Ajin #13 już do Was leci

Dodany przez: Urd - 2019-09-11 15:48:14 - 100 unikalnych wyświetleń;

Prenumeraty mangi "Ajin" #13 już do Was lecą - pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej. Sato zaczyna realizować swój szalony plan, a co gorsza - na razie wszystko idzie po jego myśli. Czy ktoś zdoła mu przeszkodzić?

"Ajin" #13
Sato wdziera się do bazy Iruma, bierze premiera za zakładnika i ogłasza, że w ciągu dwóch godzin sparaliżuje działanie wszystkich najważniejszych instytucji w państwie. Teraz jedynie Kei Nagai jest zdolny odgadnąć jego plan i uprzedzić kolejny ruch. Na polecenie Keia do bazy przenikają Shimomura, Nakano, Tanaka oraz Akiyama. Rozpoczyna się walka, w której nie ma już znaczenia, kto jest ahumanoidem, a kto człowiekiem.

Plan dystrybucji:
- środa - wysłaliśmy prenumeraty
- czwartek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- piątek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Już wkrótce Seven Deadly Sins #4

Dodany przez: Urd - 2019-09-10 13:20:26 - 151 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miała manga "Seven Deadly Sins" #4. Jaki finał będzie miało starcie Kinga i Bana? Poniżej zamieszczamy opis tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Seven Deadly Sins" #4
Grzech Lenistwa, King, wcale nie umarł! Pragnienie zemsty na dawnym towarzyszu, którego obwinia za śmierć siostry, popchnęła go do sojuszu ze Świętym Rycerzem Gilthunderem. Gdy jednak King staje do walki z Banem, ten śmieje mu się w twarz! Tymczasem Meliodas i Diane spotykają na swojej drodze kolejnego potężnego przeciwnika - Gulię. Jak skończy się ich pojedynek?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik w edycji zwykłej można zakupić z 25% rabatem!

Ostatni tom mangi Danganronpa #4 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-09-06 14:53:33 - 170 unikalnych wyświetleń;

To już ostatni tom mangi "Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #4. Czy uczniowie ostatecznie pogrążą się w rozpaczy? A może jest jeszcze dla nich jakaś nadzieja? Poniżej zamieszczamy rozpiskę wysyłek.

"Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #4
W elitarnej Akademii Szczytu Marzeń trwa mordercza rozgrywka. Szóstka ocalałych nastolatków musi zmierzyć się z superrozpaczą i rozwiązać ostateczną zagadkę. Czy któryś z uczniów zdoła uciec i przywrócić nadzieję całej ludzkości? Nadchodzi wielki finał!

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty
- poniedziałek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- wtorek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Otwieramy sklep w Łodzi - rekrutacja pracowników!

Dodany przez: Naq - 2019-09-04 10:11:29 - 2167 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo w Łodzi otworzymy nasz dziesiąty sklep stacjonarny!
Zanim podamy wszystkie szczegóły związane z lokalizacją wraz z terminem otwarcia - poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawcy. Szczegóły w dalszej części informacji.

W przyszłym tygodniu premiera ostatniego tomu mangi Log Horizon WWB #11

Dodany przez: Urd - 2019-09-03 12:46:20 - 166 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu premierę będzie miał ostatni już tom mangi "Log Horizon - West Wind Brigade" #11. Czy naszym bohaterom uda się pokonać "Łowcę Itemów"? Poniżej zamieszczamy opis tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Log Horizon - West Wind Brigade" #11
Niespodziewany kontratak "Łowcy Itemów" sprawia, że Sojiro staje w obliczu śmierci. Lecz gdy wydaje się, że to już koniec, z pomocą przychodzi mu... Kuroe, która odrodziła się dzięki mocy towarzyszek! Co straci, a co zyska West Wind Brigade w wyniku tej długiej, morderczej walki?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik w edycji zwykłej można zakupić z 25% rabatem!

Wrześniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-09-02 17:12:56 - 1213 unikalnych wyświetleń;

Początek roku szkolnego to dla wielu z Was nie lada wyzwanie, w związku z tym na osłodę przynosimy nowe mangowe premiery! W przyszłym tygodniu ukaże się "Bakemonogatari" #2, a następnie "Seven deadly Sins" #4, ostatni tom mangi "Little Witch Academia" #3, "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" #4, "Twoje kwietniowe kłamstwo" #4, "Fairy Tail" #24, "Księga Przyjaciół Natsume" #7, "Hetalia World Stars" #3, ostatni tom mangi "Książę Piekieł" #15, "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #7, a do tego nowości - "Fire Punch" #1 i "Wspomnienia Emanon" . Na koniec miesiąca do sprzedaży trafią "Gdy zakwitnie w nas miłość" #5, "Overlord" #9, zaś przedpremierowo pojawi się również "Gokushufudo: The Way of the House Husband" #1. Dodatkowo 30 września lub w pierwszych dniach października do sprzedaży trafi "Noragami" #20 (wciąż czekamy na materiały do obwoluty, więc liczymy się z możliwym kilkudniowym przesunięciem).

Prenumeraty na powyższe tomiki będą otwarte minimum do:
- Seven Deadly Sins #4 - 4 września;
- Little Witch Academia #3 - 6 września
- Twoje kwietniowe kłamstwo #4 - 8 września
- Fairy Tail #24 - 8 września
- Księga Przyjaciół Natsume #7- 6 września
- Hetalia World Stars #3 - 10 września
- Książę Piekieł #15 - 8 września
- Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #7 - 15 września
- Fire Punch #1 - 12 września
- Wspomnienia Emanon - 17 września
- Gdy zakwitnie w nas miłość #5 - 16 września
- Overlord #9 - 16 września
- Gokushufudo: The Way of the House Husband #1 - 17 września

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »