dwóch miejscach:
- stoisko Studio JG (309/G) - w tym miejscu odbywają się autografy, można na miejscu zakupić tomiki;
- stoisko Studio JG - Yatta.pl (324/G) - strefa Festiwalu Komiksowa Warszawa, Galeria (poziom -1) - w tym miejscu można odebrać zamówiony wcześniej tomik "Dziewczynka w Krainie Przeklętych - album" oraz na miejscu zakupić tomiki.

Albumy, na których będzie podpisywał się autor, będzie można zakupić na obu stoiskach. Prenumeraty będzie można odebrać WYŁĄCZNIE na dolnym stoisku Studio JG - Yatta.pl (324/G), będą one wydawane na podstawie numeru zamówienia.

PRZYKŁADOWE STRONY Z ALBUMU można obejrzeć TUTAJ

Już wkrótce Noragami #18

Dodany przez: Urd - 2019-05-17 15:26:20 - 155 unikalnych wyświetleń;

Już dziś oficjalna premiera mangi "WOTAKOI. Miłość jest trudna dla otaku"! Dodatkowo na dniach do sprzedaży trafi "Noragami" #18. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony."Noragami" #18
Yato wygrywa pojedynek z Takemikazuchim, ale to wcale nie rozwiązuje kłopotów Bishamon. Żeby powstrzymać Niebiosa należy przekonać je, że są w błędzie, a tego nieomylni bogowie nie chcą zaakceptować. I gdy wydawało się, że sytuacja nie może się pogorszyć, niebiosa ponownie zostają rozdarte. Kto dopuścił się tego potwornego czynu, za który jedynym słusznym wyrokiem jest śmierć?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Twoje kwietniowe kłamstwo #2 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-05-17 14:41:56 - 180 unikalnych wyświetleń;

Już dziś oficjalna premiera mang "Yona w blasku świtu" #1 i "Hetalia World Stars" #1! Dodatkowo do naszego biura przybył nakład komiksu "Twoje kwietniowe kłamstwo" #2. Niestety "Noragami" #18, które również miało dziś przyjechać, zostanie nam dostarczone dopiero we wtorek z uwagi na problemy z drukiem obwoluty. To już trzeci defekt, który drukarnia zgłasza nam przy druku tego tytułu i mamy nadzieję, że ostatni. Dodatkowo jeszcze dziś będziemy mieć dla Was dwa newsy.

"Twoje kwietniowe kłamstwo" #2
Kosei i Kaori stawiają się na kolejnym etapie konkursu! Spanikowany do granic możliwości chłopak nie może uwierzyć, że dał się namówić na występ. Gorączkowo próbuje wykorzystać ostatnie minuty aby zapamiętać nuty. Czy zdoła pokonać głęboko zakorzenioną traumę i przezwyciężyć obezwładniający go strach? Czy zapał i pasja Kaori sprawią, że młody muzyk ponownie usłyszy dźwięk fortepianu?

Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty
- poniedziałek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu - wtorek - manga będzie dostępna w empikach i sklepach komiksowych

Nadchodzi Twoje kwietniowe kłamstwo #2

Dodany przez: Urd - 2019-05-15 19:53:04 - 209 unikalnych wyświetleń;

Już dziś miała miejsce oficjalna premiera mangi "Bakemonogatari" #1! Dodatkowo lada dzień do sprzedaży trafi "Twoje kwietniowe kłamstwo" #2. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony."Twoje kwietniowe kłamstwo" #2
Kosei i Kaori stawiają się na kolejnym etapie konkursu! Spanikowany do granic możliwości chłopak nie może uwierzyć, że dał się namówić na występ. Gorączkowo próbuje wykorzystać ostatnie minuty aby zapamiętać nuty. Czy zdoła pokonać głęboko zakorzenioną traumę i przezwyciężyć obezwładniający go strach? Czy zapał i pasja Kaori sprawią, że młody muzyk ponownie usłyszy dźwięk fortepianu?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Majowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-05-13 15:46:48 - 599 unikalnych wyświetleń;

Najwyższy czas na majową rozpiskę! Znajdziecie na niej również nowości, które przedpremierowo ukazały się w kwietniu, ale w maju oficjalnie trafią do sprzedaży w empikach i innych księgarniach. Dodatkowo czekamy na przyjście z druku "Noragami" #18, a także czekamy na akcept okładki, aby do druku wrzucić "Log Horizon LN" #6. A zatem w tym miesiącu w sklepach pojawią się: "Wotaku ni Koi wa Muzukashii" #1, "Twoje kwietniowe kłamstwo" #2 "Bakemonogatari" #1, "Hetalia - World Stars" #1, "Yona w blasku świtu" #1, "Księga Przyjaciół Natsume" #5, "Fairy Tail" #22, "Loveless" #13, "Overlord" #7, "Gdy zakwitnie w nas miłość" #3, "Książę Piekieł" #15, "Jak zostałam bóstwem" #19, "Dziewczynka z Krainie Przeklętych. Album" i "Narodziny królów".

STAŃ DO WALKI O WYJĄTKOWĄ NAGRODĘ!

Dodany przez: Urd - 2019-05-07 14:17:02 - 1550 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami niepowtarzalna okazja, żeby trafić na łamy swojej ulubionej mangi! Wraz z wydawnictwem Kodansha mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w międzynarodowym konkursie na ilustrację z serii "Seven Deadly Sins". Najlepsza, wybrana osobiście przez samego autora, zwycięska praca zostanie zamieszczona w 38. tomie mangi "Seven Deadly Sins", zaś jej twórca otrzyma rysunek z autografem mangaki! Gotowi podjąć wyzwanie? Prace można nam wysyłać do 30 czerwca - szczegóły poniżej.

FORMAT
Choć technika wykonania jest dowolna, wszystkie prace muszą zostać nadesłane w formie elektronicznej (np. skan) o rozdzielczości 600 dpi, zapisane w formacie TIFF. Jedna osoba może nadesłać maksymalnie dwie prace. Zachęcamy też do udostępniania swoich prac na mediach społecznościowych (Twitter, Instagram) z oznaczeniem #SDSFanArtContest2019

DEADLINE I ADRES WYSYŁKI
Prace należy wysyłać do 30 czerwca na adres wydawnictwo@studiojg.pl w tytule wpisując "konkurs SDS". W treści maila prosimy wpisać imię, nazwisko i adres wysyłki oraz następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu "Seven Deadly Sins - Międzynarodowy Konkurs na Ilustrację" (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

ROZWIĄZANIE KONKURSU
Wyłonienie zwycięzcy nastąpi na początku sierpnia. Jednocześnie Studio JG zastrzega sobie możliwość przyznania dodatkowych nagród oraz opublikowania wybranych prac na prowadzonych przez firmę mediach społecznościowych.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »